Перейти до змісту

Recommended Posts

5p3c соберає армію темних ангелів і хаоситів

фоточкі навіть в цю тему кідав

https://drive.google...eUU&usp=sharing

ЗІ і 800 грн це тік початок :)

Я знаю. Тому й не хочу вбухати 800 грн. за раз без можливості зіграти.

Поширити це повідомлення

Не хочу псувати сподівання, але на 800 в ваху не пограєш(хіба що хтось по доброті душевній продає свою маленьку недозібрану армію). Це навіть на 500-очкову гру не хватить. Якщо вже з чого і починати то з батлфорса якогось, на зразок:

http://hobbyworld.com.ua/product/eldar-battleforce_72/

Є ще стартери які і дешевші ніж якщо це все окремо брати, і мають зразу 2 невеликі армії, типу:

http://hobbyworld.com.ua/product/warhammer-40000-dark-vengeance-7th-english-terrejn/

Крім того можна пограти на пробу моїми. Я вже давно збирався до Роми завітати з вахою, можна було б спробувати в цю або наступну неділю.

Поширити це повідомлення

Не хочу псувати сподівання, але на 800 в ваху не пограєш(хіба що хтось по доброті душевній продає свою маленьку недозібрану армію). Це навіть на 500-очкову гру не хватить. Якщо вже з чого і починати то з батлфорса якогось, на зразок:

http://hobbyworld.co...battleforce_72/

Є ще стартери які і дешевші ніж якщо це все окремо брати, і мають зразу 2 невеликі армії, типу:

http://hobbyworld.co...nglish-terrejn/

Крім того можна пограти на пробу моїми. Я вже давно збирався до Роми завітати з вахою, можна було б спробувати в цю або наступну неділю.

В цю в мене не вийде. Та й найблищим часом теж. Але все одно дякую

)

Поширити це повідомлення

Ця гра вразила нас з першого погляду своїм розкішним оформленням і елегантним ігровим процесом. Знаменита Stone Age тепер у нас в клубі. Гравцям належить організувати нехитре господарство первісного племені, щоб забезпечити йому щонайшвидший розвиток. Приходьте до нас на презентацію в неділю - маса позитивних емоцій гарантована.

2ab2ec54c28b.png

Також, гостям доступні всі інші ігри нашого клубу.

7 чудес

Каркассон

Клюедо

Колонізатори

Манчкін + доповнення "Скажена сокира"

Бенг! + доповення "Чудова вісімка"

Сантьяго-де-Куба

Еволюція

Інновація

Таємне послання

Подорож Україною

Уно

Дженга

День сирка

Діти Каркассона

Черепаші перегони

Моя весела ферма

Magic the Gathering

Dixit+5 доповненнь

The Lord of the Rings

Stone Age

Детальніше тут

Поширити це повідомлення

NoutM, привіт! Абсолютно реально підсісти до когось. У нас компанії часто перемішуються між собою.

Інша справа, що часто буває зручно приходити зі своїми друзями на якусь конкретну гру - відпадає проблема пошуку партнерів.

Приходь, будемо раді. :)

Поширити це повідомлення

NoutM, привіт! Абсолютно реально підсісти до когось. У нас компанії часто перемішуються між собою.

Інша справа, що часто буває зручно приходити зі своїми друзями на якусь конкретну гру - відпадає проблема пошуку партнерів.

Приходь, будемо раді. :)

Ок. Одного вже завербував. Прийдемо спробувати.

Поширити це повідомлення

Ну, що сказати. Були сьогодні, сподобалось, прийдемо ще ) Народ рекомендую всім хто хоче назад в дитинство ))) я в свої майже 30 сьогодні там і опинився.

Поширити це повідомлення

Перший раз прийшли на розвідку - сподобалось. Прийдемо ще обов'язково! До речі рекомендую тим, хто хоче з користю провести свій час у вихідний день.

Поширити це повідомлення

Вчорашня ігротека була просто переповнена концентрованими крутими штуками: дивовижна Stone Age, великі партії з ролями в Magic the Gathering від silia, демонстраційна партія у Warhammer 40 000 від 5p3c. І ще багато всього: Каркасон і Колонізатори, Манчкін і Бенг, і навіть Клюедо. Вражень вистачить аж до наступної неділі.

e51e4e4283de.jpg

f7473c1a82a9.jpg

5684157ff145.jpg

49608deb75cd.jpg

639b9579d8ac.jpg

Поширити це повідомлення

У неділю в клубі з'явиться справжня RPG (в хорошому сенсі) - Runebound (Землі рун). Захоплюючі пригоди, подорожі по карті, битви з монстрами та іншими гравцями, покупка спорядження та "прокачка" навиків - все це чекає на наших гостей.

Буде весело!

