Перейти до змісту

Як затримати автозавантаження програми?


Plum

Рекомендовані повідомлення

Здавалося б, чим швидше програми завантажуються -- тим краще. Та от не завжди :)

Після виділення частини оперативки під RAM-диск (програмою SoftPerfect RAM Disk) і перенесення туди всіх віндових темпів, Skype відмовляється нормально автостартувати після завантаження вінди. Матюкається на неготовність системи, доводиться вручну його закривати і запускати знову. Схоже, RAM дисковод не встигає змонтуватись швидше, ніж починає завантажуватись Skype. Ну а оскільки затримка в кілька секунд перед завантаженням Skype не була б для мене критичною і незручностей навряд чи додала б, то шукаю можливість відтермінувати його завантаження секунд на 2-5, щоб RAM Dirve точно встиг змонтуватись. Звісно, бажано це все якось зробити без стороннього софта, засобами системи або якимись хитрощами. В когось є ідеї, як це реалізувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батніком. Написати в ньому затримку по запуску і сам батнік закинути в автозапуск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через планування завдань...

Вот стаття http://www.oszone.net/7362/

Читати з заголовка Создание простой задачи в планировщике заданий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо без стороннього софта, то ще так можна:

runner2.cmd:

@ping -n 5 -w 1000 localhost

skype

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затримка в 30 секунд (мінімальна)

Циферку там можна ручками редагувати, а не лише вибирати зі списку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[offtopic]

Гм.. РамДиск це круто. :)

Пам*ятаю, колись, коли частота процесора вимірювалася мегагерцами, сотнями, а то й менше. А оперативної пам*яті було 32МБ - ДУЖЕ БАГАТО. Вінтчестер на 512 мегабайт - було круто!

Так от, пам*ятаю, як вінчестера у мене не було. то я загружався з дискетки. Система складалася з 3-х файлів :)

Далі створювався у віртуалці ДИСК! Віртуальний. Туди копіювався з Дискетки DooM. і так грали. Бо важив він 16 Мб.

[/offtopic]

Питання по темі. Який об*єм пам*яті сягає темп-файл? Тобто скільки місця ти віділяєш під РАМДрайв?

І чи не матюжиться потім система, що не може знайти якогось темп-а?

А не простіше його створювати в autoexec? Він хіба не одним із перших стартуватиме??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під FreeBSD робив так, щоб сервер відеоконференції грузився останнім, і від певного юзера - за 2 хвилини після запуску системи, апача, і т.д., але то під фрі. - shell скриптом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив відкладене завантаження через планувальник задач, все чудово працює, всім дякую :)

Zheny@, під RAM-диск виділив 4 гігабайти (пробував менше, але матюкалось на нахватку місця на диску при розпаковці деяких великих архівів).

Всі темпи завжди після перезавантаження створюються заново, на те вони і temporary, тобто тимчасові. Тому жодного разу не було, щоб хтось жалівся, що якогось файлика бракує. А оскільки RAM-диск щоразу після перезавантаження очищується (до речі, можна і записувати його в .iso, але який тоді сенс?), то temp не розростається до непристойних розмірів. Але головне -- постійними записами не вбивається SSD і разом з тим повільний HDD не стає "пляшковим горлом" швидкодії системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо без стороннього софта, то ще так можна:

...

@ping -n 5 -w 1000 localhost

Лайнокодерське Елегантне рішення з ping'ом у мене запозичено, так? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно ж я не сам його видумав, як, мабуть і ти :smile3: але користуюсь інколи, бо ping взагалі дуже тяжкий й використання його в якості затримки – це з гармати по пляшках. а в юніксах є зручна команда sleep. віндовий 100% аналог я поклав вище. дуже рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще можна vbs скриптом зробить.

WScript.Sleep 5000

Set WshShell = WScript.CreateObject("WScript.Shell")

WshShell.Run "%windir%\system32\calc.exe"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...