Перейти до змісту

Велодень [3.0] 2015 - Обговорення


Рекомендовані повідомлення

starOFF, та не дратуй ти велосипедистів зі своїм фондом.

ідіть на *** всі не задоволені та дратівливі.

от бачиш, це навіть тебе дратує.

а велоднем задоволені всі 100%. і всі вдячні.

не задоволені рекламою фонду.

не зривайся, ти вже публічна людина. роби все правильно. і тобі всі будуть тільки допомагати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

starOFF, та не дратуй ти велосипедистів зі своїм фондом.

ідіть на *** всі не задоволені та дратівливі.

от бачиш, це навіть тебе дратує.

а велоднем задоволені всі 100%. і всі вдячні.

не задоволені рекламою фонду.

не зривайся, ти вже публічна людина. роби все правильно. і тобі всі будуть тільки допомагати.

Бордурята можуть тільки ліпити мінуса та скаржитись що їм нічого не подобається. Але як доходить до реальних дій то одразу нікого немає :) Я вас не агітую голосувати за Палицю. Але якщо так піде і далі я не буду тут нічого писати а просто робити, а ви будете взнавати це десь з інших джерел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну якщо внєзапно з'явиться купа велодоріжок, і на Волиньньюс напишуть що це завдяки Степану Матіяху, тут пів-борди скінуться по стотищпіцот плюсів в карму герою. А поки що краще жувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Vanus типу голова департаменту розвитку інфрастрктури та благоусторю області і до того ж затятий велосипедист, член АВЛ ще не знати з якого мохнагото року тут не причому? Це бачте все фак"офф порішав! пішов він...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От кому респект, так то Шкодеру, і тим, хто йому допомагав. Без піару, без натягування на себе футболок з усілякими фондами, організували прекрасну гонку. Ось це, я розумію, справжня справа. :_25:

Це нікому нецікаво ;) Хоча на гонці Забіяківська кафешка булаб дуже доречна ;) І призи від тогож фонда...

А так-то так, Шкодеру мегареспект, ми на своїх гонках хоч в мінуса не уходимо, а він мабуть нехіло замінусився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

затролили "фак"оффа :_07:

ахах а ай не помітив :) І що я тепер буду робити навіть не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От кому респект, так то Шкодеру, і тим, хто йому допомагав. Без піару, без натягування на себе футболок з усілякими фондами, організували прекрасну гонку. Ось це, я розумію, справжня справа. :_25:

не треба противоставляти перегони Велодню, бо гонка була його частиною. без піару – теж погано, наприклад, я очікував на більшу кількість учасників, але тут більше зіграв фактор часу. хоча для мене було приємною несподіванкою участь людей, які взагалі раніше не ганялися, а ще дітлахів наших бордівців :smile3: з більшістю магазинів-спонсорів за подарунки для них цього року домовлявся, доречі, саме starOFF, за що я йому дуже вдячний. також за дозвіл на проведення перегонів в ботсаду, без якого взагалі не було б імпрези.

але, найбільший ресурс – це люди. навіть великі гроші самі не зроблять свято, дуже прошу це зрозуміти всіх, хто критикує цьогорічну організацію Велодня. дуже потрібні ініціативні люди, які хочуть і вміють щось робити, а саме таких було цього разу надзвичайно мало :dont: тому я за конструктивну критику. хочете в 2016 році краще свято? запропонуйте, що зробити. а ще краще – запропонуйте свою участь та допомогу, приїздіть та зробіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, та знаю. пан президент взяв гроші в князя темряви, тепер душі всіх чесних велосипедистів палатимуть в пеклі P7xhY.gif

насправді, виправити це можливо до нової імпрези протягом року. наприклад, відновити АВЛ, яка зараз практично мертва. але чи багато знайдеться людей, що будуть платити членськи внески задурно? думаю, що ні. 2-3 роки тому, за "жирних" часів, й то не платили.

ось, краудфандінг, чув про таке? маємо проект "Велодень 2016", починаємо готуватись прямо зараз. за півроку обговорюємо до гарного бізнес-плану. наступні півроку всім велосвітом збираємо гроші. вийде прозоро та ефективно. самі захотіли свято, самі влаштували, самі оплатили. собі, та ще десятку-другому анонімних учасників. бо це вже не "обязаловка", як з внесками, а прояв доброї волі.