840fe705a0d6.png

Також, відвідувачам доступні всі ігри з колекції нашого клубу

7 чудес

Каркассон

Клюедо

Колонізатори

Манчкін + доповнення "Скажена сокира"

Бенг! + доповення "Чудова вісімка"

Сантьяго-де-Куба

Еволюція

Інновація

Таємне послання

Подорож Україною

Уно

Дженга

День сирка

Діти Каркассона

Черепаші перегони

Моя весела ферма

Magic the Gathering

Dixit+5 доповненнь

The Lord of the Rings

Stone age

Runebound

Детальніше тут

Поширити це повідомлення

Сьогодні народу, щось дофіга було :0159: . Меджик так й не спробували, поки в стоун айдж грались і розбирались то і час пролетів. З посадочними місцями також весело. Хлопаки бачу також були з борди як я зрозумів. Чогось не привітались ми норм ))) як не бордовики блін. Наступні рази тре хоч руки потиснути да і пограти разом не завадить.

Romich друже я тобі не заздрю. Ти там не присідаєш навіть. Бігаєш туди сюди ))) але роботу робиш класну бо в Луцьку подібне треба.

Поширити це повідомлення

Друга гра "пройдена")) Я про Stone Age) Тепер плануємо спробувати mtg)) Було класно!

Тільки не зрозумів - наступного тижня "відпочиваємо" чи як?

Поширити це повідомлення

NoutM, Дякую за відгук. Пора виділяти VIP столик для бордівчан :). Багато бігати мені не в напряг. Було б для кого :)

Kiodinn, пройдена і засвоєна, до речі, напрочуд успішно, як для першої спроби. Наступного тижня не відпочиваємо, а навпаки. :). Ігротека буде одразу у двох місцях: в бібліотеці і в замку на Food fest. А по mtg в нас ще буде окрема подія, орієнтовно, тижнів через два.

Tarzanych, Таки так. Це - перша серйозна гра, яку ми купили собі додому. З неї, так би мовити, все почалось. Відписав у ПМ.

Поширити це повідомлення

Каркассон пішов на "ура". Де можна таку гру купити?

Ну хіба якщо на роботу скинутись взяти. Гра доволі легка і казуальна. Легко грати і не париш мозг, але й надоїдає швидко. За пару партій.

NoutM, Дякую за відгук. Пора виділяти VIP столик для бордівчан :). Багато бігати мені не в напряг. Було б для кого :)

Kiodinn, пройдена і засвоєна, до речі, напрочуд успішно, як для першої спроби. Наступного тижня не відпочиваємо, а навпаки. :). Ігротека буде одразу у двох місцях: в бібліотеці і в замку на Food fest. А по mtg в нас ще буде окрема подія, орієнтовно, тижнів через два.

Tarzanych, Таки так. Це - перша серйозна гра, яку ми купили собі додому. З неї, так би мовити, все почалось. Відписав у ПМ.

mtg як варіант дуже класний, я так погуглив багато спільного з берсерком але якщо чесно навіть простіше і більше варіантів в партії. Ціни правда не малі особливо по новому курсу. Можно прінт зробити але це не те. Оригінал за який відав грошики вже по іншому грає. Це як різниця і кайф від дерев'яних фішок у порівняні з пластиковими в деяких іграх. Вроді і дрібниця, але яка важлива. Хто зна мож і берсерки коли будуть популярні в нашому місті. Щось відчуття mtg цікавіша і краще її просувати. Хоча берсерк має сильну стратегічну сторону... там ріал стратегія і часто вона важливіша за ваші карти.

Поширити це повідомлення

Каркассон пішов на "ура". Де можна таку гру купити?

Ссылку дали выше... Но лучше бери в том магазине "Королевский Подарок" - там сразу в комплекте к базовому набору идёт несколько неплохих дополнений, с которыми играть заметно интереснее :)

Да и куда дешевле выйдет, чем потом их докупать по отдельности ;)

Я брал ещё расширения "Наука и Магия" и "Дворяне и Башни" - это тоже большие наборы (но учти, что это дополнения, базового набора в них нет). Тайлов получается столько, что первый раз мы два вечера играли, пока разыграли их :)

На столе (120х80 см) еле помещаются :)

В двух последних наборах не все дополнения удачные, но можно просто использовать тайлы, не заморачиваясь на правила, придуманные для них :)

На счёт "надоедает" и "лёгкая" - или ещё мало играл, или же играл без стратегического планирования ;)

Поширити це повідомлення

Після кількох перших партій гравці відкривають для себе "рейдерство" і починаються війни за великі міста та поля, з хитрими тактиками і стратегіями.

Поширити це повідомлення

А клубні колоди MTG анг чи рос надписи? Який випуск у вас?

Для балансу треба грати в один випуск? Бо вроді кортить прикупити і зібрати колоду для старту, але толком не знаю з чого почати. Практики нема, тільки вивчив основи механіки гри... і ФсьО

Поширити це повідомлення

Більшість карт в наших колодах англійською мовою. Але, як показала практика, то не є велика проблема. Гравці засвоюють ряд базових понять і порядок. З балансом у гри "Magic" складні стосунки :). Скажу так: випуск не визначає цього. Для клубу ми намагались скласти більш-менш рівносильні деки, але я все більше переконуюсь, що перемагає людина, а не колода.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз