Перейти до змісту

Як підключити пральну машинку автомат без водопроводу?


Rosomaha

Рекомендовані повідомлення

У кого є досвід підключення пральноі машини в селі?Вода знаходиться в криниці.Чи вистачить тиску,якщо ємкість з водою помістити над машинкою?Машинку ще не вибрав.Буду брати щось б/в із Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не простіше насосну станцію купити?

"мінібашту"?

активно користуються і все працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант є пралки які працюють без підключення водопроводу

http://gorenje-ua.com/krupnaya-bytovaya-tehnika/stiralnye-mashiny/stiral-naja-mashina-uzkaja-gorenje-w-62y2-s.html

налили в бак води (біля 100 літрів) і перете

але є нюанс: такі пралки теоретично (не знаю чи всі) потім до водопроводу підключити не вийде

ВОни розраховані на подачу води лише з того бачка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки коштує мінібашня?І як вона підключається до пралки?

підключається просто шлангом, воно просто тиск підтримує щоб насос постійно на працював

тобто є ємність яку насос накачує, вимикається, а тиск підтримується за рахунок ємності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки коштує мінібашня?І як вона підключається до пралки?

Якось так)))

1286879420_shema_ustanovki_big-400x393.jpg

http://strmnt.com/dom/comm/d-water/nasosnaya-stanciya-dlya-doma-i-dachi-svoimi-rukami.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки коштує мінібашня?І як вона підключається до пралки?

Якось так)))

1286879420_shema_ustanovki_big-400x393.jpg

http://strmnt.com/do...imi-rukami.html

Все правильно як на малюнку тільки замість мінібашні купуєте самий бак а замість насоса купуєте глубинний насос який опускається в криницю і подає воду в бак, така схема краща тим що глубинний насос подасть вам воду в бак який буде в отеплюваному місці далеко від крениці а мінібашта не зможе витягнути воду якщо відстань буде великою. Загалом раджу знайти перевірених майстрів з монтажу таких систем і вони вам все зроблять виходячи з ваших умов та можливостей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пральну машину вода потрапляє без всяких насосів, на вході стоїть соленоїдний клапан який відповідає за подачу води в пралку (в водопроводі є свій тиск, тому насоси непотрібні). Найпростіше зробити так, як описано вище, Поставити над пральною машиною велику ємність з водою, і вода сама заллється туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставити над пральною машиною велику ємність з водою, і вода сама заллється туди.

Якщо мова про звичайну машинку-автомат, то не меліть! Для роботи пралки потрібна вода під мінімальним тиском 1Бар, тобто тазік з водою потрібно повісити на висоті 10м... Не думаю, що Ви це мали на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мова про звичайну машинку-автомат, то не меліть! Для роботи пралки потрібна вода під мінімальним тиском 1Бар, тобто тазік з водою потрібно повісити на висоті 10м... Не думаю, що Ви це мали на увазі

не факт, з трьох які я бачив розібраними, на вході дійсно - електроклапан, який блокує\дозволяє подачу води, і те як вона набігає, швидко чи помало, машинці пофік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один електроклапан розташований на виході з баку, який відкривається при ввімкненні помпи, що зливає воду, пралка-автомат досить проста штука, нічого архівумного там немає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oleroy для тих хто на бронепоїзді, для пральної машини тиск не потрібен, воду можна залити навіть через шухляду в яку сиплять порошок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для пральної машини тиск не потрібен, воду можна залити навіть через шухляду в яку сиплять порошок.

саме так, просто вкинув шланг у воду і все, насос сам все закачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так, просто вкинув шланг у воду і все, насос сам все закачає.

повторюсь ще раз, нема там ніяких насосів на вході, насос стоїть тільки на відкачування води з бака в каналізацію після прання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простий насос + емність для води на горищі і все!

В мене кум в селі так само собі зробив, взяв кубову ємність поставив її на горищі і шлангом за допомогою помпи з криниці закачує собі води в ту ємність, ємність з"єднана з пралкою ПВХ трубою і того "самотічного тиску" хватає з головою для пралки... куба води чи то на 4 чи на 3 прання хватає, така система в нього діє коли тепло.... коли холодно я не знаю шо він робить...

можна взяти ше 200 літрову бочку якшо вже взагалі проблема з грошима... або ванну стару варіантів масса!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У розумних пралках може бути вхідний датчик тиску, як додатковий контроль присутності води у водопроводі.

Тому бажано щоб вода подавалась під тиском від 0.5 бар.