приклад : анонсуємо "перегони на Велодень 2016". бюджет "аби провести" - 1000 гривень, з "плюшками" - 2000 гривень, з подарунками та шампанюрою - 5000 гривень. три місяці щоб зібрати гроші. зібрали? збс. перегони відбудуться. не зібрали? значить не треба народу перегонів, пропонуємо щось інше. якщо анонсована сума 1000 гривень, а зібрано, наприклад 500, то гроші чи повертаються вкладникам, чи по бажанню підуть на іншу імпрезу.

й так само по кожному пункту, починаючи з поліграфії, плакатів, значків. не змогли зібрати на плакати? нахєр плакати, значить. але треба пропонувати реальні суми, та варіанти від дешевшого до дорожчого. можна плакати надрукувати самостійно по ціні паперу та тонера, а можна замовити в друкарні. людям приємно, коли вибір роблять вони, а не за них. особливо прогресивні люди, яких багато серед луцьких велосипедистів.

тепер що стосується людей та часу. чомусь ми звикли бачити тільки "чорний" (найму "лєвих" людей) та "білий" (зроблю сам чи попрошу когось зробити безкоштовно) варіанти вирішення оргпитань. мабуть так в піонєрах навчили, я не в курсі. але нормально це питання вирішувати так : "треба людину що займеться плакатами, оплата за результат, пропонуйте". багато хто не може собі дозволити "волонтерити", але за якусь мінімальну оплату свого часу зголосився б. так формується повага до виконаної роботи та відповідальність, хіба ні? ця платня буде також закладена в загальний оргбюджет нового Велодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось, найважливіше, про політичні сили. коли імпреза влаштовується "за свої", то вже фундатори вирішують питання реклами на гонці чи зборах. наприклад, "Блок Александри Сєрової" пропонує кілька тисяч гривень за розміщення рекламного банера на трасі. прикидаємо, що це дасть в плюсі, які додаткові "плюшки" можна отримати вклавши гроші в імпрезу; а що в мінусі, який негативний вплив має той "Блок". і якщо громада вирішила гроші не брати, то розумним буде вигнати з імпрези тих, хто намагається пролізти, скажімо, в футболці "Блоку".

аполітичність витікає з фінансової незалежності. коли свої гроші є, а також підтримка однодумців, то навіщо брати ще й гроші, які "пахнуть"?

наголошу ще раз – фіксовані членські внески це не варіант. звичайно, приємно мати якийсь запланований приплив грошей, але ж платня в усіх різна, та й гроші зараз занадто швидко знецінюються. в усьому світі краудфандінг працює, то чому в нас не може?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без Палиці Велодня не було би.

Розпорядник фонду Палиці -- мій... ну, скажімо, досить близький родич. Але я не пішов би до нього по гроші на Велодень. Прапорця, думаю, кожен може купити собі сам. А Палиця, якщо хоче дати грошей на АТО, нехай тихенько дасть і забуде про це, а не кричить на кожному кроці. Або заодно з піаром нехай ще розказує, скільки "відкотив" на державній нафті.

Я вважаю, що такі акції як Велодень повинні бути не без спонсорської допомоги, але якомога далі від політики в будь-яких її проявах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder

Ти бачив на нашій гонці палатку Удару? Так! А ти чув хочаб слово про підтримку Ударом нашої гонки? Ні! Це тому, що коли ми брали ту палатку до нас не було жодної вимоги. Беріть і все.

Одна справа коли спонсори долучаються до якогось дійства, без яких його дійсно важко провести, інша справа коли проводиться щось, що можна провести і без спонсорів представляється так, що без того спонсора це і не відбулося. Пам'ятаєш на якомусь марафоні Крава(старший) вручав якісь призи від ПриватБанку? Не було би тих призів, це ніяк на гонку не повпливало би. Просто це був додатковий бонус, за який не треба було відтанцьовувати.

Я впевнений, що ті гроші, яки були витрачені на сувенірку на велодень не відбилися продажем тої сувенірки. Краще було їх просто віддати на АТО мовчки.

