Перейти до змісту

Club-styles намбер 2


Goami

Рекомендовані повідомлення

Якось вже і форум не форум без цієї теми <_< Тому по причині закриття першої, відкриваємо нову :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Що хотів сказати.... Якось взагалі ніяк сьогодні в Метро було на битві діджеїв... Народу взагалі мало прийшло, я аж здивувася, зазвичай на такі івенти куча людей збирається. Бінокль з Динамітом непогано відіграли, але нічого особливого... Не було драйву... Просто якісний сет, приємна музика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо! Хто це переіменував "Club-styles" в "Club-slyles намбер2" ?:) Ніяке воно не "намбер2". Це те саме клаб-стайлз, продовження :) І не звучить зовсім. Краще без намбер2, або взагалі тоді "Club life" чи що... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хотів сказати.... Якось взагалі ніяк сьогодні в Метро було на битві діджеїв... Народу взагалі мало прийшло, я аж здивувася, зазвичай на такі івенти куча людей збирається.

Ну думаю причина очевидна- попередня битва діджеїв не дуже вразила (думаю багато хто погодиться)... тому на цю вже було менше бажаючих прийти... А як цього разу було зі звуком? Бо на минулій битві діджеїв звук був взагалі жахливий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене вот цікавить, шо ж буде у Метро 17 листопада, день приближається, а ясності нема що робити. Підкажіть, хто знає.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж є така інформація...

А на рахунок відкриття нової теми, то так не чесно... Могли б і зачекати... :) Я відкривав першу, відкрив би і другу.... :)

До речі, якщо я не помиляюсь, то ця тема стала найпопулярнішою на форумі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот скажіть а чого з 16 на 17 ???? :blink:

і шо там має бути?

бо я хочу з суботи на неділю! і мооооооооре Самбукі :)

:) :) :) :) :friday: :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю, ВНУ влаштовує вечірки в четвер і п"ятницю, а субота напевно залишається вільною для всіх бажаючих :smile3::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хотів сказати.... Якось взагалі ніяк сьогодні в Метро було на битві діджеїв... Народу взагалі мало прийшло, я аж здивувася, зазвичай на такі івенти куча людей збирається. Бінокль з Динамітом непогано відіграли, але нічого особливого... Не було драйву... Просто якісний сет, приємна музика...

мене також не вразило...Не можу сказати що паті було кал, але нічого аж-аж надзвичайного не було. Можливо я просто не поняв) Зате дууже приємне враження залишив дідж Токіо, доречі хотілось би привітати з новоспеченим статусом резидента радіо Kiss FM. Токіо - продовжуй в тому ж дусі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ...

які ше вечірки в четвер і тяпницю??

в четвер не вийде, бо навчання в тяпницю...

а про тяпницю нам даже нічо не сказали!!!! нагло! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не боїсь, всё буде добре. В суботу , впевнений, буде набагато лучше. А то шо ВНУ занімає в Чт і Пт - то то їхні проблєми ;):):duel:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ...

які ше вечірки в четвер і тяпницю??

в четвер не вийде, бо навчання в тяпницю...

а про тяпницю нам даже нічо не сказали!!!! нагло! :D

Дискотека від ВДУ в МЕТРО буде з пятниці на суботу! Це точно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ...

які ше вечірки в четвер і тяпницю??

в четвер не вийде, бо навчання в тяпницю...

а про тяпницю нам даже нічо не сказали!!!! нагло! ;)

Дискотека від ВДУ в МЕТРО буде з пятниці на суботу! Це точно!

бляха муха !!!

шо за...

а нам ніхто і слова не сказав... хай ідуть собі... на три букви!

піду з суботи на неділю...

чи там якісь приколи намічаються з пятниці на суботу?? і чи це буде нічна ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто знає, які приколи намічаються на суботу, чи то буде звичайний діскарь. Треба знати, скільки бабла брати...

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть вже "Золото" (він же Оксіджен) відкрився. Хто був - поділіться враженнями, бо цікаво дуже :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частина святкувань дня студента там проходила.

Перші враження не дуже...

Там ше все не добудовано, і як ми заходили, чоловік шо був за адміністратора, казав що сьогодні кожен гість буде брати участь у будівництві клубу. Але я так і не дочекався цього моменту. Музика занадто різна для одного паті, там було все, від sunny і до російських "хітів" які крутять в шайбі. ( Я там не разу не був, але розповідають шо саме там таке крутять)

Ціни, як сказати, такі як на диско, я замовляв старий талін, то 50грам-15 грн.

Але там якась акція певно, знижка 50 відсотків була. На першому поверсі танцюють і бар, і на другому просто бар. А от де там лаундж, про який написано на запрошені я так і не вкурив. Але нічого ше будують, казали шо з наступного тижня вже будуть всіх пускати. А саме з 30 листопада.

Може це перші такі враження і було немало людей, час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Метро. Було класссно!

Дуже ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ Феному! Який дуже підняв настрій!

Були і конкурси! І класна музика.

Чесно - не сподобався Дастін. Даже той його мікс Be yourself кращий набагато по підбірці треків, ніж те, що було в Метро.

Ну може комусь і таке подобається. ЯД :(

Фото виложу пізніше. (сьогодні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частина святкувань дня студента там проходила.

Перші враження не дуже...

Там ше все не добудовано, і як ми заходили, чоловік шо був за адміністратора, казав що сьогодні кожен гість буде брати участь у будівництві клубу. Але я так і не дочекався цього моменту. Музика занадто різна для одного паті, там було все, від sunny і до російських "хітів" які крутять в шайбі. ( Я там не разу не був, але розповідають шо саме там таке крутять)

Ціни, як сказати, такі як на диско, я замовляв старий талін, то 50грам-15 грн.

Але там якась акція певно, знижка 50 відсотків була. На першому поверсі танцюють і бар, і на другому просто бар. А от де там лаундж, про який написано на запрошені я так і не вкурив. Але нічого ше будують, казали шо з наступного тижня вже будуть всіх пускати. А саме з 30 листопада.

Може це перші такі враження і було немало людей, час покаже.

16, 17 ноября было техническое открытие, вход по пригласительным. Клуб еще не готов, куча недоделок, нет стульчиков у баров, мало посадочных мест, недоделана сцена и потолок, думаю к 30 числу все будет готово.

В день открытия я и Свист играли хаус. На второй день была вечерина в стиле 80, вот там и были sunny и рашен хиты 80-90. Цены на баре вполне нормальные как для клуба, шот - 20 грн, 50гр. текилы - 23грн, пиво от 8 до 20 грн. На первом этаже большая барная стойка и танцпол человек на 60, на втором бар и мягкие части на 30-40 чел., третий ВИП зона на 10-15 чел.

Неплохой звук (4 кВт) и световое оформление, обслуживание на уровне. Работать клуб будет каждый день с 22 до 06.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...