Мінібашня це вже повноцінний водопровід в будинку. Якщо встановити лише насос то йому потрібно буде постійно качати воду у систему, мінібашня це своєрідний акумулятор води + вона створює мінімальний тиск у системі для побутового водопостачання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарахунок того, що чи повільно чи швидко вода заливається в пральну машину частково не погоджуся. В мене засмітився вхідний клапан і при наборі води пралка просто через деякий час викидала помилку і відмовлялася далі працювати. Чи потрібен якийсь тиск чи ні у вхдіній системі точно не скажу, але думаю якщо пралка розрахована для підключення до трубопроводу то відповідно і отвори на заливання води також розраховані на якусь певну пропускну здатність за одиницю часу (в кращому випадку замість 2 годин прання думаю буде прати 3-4). Заливати через шухляду 20-40 л (не знаю скільки точно) 3-6 раз за прання також не варіант. Тому також схиляюся до мінібашти чи насоса в колодязь або пралки з вбудованою ємністю. Остання саме розрахована на такі випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно як на малюнку тільки замість мінібашні купуєте самий бак а замість насоса купуєте глубинний насос який опускається в криницю і подає воду в бак, така схема краща тим що глубинний насос подасть вам воду в бак який буде в отеплюваному місці далеко від крениці а мінібашта не зможе витягнути воду якщо відстань буде великою. Загалом раджу знайти перевірених майстрів з монтажу таких систем і вони вам все зроблять виходячи з ваших умов та можливостей.

В батьків в селі стоїть мінібашня за 15-20 метрів від колодязя, все качає на ура, якщо рівень води нижче від мінібашні 8 і більше метрів тоді не качає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В селі також ставили пралку автомат. Поставили пластмасову бочку рядом на десь на 150 л. Знизу зробили краник для подачі води, підключили пралку і "вуаля".... все працює без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rosomaha, в принципі тобі вже все підказали, тільки якось сумбурно і ... ну, борда така борда :)

Короче, зазвичай в пралках-автоматах на вході стоїть електроклапан (чи два), який (коли треба) відкриває дірочку для води. В тій дірочці також стоїть фільтрик. Отже, щоб вода потрапила всередину потрібно подати її під ну хоч-якимось тиском. Можна навіть і з тазика через лійку в шланг, як тут підказували :) Просто чим більший тиск, тим швидше заповниться бак пралки до потрібної висоти. Якщо вода нормальна, то той фільтрик на вході можна й викинути (це полегшить потрапляння води всередину).

Тепер задача - як подавати воду в пралку... Можна тупо наливати відром прямо всередину (якщо "вертикалка"), можна лійкою в шланг :) А якщо по нормальному, то можна десь на горищі облаштувати ємкість з водою, звідки і підключитись.

Наступна задача - як наповнювати ту ємкість... Можна руками і відрами наносити коли треба... Дешево, але важко. Можна будь-яким насосом з криниці наливати. А можна і придбати насосну станцію і заодно зробити взагалі нормальну розводку води на кухню. Як вище вже радили, з малюнком.

Тобто, все залежить від гаманця.

Про злив теж потрібно подумати, бо зливає вона трохи більше, ніж "неавтомат" :)

Гарно для таких цілей підходять пралки, де є можливість увімкнення функцій "половинного завантаження", "вимикання зливу"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rosomaha, в принципі тобі вже все підказали, тільки якось сумбурно і ... ну, борда така борда :)

Короче, зазвичай в пралках-автоматах на вході стоїть електроклапан (чи два), який (коли треба) відкриває дірочку для води. В тій дірочці також стоїть фільтрик. Отже, щоб вода потрапила всередину потрібно подати її під ну хоч-якимось тиском. Можна навіть і з тазика через лійку в шланг, як тут підказували :) Просто чим більший тиск, тим швидше заповниться бак пралки до потрібної висоти. Якщо вода нормальна, то той фільтрик на вході можна й викинути (це полегшить потрапляння води всередину).

Тепер задача - як подавати воду в пралку... Можна тупо наливати відром прямо всередину (якщо "вертикалка"), можна лійкою в шланг :) А якщо по нормальному, то можна десь на горищі облаштувати ємкість з водою, звідки і підключитись.

Наступна задача - як наповнювати ту ємкість... Можна руками і відрами наносити коли треба... Дешево, але важко. Можна будь-яким насосом з криниці наливати. А можна і придбати насосну станцію і заодно зробити взагалі нормальну розводку води на кухню. Як вище вже радили, з малюнком.

Тобто, все залежить від гаманця.

Про злив теж потрібно подумати, бо зливає вона трохи більше, ніж "неавтомат" :)

Гарно для таких цілей підходять пралки, де є можливість увімкнення функцій "половинного завантаження", "вимикання зливу"...

Дякую за змістовну відповідь.Будем починати з найдешевшого варіанту,а далі буде видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У розумних пралках може бути вхідний датчик тиску, як додатковий контроль присутності води у водопроводі. Тому бажано щоб вода подавалась під тиском від 0.5 бар.

там такого нема і ніколи не було, принаймні у тій техніці яку доводилось крутити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У розумних пралках може бути вхідний датчик тиску, як додатковий контроль присутності води у водопроводі. Тому бажано щоб вода подавалась під тиском від 0.5 бар.

там такого нема і ніколи не було, принаймні у тій техніці яку доводилось крутити

коли я вибирав пралку для села з водопостачанням низького тиску (ємність з водою на чердаку), то в принципі в деяких пралках було вказано мінімальний необхідний тиск води. в деяких це було 0.25, але бачив і 0.5 і 0.8

чи це просто рекомендація, чи без того тиску пралка не працювала б - оцього не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...