Перейти до змісту

club-life


fantazy

Рекомендовані повідомлення

нуу тему раздули, и из-за чего сырбор то. Делаем проще, жмем кнопочку "Жалоба", пишем там: "тема тупняк", и модер все это дело перенесет в флейм, вот и все дела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

буду краток.

Фантазія, ти дійсно неправий. на серйозному форумі тем на кшталт "*ля як вчора класно туснули" (причому БЕЗ пояснень что-где-когда...) не створюють.

2 ол зе рест, тепер тема про клаб-стайлз перекочує до привілегійованих розділів а-ля велопарті??? а**єть дайтє двє.

давайте задля підтримання так званої демократії створимо темки не тільки про нічні клуби...

тобто "мегаофігенний у вас ресторан!!!! і був би ще більш супер,якби ви не слухали лише отих двох-трьох постійних клієнтів за центральним столом...незважаючи на те, що вони найбільше замовляють, вони не є єдиними відвідувачами вашого чудового закладу з жовтими стінами"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте задля підтримання так званої демократії створимо темки не тільки про нічні клуби...

тобто "мегаофігенний у вас ресторан!!!! і був би ще більш супер,якби ви не слухали лише отих двох-трьох постійних клієнтів за центральним столом...незважаючи на те, що вони найбільше замовляють, вони не є єдиними відвідувачами вашого чудового закладу з жовтими стінами"

А давайте вместо демагогии делать конкретные предложения? А вдруг то, что вы предложите, действительно интересно многим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така ж демагогія, як і все вищенаписане.

оскільки клубному життю Луцька буде присвячений цілий розділ у форумі,

пропоную

зробити окремі розділи також для інших способі/стилів і т.п. врємяпровождєнія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную

зробити окремі розділи також для інших способі/стилів і т.п. врємяпровождєнія

НАПРИМЕР?...

оскільки клубному життю Луцька буде присвячений цілий розділ у форумі

Вам известно что-то, что не известно мне? ;) Пока что идея раздела клубной жизни существует только в моем посте и в моем больном воображении.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки клубному життю Луцька буде присвячений цілий розділ у форумі ...
ага, до власника ресторану: "оскільки з завтрашнього дня в твоєму ресторані будуть жовті стіни ..." :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь назавжди рахує клуби гламурною фігнею, тому чмиритиме теми про клуби, вона відривається у темах про важку музику, прошу її думку не враховувати:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хокєй.

напримеррррр:

гоп-стоп. розділ, присвячений культурному життю гопоти в Луцьку

панки-хой. розділ для врємяпрєпровождєнія,музикообгаваріванія панкоти

хлопці-йоу. розділ спеціально для любителів хіп-хопу

мурзілка. розділ для обговорення худ. виставок, картин, нових зірочок на художньому небосхилі

насрунафсєх! - прошу виділити мені особисто (скромно шаркаючи ножкою) розділ для флеймогонства з Толіком і йомуподібними.. вод...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все эти разделы есть во Флейме. только они замаскированы. :) а вообще во Флейме все есть, кроме этой темы. хотя там ей самое место...

тем кому не нравится Флейм - либо это к лучшему, либо сделайте над собой усилие.

я, например, создавая тему про выплату вкладов, опасался, что там начнется черти что. поэтому и создал во Флейме от греха подальше.

а тема, на удивление, получилась незакаканая (тьфу три раза чтоб не сглазить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власник ресторану мужик хитрий і замість жовтих, червоних, кривих, зелених, прямокутних, круглих стін забєцав все під хакі і шифруєьбся довольний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу видно очі заздрющих, які не ходять по нічних клубах, і тим самим нетерплять їхнє обговорення) Уууу жесть) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки снесли в флейм.

Ладно, попробуем немного по теме.

Так как я резиденствую в Золоте и Зефире, буду понемногу писать что там будит происходить в ближайшее время.

8 февраля в Золоте будут играть Made in Heaven в полном составе, для тех кто не вкурсе это Артем Неба, Тагир и Токио. Все это будет происходить при поддержке шоу балета и МС Ясеня.

Еще в недалеком будущем планируется пригласить … БОГДАНА ТИТОМИРА, он последнее время заделался диджеем, если кто не знает. Как ДЖ он конечно не очень, но как шоу, просто бомба.

О наличии флаеров напишу позже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пацталом - Богдан Титомир))))))))))

Таке шоу пропустити просто неможливо!

"It's FUCKing trible, baby!!!"

В свою чергу повідомляю - "Метро" - найближчі числа лютого, "Banana Party"!

Нашумівше в свій час "екстримальне" еротичне шоу!

Слідкуйте за анонсами =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашумівше в свій час "екстримальне" еротичне шоу!

я бы подумал прежде чем такое посещать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду 9-го числа на Мейд ін хевен.

є якісь флаєри? вхід просто чи по запрошеннях? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще в недалеком будущем планируется пригласить … БОГДАНА ТИТОМИРА, он последнее время заделался диджеем, если кто не знает. Как ДЖ он конечно не очень, но как шоу, просто бомба.

Ніячого собі "в последнее время"... - років 7-8 точно зводить <_<

P.S. А хто такій МС Ясень???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо админам и модерам за оказанное доверие! Отныне теме и подразделу club-life - быть! Когда чуточку поутихнет эйфория от этой отличной новости, мы с Маяком постараемся максимально доступно очертить правила общения в данном разделе. Пока празднуем! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Огромная благодарность господину Торику за создание темы Club-life это великий вклад в развитее клубной жизни города Луцка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще в недалеком будущем планируется пригласить … БОГДАНА ТИТОМИРА, он последнее время заделался диджеем, если кто не знает. Как ДЖ он конечно не очень, но как шоу, просто бомба.

Ніячого собі "в последнее время"... - років 7-8 точно зводить ;)

P.S. А хто такій МС Ясень???

Це добре, що ти в курсі, але я дуже частенько бачу здивований вигляд людей коли вони чують що Б.Т. зводить, хоча він цього робити зовсім не вміє.

МС Ясень це штатний МС клубу Золото, а також арт директор цього закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Советую создавать топики в разделе вида:

Название: 03.02.2008 Золото - Супермегавечеруха

и в контенте конкретно о мероприятии + обсуждение если прошло

а не срать все в одной теме.

2 Mayak: ну как на течхаусе, ну ты понял =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це добре, що ти в курсі, але я дуже частенько бачу здивований вигляд людей коли вони чують що Б.Т. зводить, хоча він цього робити зовсім не вміє.

МС Ясень це штатний МС клубу Золото, а також арт директор цього закладу.

Я його повного сета не чув ніколи, так шо не можу сказати гарно він зводить чи ні... можливо ти і правий.

Треба буде сходити і послухати просто заради того шоб бути в курсі. Та і взагалі, Бо крутий хлопець- багато в чому він був одним з перших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...