Перейти до змісту

Клуб настільних ігор "Твоя фішка"


Romich

Рекомендовані повідомлення

Все залежить від того в якій формат ти хочеш грати .

Одні формати потребують купляти бустери для драфта, інші приходити з колодами які містять карти лише випусків за останній рік чи два.

Ми граєм в фанову магію де в дію йдуть всі карти любих видань.

Балансу ж в магії ніколи не було і не намічається, але за рахунок різноманіття варіантів зібрати імбу яка буде завжди перемагати тут просто не можливо і гра проходить по принципу "Камінь Ножиці Бумага". Якась механіка краще протів іншої але має свої слабкі місця для третьої ітд ітп.

Самий простий варіант як розпочати грати це або придбати в когось хто закинув грати його декі, або вибрати стартову колоду з механікою що тобі імпонує а тоді вже якщо захочиться докупити карт які туди не вистачає.

Якщо ж хочеться відразу мати дуже потужну деку то можна розглянути варіант з покупкою івентової колоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 265
  • Створено
  • Остання відповідь

Багато залежить не від того в який формат хочу грати, а в який грають в нашому місті )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для настільних ігор потрібні не тільки інтелект, добра пам'ять і стратегічне мислення, але і швидкість та миттєва реакція. На недільній ігротеці ми презентуємо одразу дві новинки: "Доббль" і "Jungle Speed". Обидві ці гри об'єднує те, що вони вимагають уважності та швидкості. А ще вони диииико веселі!

Приходьте!

Подвійні веселощі гарантовано!

5614bcfdc8f2.png

Також, відвідувачам доступні всі ігри з колекції нашого клубу

7 чудес

Каркассон

Клюедо

Колонізатори

Манчкін + доповнення "Скажена сокира"

Бенг! + доповення "Чудова вісімка"

Сантьяго-де-Куба

Еволюція

Інновація

Таємне послання

Подорож Україною

Уно

Дженга

День сирка

Діти Каркассона

Черепаші перегони

Моя весела ферма

Magic the Gathering

Dixit+5 доповненнь

The Lord of the Rings

Stone age

Runebound

Доббль

Jungle Speed

Детальніше тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, що сталось з проектом? Чи через політичну ситуацію в 2011 році заглох. Загуглити де купити не вийшло.

4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кращої нагоди годі і шукати! Приходьте на наш тренінг з "Маgic the gathering" і ви отримаєте детальні пояснення про те, як грати в "MtG", як формувати свою колоду, і про багато інших речей. А ще кожен учасник абсолютно надурняк отримає свою першу тренувальну колоду з 30 карт, і нагоду тут же випробувати її в дії.

9ff988f3b34b.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошуємо познайомитись з першою серйозною глобальною стратегією у нашому клубі. Hyperborea - гра з блискучим оформленням, зрозумілими і логічними правилами, та захоплюючим і глибоким ігровим процесом.

Вишукане інтелектуальне та естетичне задоволення для справжніх стратегів.

e4d85bac6362.png

Також, відвідувачам доступні всі ігри з колекції нашого клубу

7 чудес

Каркассон

Клюедо

Колонізатори

Манчкін + доповнення "Скажена сокира"

Бенг! + доповення "Чудова вісімка"

Сантьяго-де-Куба

Еволюція

Інновація

Таємне послання

Подорож Україною

Уно

Дженга

День сирка

Діти Каркассона

Черепаші перегони

Моя весела ферма

Magic the Gathering

Dixit+5 доповненнь

The Lord of the Rings

Stone age

Runebound

Доббль

Jungle Speed

Hyperborea

Детальніше тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кращої нагоди годі і шукати! Приходьте на наш тренінг з "Маgic the gathering" і ви отримаєте детальні пояснення про те, як грати в "MtG", як формувати свою колоду, і про багато інших речей. А ще кожен учасник абсолютно надурняк отримає свою першу тренувальну колоду з 30 карт, і нагоду тут же випробувати її в дії.

9ff988f3b34b.png

було цікаво
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Классно відірвалися сьогодні з Jungle Speed! Нервова і трошки травматична, але дуже позитивна і весела гра!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба буде перевіряти у учасниць манікюр перед початком партіїї.

Покладу-но я до коробки з грою ножиці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчина як ногтя зламала - то зразу від нас втікла)) Хоча трималася стійко!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як успіхи? Навчили?)) Можна буде її садити за наш стіл "починаючих каркассонців"?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не навчили, хоча наука там нехитра.Не було народу на партію. Але, думаю, садити можна сміливо. Минулого разу Яна з ходу освоїла "7 wonders" і давай усіх вигравати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, чекаємо наступного разу) А тобі, Рома, ще раз дякуємо за ініціативу і роботу, яку ти робиш) Дядьки благодарствують, сірі будні не такі вже й сірі, коли знаєш що в неділю буде похід в "твою фішку")) Єдине, що не дає спокою - ми там нікого не лякаємо? Ніхто не скаржиться?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мтг показати і взагалі біда буде )))

То не тільки поламані нігті будуть, а й психіка у нас)

P.S. Чєкаємо відео звіт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, чекаємо наступного разу) А тобі, Рома, ще раз дякуємо за ініціативу і роботу, яку ти робиш) Дядьки благодарствують, сірі будні не такі вже й сірі, коли знаєш що в неділю буде похід в "твою фішку")) Єдине, що не дає спокою - ми там нікого не лякаємо? Ніхто не скаржиться?))

Цікаво, а як ви там кого лякаєте? Нічого подібного за вами не помічав. Скарг також не надходило :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а як ви там кого лякаєте? Нічого подібного за вами не помічав. Скарг також не надходило :D

Як-як) Бородами і зростом.. ))) "Мало лі")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а як ви там кого лякаєте? Нічого подібного за вами не помічав. Скарг також не надходило :D

Як-як) Бородами і зростом.. ))) "Мало лі")

діти в бабайок не вірять вже так, що не бійся. А взагалі треба більше людей тянути серед знайомих. Я ось кума почав зомбувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діти в бабайок не вірять вже так, що не бійся. А взагалі треба більше людей тянути і знайомих.

а хто сказав що я не бабайка?))) на рахунок більше - чи хватить усім місця.. ось що хвилює..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діти в бабайок не вірять вже так, що не бійся. А взагалі треба більше людей тянути і знайомих.

а хто сказав що я не бабайка?))) на рахунок більше - чи хватить усім місця.. ось що хвилює..

не було щоб не хватило))) а там як буде така біда вирішити не проблема. Ось бігати серед толпи і всім підсказувати ось де може бути проблема організації ігротек і допомозі новачкам
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клуб стає популярнішим.. в мене дружина приїзжає скоро - то я ще її затягну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...