Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

та навіть якщо і підвисять, то кожен повинен мати свою думку, зайшов в маршутку, поклав 3 гривні і сказав "більше не дам, не бачу потреби платити більше"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не кеп. Я пропоную реальні дії і те як має бути! А не ходити колами! Це вже давно потрібно було зробити.

а ще треба всіх злодіїв і бандитів посадити в тюрми, побороти корупцію та хабарництво. Я пропоную реальні дії і те як має бути! А не ходити колами! Це вже давно потрібно було зробити.

вловлюєш паралель?

конкретно як це зробити підкажи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та навіть якщо і підвисять, то кожен повинен мати свою думку, зайшов в маршутку, поклав 3 гривні і сказав "більше не дам, не бачу потреби платити більше"

Ну це вже називаеться "и рыбку сьесть и на @уй сесть", а простіше кажучи - наглість. Не влаштовує ціна - не сідай. Ніхто не зобовязаний возити тебе по тій ціні яку скажеш ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

shvezigor, ну продвигай ідею в маси, для початку усі вимоги на А4 і розклеїти в своєму районі, по рекламних тумбах на зупинках і тд, боюсь що далі кухонних розмов топтання клави - діло не зрушиться, і всі покірно будуть класти на кришку мотора 4 гривеники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цегляка в шкло! пальне подешевшало! Хай смокчуть!

підтримую, перевізники там в мінусах не сидять, а навапаки хочуть заробляти відносно курсу долара, а народ має башляти немаючи з чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не згоден - читаєм http://board.lutsk.u...entry1053280840 весело їхати було! За 4 гривні, хай пиво/чай/каву роздають безплатно (в залежності від погоди) всю поїздку, ото по справедливості! Ну і, для невразливих - цитата з "Достучаться до небес" - А может, минетик???

Та давайте перекриємо нафіг рух тим бариганам! ВСІМ містом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та навіть якщо і підвисять, то кожен повинен мати свою думку, зайшов в маршутку, поклав 3 гривні і сказав "більше не дам, не бачу потреби платити більше"

Ну це вже називаеться "и рыбку сьесть и на @уй сесть", а простіше кажучи - наглість. Не влаштовує ціна - не сідай. Ніхто не зобовязаний возити тебе по тій ціні яку скажеш ти.

ну то катайся по 4грн, тобі скажуть 20 грн плати за проїзд ти і будеш платити 20 грн "бо таку ціну сказали".якщо так сраку лизати кожному підвищеню цін, то так народ і буде в сраці сидіти, треба з ними трохи по іншому, моя пропозиція не "ціна яку я скажу", бо я можу сказати і 1 грн., а більш менш адекватна ціна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та навіть якщо і підвисять, то кожен повинен мати свою думку, зайшов в маршутку, поклав 3 гривні і сказав "більше не дам, не бачу потреби платити більше"

Ну це вже називаеться "и рыбку сьесть и на @уй сесть", а простіше кажучи - наглість. Не влаштовує ціна - не сідай. Ніхто не зобовязаний возити тебе по тій ціні яку скажеш ти.

ну то катайся по 4грн, тобі скажуть 20 грн плати за проїзд ти і будеш платити 20 грн "бо таку ціну сказали".якщо так сраку лизати кожному підвищеню цін, то так народ і буде в сраці сидіти, треба з ними трохи по іншому, моя пропозиція не "ціна яку я скажу", бо я можу сказати і 1 грн., а більш менш адекватна ціна

Наглість? Один з перевізників (я про того, хто ратував за 4)? Саказав би куди і яким чином іти, але, боюсь, за ВІДВЕРТЕ описання даного процесу мене тут забанять, а Борду я люблю...

І так, зарплату бюджетникам ніхто НЕ піднімає, так хай, с.... , терплять запізнення, якщо так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я давно кажу, що потрібні державні контролери на маршрутах. Не потрібно в кожну маршрутку, не потрібно щодня. Три людини на весь Луцьк, щоб переходили з маршрутки на маршрутку. І якщо кількох пасажирів оштрафують і люди будуть знати, що контролер може зайти -- братимуть квиточки. Всі, поголовно. Відповідно, по кількості проданих квиточків (а це має бути документ суворої звітності) рахувати, скільки пасажирів перевезено. А тоді, відповідно, можна буде провести моніторинг рентабельності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи по тому як, вибачте, ті сраки мене в маршрутках затовкли, скажімо, в період коли ціна на проїзд піднялась до 3 грн - то ціна влаштовує всіх)

А я давно кажу, що потрібні державні контролери на маршрутах. Не потрібно в кожну маршрутку, не потрібно щодня. Три людини на весь Луцьк, щоб переходили з маршрутки на маршрутку. І якщо кількох пасажирів оштрафують і люди будуть знати, що контролер може зайти -- братимуть квиточки. Всі, поголовно. Відповідно, по кількості проданих квиточків (а це має бути документ суворої звітності) рахувати, скільки пасажирів перевезено. А тоді, відповідно, можна буде провести моніторинг рентабельності.

