Перейти до змісту

Як підключити пральну машинку автомат без водопроводу?


Rosomaha

Рекомендовані повідомлення

незнаю що ви тут пишите, але пральна машинка 2013р. випуску, у мене сама закачує воду з оцинкованої "балії".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простий насос + емність для води на горищі і все!

В мене кум в селі так само собі зробив, взяв кубову ємність поставив її на горищі і шлангом за допомогою помпи з криниці закачує собі води в ту ємність, ємність з"єднана з пралкою ПВХ трубою і того "самотічного тиску" хватає з головою для пралки... куба води чи то на 4 чи на 3 прання хватає, така система в нього діє коли тепло.... коли холодно я не знаю шо він робить...

можна взяти ше 200 літрову бочку якшо вже взагалі проблема з грошима... або ванну стару варіантів масса!

на один цикл прання йде близько 40-60 л,тому ємність на 1м3 - це десь 15 циклів (ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У розумних пралках може бути вхідний датчик тиску, як додатковий контроль присутності води у водопроводі. Тому бажано щоб вода подавалась під тиском від 0.5 бар.

там такого нема і ніколи не було, принаймні у тій техніці яку доводилось крутити

він хотів сказати про пресостат, датчик тиску

http://www.elremont.ru/stirm/st_eng/steng_rem84.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут пресостат? Сам не знаєш, про що пишеш... Пресостат контролює рівень набраної в бак води, а не тиск в водопроводі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, ніколи не бачив пралки, яка б сама закачувала б воду... Назви модель своєї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, такі машинки є. Це ті ж гореньє, які для сыльскої місцевості, з бачком. у них є моделі, які тільки від бачка працюють (з насосом) і ті, які можна або до бачка, або до водопроводу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я ж не кажу, що таких нема, мені цікаво побачити такі. Тому й запитую модель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я ж не кажу, що таких нема, мені цікаво побачити такі. Тому й запитую модель

Горенькі з баками

Відгук про одну з них

"Главное отличие от обычных моделей - наличие бака для воды на 95 литров и дополнительного насоса внутри для забора воды из этого бака (для большинства стиральных машин требуется давление подводимой воды не менее 0,5 атмосферы, а эта сама подсасывает)."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простий насос + емність для води на горищі і все!

В мене кум в селі так само собі зробив, взяв кубову ємність поставив її на горищі і шлангом за допомогою помпи з криниці закачує собі води в ту ємність, ємність з"єднана з пралкою ПВХ трубою і того "самотічного тиску" хватає з головою для пралки... куба води чи то на 4 чи на 3 прання хватає, така система в нього діє коли тепло.... коли холодно я не знаю шо він робить...

можна взяти ше 200 літрову бочку якшо вже взагалі проблема з грошима... або ванну стару варіантів масса!

на один цикл прання йде близько 40-60 л,тому ємність на 1м3 - це десь 15 циклів (ІМХО)

ну то тим більше, ТС треба як подешевше чи пральку з баком?

то це ще краще! можна замість кубової ємності просту пластикову бочку на 200-100 літрів використати( нова нехай 400-500 грн) + насос(500-600грн) + шланг метрів 10 (80-100грн) або взагалі на хазяйстві таке десь завалялось...

вот і всі справи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бочку на 200-100 літрів використати( нова нехай 400-500 грн) + насос(500-600грн) + шланг метрів 10 (80-100грн)

де ви зараз такі ціни знайшли?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...