PS Да і якщо відверто, я сумніваюсь в патріотичних намірах нинішнього президента. Взяти хочаб фразу з відео про АТО в лапках на 1.13.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну гаразд, як було так було, пропоную все забути та почати працювати над кращою версією "Велодень 2016" згідно з пропозиціями Shkoder

хто бажає створити відповідну тему та почати голосування, щодо варіантів проведення, викладати свої пропозиції та пропонувати послуги ...

думаю ті хто найбільше кричав в цій темі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder

Ти бачив на нашій гонці палатку Удару? Так! А ти чув хочаб слово про підтримку Ударом нашої гонки? Ні! Це тому, що коли ми брали ту палатку до нас не було жодної вимоги. Беріть і все.

а мали б ще й грошенят насипати, бо я не знаю, як ще краще можна прорекламувати партію, ніж палаткою на гонці. яку всі бачили протягом всього часу змагань. десь на підкорці точно відклалося в багатьох. візуальна реклама працює набагато ефективніше вербальної, між іншим. от якби вони дали палатку нейтрального кольору без написів…

приклад про Краву взагалі дуже невдалий, бо бридке відчуття від тих призів та допомоги з стрибками та речами ще досі присутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, ми тим не заморочувалися. Дали палатку, та і добре. Тим більше людину, яка її давала я знаю років пять, і це давалося не від партії, а просто на особистих контактах. Та і при взятті грошей, вже будеш винен. А так постояла та і все. Я так само колись брав на роботі палатку, це не значить що я рекламував свою організацію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може тому нам потрібна палатка АВЛ, наприклад? на якій буде написано тільки про велосипедистів Луцька. тумбочки для нагороджень, замість тих, що Соболь кудись "загуляв", та інший робочій мінімум, який потрібен на кожні перегони, та про який надалі можна буде не думати, а просто приїхати та взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно скласти кошторис св"ята, визначити приорітети розробивши (записати десь) якусь стратегію на що будуть йти кошти в першу чергу і як визначати першу чергу, підрахувати б"юджет і потім оголошувати бажано-необхідну суму внесків + залучати не байдужих спонсорів і обов"язково аполітичних!

Щоб довго не заморочуватись можна в файлі екселя щотижня викладати звіт як доходу/росходу організації, так і в графіках показувати на які статті витрат вже є необхідна сума, а на які ще треба тужитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може тому нам потрібна палатка АВЛ, наприклад? на якій буде написано тільки про велосипедистів Луцька. тумбочки для нагороджень, замість тих, що Соболь кудись "загуляв", та інший робочій мінімум, який потрібен на кожні перегони, та про який надалі можна буде не думати, а просто приїхати та взяти.

Ми колись пропонували зібрати інвентар для перегонів для загального користування, але все заглохло :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную для організації велоднів і інших заходів залучати меценатів, а не спонсорів. Ось коротко про різницю між ними:

Спонсор, как и меценат, тоже занимается вложением денег. Но, в отличие от меценатов, спонсоры вкладывают деньги, в основном, в коммерческие проекты. И еще одно существенное отличие: спонсор, в отличие от мецената-благотворителя, оказывает поддержку и финансовую помощь не просто так, а в обмен на рекламу.

Велодень -- проект не комерційний. І нема чого на ньому рекламуватись, адже він організований простими людьми для простих людей і заслуга "спонсорів" настільки мізерна, що уваги, а тим більше реклами, не варта.

Хоче Палиця, ПриватБанк, Континіум, Пупкін&Ko (потрібне підкреслити) попіаритись -- нехай організовує власне свято, власними силами і за власний кошт. Днів в календарі достатньо. А "приватизовувати" організоване народом -- зась!

Думаю, якби на Театральному майдані було встановлено скриньку "Для підтримки оргкомітету Велодня" і організатори оголосили про це людям -- туди б присутні велосипедисти скинулись досить щедро, щоб вистачило і покрити всі витрати на велодень, і ще й на АТО було б що передати. І без Палиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Степана це було перший раз як вмів так і зробив ТОМУ моє ІМХО

1. харашо пиздіти коли нихуя не зробив

2. є конкретні зауваження і рекомендації прошу дуже оформити на папері і в неділю робим збори авл-у

3. на велодні їздив з друзями під прапором україни

П.С. Гроші таки пахнуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...