Перейти до змісту

Велодень [3.0] 2015 - Обговорення


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Пробив камеру, поки міняв, накачував, пропустили старт... покружляли по місту і поїхали назустріч групі. Зустріли на Київському майдані і приїхали на Театральний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарядився позитивом надовго! Ще й досі емоції переповнюють. Радий що перехожі і автомобілісти з радістю сприймали нашу акцію. І погода була як на замовлення.

P.S. По відео з 120 -го посту я нарахував 652 учасника велопробігу. Хтось ще рахував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохана зробила невеликий репортаж і фотозвіт про участь нашої сім'ї у Велодні: http://viligurski.in.ua/2015/05/31/veloden-2015-u-lutsku/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохана зробила невеликий репортаж і фотозвіт про участь нашої сім'ї у Велодні: http://viligurski.in...-2015-u-lutsku/

Классно! Фотка ребенка спящего под деревом - шикарна! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пам"ять про Велодень.

9b462ca61f7d.jpg

Яловицькі кручі. А увечері буде відео.

Як і було обіцяно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аматорський твір "..як я провів Велодень.." :smile3:

9uIqd.jpg

вже третій рік обіцяю собі, що нарешті приїду як звичайний учасник, але кожного разу на початку травня десь вкусить скажений хрущ та все по-новому :smile3: пиво в нібесній канцелярії закінчилось ще в четвер, а нового досі не завезли, то гріх не поганятися. цікаво, щорік багато глядачів та взагалі потенційних учасників перегонів планує собі прийняти участь наступного року, але пам'ять людська – річ ненадійна :dont: взагалі-то перегони треба робити одразу після пробігу, бо по кількості дітей та з зауважень батьків я зрозумів, що за годину-дві після пробіга народ потрохи охолов, та й роз'їхався собі по галявинах та шашликах.

чому пишу саме сюди, а не в тему про перегони. як мені здається, головний недолік Велодня 2015 – його "недоафішування". лучани мають знати про Велодень, як про Новий рік, бо це ж не професійне свято, а дійсно "народне". тож афіши мають бути в кожному дитячому закладі, починаючи з першого класу школи, а діти з радістю підтягнуть батьків. оце й все, а решта сподобалась всім, кого я знаю з учасників :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......во-во Діма, ти правий - я про велодень взнав......коли побачив кучу велосипедистів їдучи на роботу. Хоча з малими кожного року були. За рекламу і афішування - двійка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це незрозумілий для мене парадокс. минулих років афіши та флаери друкували самі, хто скільки може. сами їздили, клеїли та розповсюджували. цього року поліграфія була централізована, надруковано було понад тисячу флаерів та афіш. я сам трохи роздав по знайомим. але в місті жодної афіші не бачив. хтозна, може просто уваги не звернув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я афіші бачив в 2-х місцях це в СітіБайку (ну тут ясно чого) і біля 5-ї школи на зупинці один плакат КАРЛ .... ОДИН!!!11 на цій здоровенній круглій байді для оголошень. На 40-му взагалі небачив. starOFF ти наступного разу напиши, що потрібна допомога з розклейкою оголошень, думаю на форумі мінімум десяток людей допоможуть це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше зі всього сподобався велопробіг) Попередні роки на жаль не приймав участі. Таку кількість велосепедистів ще не бачив) Було весело) Всі послухались команди їхати колоною по 4-х))) Про гонку на Потебні не скажу, не попав. А про рекламу, часто хожу пішком додому, навіть від Там Тама до Львівської , по дорозі не попадалась на очі плакати і флаєри велодня, хіба що не звертав уваги.

bb1ff4677c15.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую організаторам, учасникам, адекватним водіям і пішоходам, які нас підтримували. Особисто дякую регулювальникам, які підтримували порядок в колоні, перегороджували пішохідні переходи і зупиняли авто, водії яких типове бидло.

Набрався позитиву, побачився з людьми, яких більш як рік не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі офіційно зареєструвалися 246 учасників! Це була не тільки реєстрація але й збір підписів за створення веолодоріжок та створення велосипедної інфраструктури міста та області. Якщо вам це цікаво то можемо зробити збір підписів на фірмовому бланку АВЛ та роповсюдити по веломагазинах. Хотілось би зібрати декілька тисяч підписів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі офіційно зареєструвалися 246 учасників! Це була не тільки реєстрація але й збір підписів за створення веолодоріжок та створення велосипедної інфраструктури міста та області. Якщо вам це цікаво то можемо зробити збір підписів на фірмовому бланку АВЛ та роповсюдити по веломагазинах. Хотілось би зібрати декілька тисяч підписів

в мене є друзі та сусіди, які, можливо не схочуть/забудуть піти в веломагазин... можна мені бланк на руки? я підписи позбираю та принесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, та не дратуй ти велосипедистів зі своїм фондом.

ідіть на *** всі не задоволені та дратівливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...