Перейти до змісту

Програма для магазину автозапчастин


romzes

Рекомендовані повідомлення

Постало питання організації роботи двох магазинів з автозапчастинами...

Можливо є якесь програмне рішення чи інші варіанти для отримання спільної бази з автозапчастинами, де буде відображатись наявність на складі, ціна і т.д.

Поділіться міркуваннями як можна замутити таке щоб і зручно було і не дорого.

Як варіант розгладаємо поки спільний доступ до ексель-файлу з повним переліком запчастин, який лежить в хмарі...

Які ще варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спільний доступ до ексель-файлу з повним переліком запчастин, який лежить в хмарі...

:0151::0150:

чим 1C не влаштовує?

P.S. не так вже й дорого....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для продавців це буде занадто геморно.
Ексель набагато геморніше ;)

Продавцям не обов'язково бачити повний інтерфейс 1С, їм можна зробити тільки доступ до прайса/рахунка/видаткової.... наприклад. А ще можна замутити мобільну платформу і взагалі на планшетах працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для продавців це буде занадто геморно.

буде набагато більше гемору, якщо продавець "забуде" відмітити продажі в екселі :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кращого рішення чим 1С нема.

а якщо продавцям геморно, може простіше помніяти продавців, яким не геморно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кращого рішення чим 1С нема.

Ок, переконали. Яку конфігурацію варто купувати/завантантажувати?

Чи можна обійтися без купівлі ліцензіЇ

Чи реально самому налаштувати без залучення спеціалістів, якщо раніше не мав справу з 1С?

Хто може допомогти з впровадженням якщо без спеціалістів ніяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, переконали. Яку конфігурацію варто купувати/завантантажувати?
Краще писану під твій магазин.
Чи можна обійтися без купівлі ліцензіЇ
Можна, але хоча б платформу придбати бажано. ну і треба мати спеціаліста для поновлень.
Чи реально самому налаштувати без залучення спеціалістів, якщо раніше не мав справу з 1С?
Реально.
Хто може допомогти з впровадженням якщо без спеціалістів ніяк?
У мене знайомий писав конфігурацію для автомагазину, якщо цікавить, можу запитати чи продасть і за скільки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю спеціалістом з продажу автозапчастин. Користуємся 1С + набором програм з підбору запчастин. (є звичайно прайси в ікселі, які присилають інші філії, і є сайт на якому відображається наявність і ціна запчастин по всій Україні.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підійде будь-яка торгова база 1С (8.1-8.2).

В ідеалі, було б, зробити по окремій базі на кожному магазині, та зв'язати їх по УРБД (буде спільна номенклатура, розцінка, і т.д.).

Єдине, що, цей варіант буде дуже надійним, але, відносно дорогим в плані купівлі ліцензій (потрібно буде купити по серверу 1С на кожен магазин, та по базі з підтримкою УРБД).

Є варіанти залежні від інтернету, наприклад, зробити VPN між магазинами, та вести облік в одній базі (вартість ліцензій на 1С в рази менша, оскільки прийдеться купити лише конфігурацію та ліцензій на робочі місця).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме просте рішення це:

сервер + 1С

vpn + RDP

і не треба купа баз, і все таке, скоріше світло пропаде чим інет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме просте рішення це:

сервер + 1С

vpn + RDP

і не треба купа баз, і все таке, скоріше світло пропаде чим інет :)

У 8.2 є "тонкий клієнт", тому можна обійтись без RDP, це набагато спрощує підключення периферійного обладнання, наприклад принтерів, касових апаратів і т.д. та й працювати зручніше, набагато, менше "підвисань".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 8.2 є "тонкий клієнт", тому можна обійтись без RDP, це набагато спрощує підключення периферійного обладнання, наприклад принтерів, касових апаратів і т.д. та й працювати зручніше, набагато, менше "підвисань".

Тонкий клієнт то є, але далеко не всі конфігурації його підтримують. RDP рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному конкретному випадку, як для підприємця-єдинщика, у якого 2 магазина "Управління торгівлею" там з головою вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки може коштувати встановити та налаштувати 1с УНФ, з підключенням до касового апарата, та навчання персоналу. Ну так на вскидку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1С УТ для України від АББИ як на мене для простої роботи якщо немає бух обліку це як мікроскопом гвозді забивати. Да и абии нерозродилася ще керованим інтерфейсом. Моно кацапську конфу але там стіко зайвого.

Вважаю за необхідне Вам писати своє.

Якщо просто, чому не Веб? Якщо про ексель думали то вже я б сказав Гугл Док :)

На звичайному MS Access є механізм реплікацій бази написати простенький клієнт можна досить бистро.

Вважаю Вам порібно виділити такі критерії:

А. Я буду вести бухоблік, друкувати податкові, вести звітність згідно законодавства.

Б. Мені потрібен простий модуль прямих продаж. Чи буде онлайн привязка, постійний звязок?

Якщо А то карще 1С щоб оновлювати друковані форми і рязні регламентовані речі одразу ж як виходить щось нове.

Якщо Б то тут наскільки стабільний звязок матимете? Якщо дуже то можна онлайн якийсь сервіс повісити. Якщо ні то якась проста програма для внесенн даних про продажі.

P.S. Нарахунок наприклад УТ З касою по по ліцензії наче біля 7тис. грн + робота програміста думаю від 5ти тис. по базовому налаштуванню.

Ніколи до речі не грався з УНФ. Попробую відпишуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки може коштувати встановити та налаштувати 1с УНФ, з підключенням до касового апарата, та навчання персоналу. Ну так на вскидку.
Касовик це окрема тема, там від виробника залежить, і тут питання, касовик чи термопринтер. Чисто робота без ліцензій із навчанням від 10уе/год.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для невеликих завдань (магазина) достатньо буде 1с.Розница для Украины за 3 кгрн за точку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для невеликих завдань (магазина) достатньо буде 1с.Розница для Украины за 3 кгрн за точку.

http://www.store.ru/solution/OID_25951855-2f2e-45ca-843a-20b4003288f9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такою малою кількістю номенклатури підійде будь-яка програма для роздрібної торгівлі.

Якщо потрібно змінювати конфігурацію до ваших потреб, дивіться в сторону 1С. Якщо достатньо буде базового функціоналу без можливості внесення змін, тоді можна подивитись на спеціалізовані програми для магазину.

Ці програми можна завантажити з інтернету, але це незаконно , а можна придбати.

По цінам:

1С:Предприятие 8. Розница для Украины 3600.00 грн

програма без можливості зміни функціоналу від 1100 грн. Наприклад ТЦУ "Стандарт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув демо 1С: УНФ Там впринципі перелік операцій одразу показано які там є. Якщо Вам вистачить досить нетяжка конфа:

post-6461-0-87193100-1429099525_thumb.jp

Хоча я б писав сам. На 1С чи ні то вже по ситуацї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1С:Предприятие 8. Розница для Украины 3600.00 грн

Для невеликих завдань (магазина) достатньо буде 1с.Розница для Украины за 3 кгрн за точку.

У цій конфі хтось пробував працювати з валютою? А тс, думаю, без валюти - ніяк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...