Ще вони (атп) контролерам не платили...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я давно кажу, що потрібні державні контролери на маршрутах. Не потрібно в кожну маршрутку, не потрібно щодня. Три людини на весь Луцьк, щоб переходили з маршрутки на маршрутку. І якщо кількох пасажирів оштрафують і люди будуть знати, що контролер може зайти -- братимуть квиточки. Всі, поголовно. Відповідно, по кількості проданих квиточків (а це має бути документ суворої звітності) рахувати, скільки пасажирів перевезено. А тоді, відповідно, можна буде провести моніторинг рентабельності.

Пшепрошам, пане, ПАСАЖИРА оштрафують? За який ФУЙ? За те, що сівши в ЗАДНІ двері НАБИТОЇ душегубки, НЕ ОТРИМАВ від водія квитка зі здачею (висячи на 1 нозі, і тримаючись 2-ма пальцями)??? Та я тому "штрафувальнику" штрафувало в кишечний, даруйте, тракт без знеболення, навіть місцевого, запихну! НАВІТЬ НЕ ВОДІЯ, а ПЕРЕВІЗНИКА наказувати треба, аж до нового тендеру! Тоді квитки давати будуть автоматично, і БЕЗ ПРИРІКАНЬ (знаю, просив, дали правда, але подивився водій на мене в стилі - ПНХ!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та навіть якщо і підвисять, то кожен повинен мати свою думку, зайшов в маршутку, поклав 3 гривні і сказав "більше не дам, не бачу потреби платити більше"

Ну це вже називаеться "и рыбку сьесть и на @уй сесть", а простіше кажучи - наглість. Не влаштовує ціна - не сідай. Ніхто не зобовязаний возити тебе по тій ціні яку скажеш ти.

ну то катайся по 4грн, тобі скажуть 20 грн плати за проїзд ти і будеш платити 20 грн "бо таку ціну сказали".якщо так сраку лизати кожному підвищеню цін, то так народ і буде в сраці сидіти, треба з ними трохи по іншому, моя пропозиція не "ціна яку я скажу", бо я можу сказати і 1 грн., а більш менш адекватна ціна

Я зробив свій вибір. І замість маршруток катаюся тролейбусом. так би мовити "проголосував рубльом". І економлю зараз 3.00 - 1,25 = 1, 75 в одну сторону. Або 3,50 - в обидві сторони, з роботи і на роботу. Зважаючи на те що в хорошу погоду я люблю пройтися додому пішки (приблизно 40 хв. хотьби) - моя економія, в порівнянні з маршруткою, може бути 6,00 - 1,25 = 4,75. Якщо ж ціни піднімуть як написав ТС то я буду економити від 4 (8 - 4) до 6 (8 - 2) грн. Сподіваюся зрозуміло чому? Якщо ж твої понти не дозволяють пересісти на тролейбус і таким чином підтримати ЛПЕ :) - ну так хто ж тобі доктор? Якщо ж живеш там де тролейбуси не ходять, чи далеко від тролейбусних зупинок - тоді дійсно. я тобі співчуваю ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зробив свій вибір. І замість маршруток катаюся тролейбусом. так би мовити "проголосував рубльом". І економлю зараз 3.00 - 1,25 = 1, 75 в одну сторону. Або 3,50 - в обидві сторони, з роботи і на роботу. Зважаючи на те що в хорошу погоду я люблю пройтися додому пішки (приблизно 40 хв. хотьби) - моя економія, в порівнянні з маршруткою, може бути 6,00 - 1,25 = 4,75. Якщо ж ціни піднімуть як написав ТС то я буду економити від 4 (8 - 4) до 6 (8 - 2) грн. Сподіваюся зрозуміло чому? Якщо ж твої понти не дозволяють пересісти на тролейбус і таким чином підтримати ЛПЕ :) - ну так хто ж тобі доктор? Якщо ж живеш там де тролейбуси не ходять, чи далеко від тролейбусних зупинок - тоді дійсно. я тобі співчуваю ...

Звідки і куди катаєшся, якщо не секрет? Довго адаптувався?)) Я спробував перейти з маршрутки на тралік - і, чесно сказати, сів на маршрутку. Бо сраного траліка по розкладу не було пів години. Певно і скоріше всього мій "косяк", але все-таки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи по тому як, вибачте, ті сраки мене в маршрутках затовкли, скажімо, в період коли ціна на проїзд піднялась до 3 грн - то ціна влаштовує всіх)

Давно помічено, що в таких умовах дуже добре їздиться на халяву :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пшепрошам, пане, ПАСАЖИРА оштрафують?

Звісно ж пасажира. Водій не може заставити пасажира брати квиток. А пасажир, який зміг передати гроші за проїзд, так само може і отримати назад свій ПРОЇЗНИЙ ДОКУМЕНТ, тобто квиток. Він повинен ВИМАГАТИ від водія видати такий документ. Немає в цьому ніякої проблеми. А якщо вам важко відкрити рот і попросити передати вам ваш квиток (який ви щойно оплатили) -- ну тоді платіть штраф, хто ж вам лікар.

Ще вони (атп) контролерам не платили...)

При чому тут АТП? Контролер повинен бути від міської влади, інакше який він контролер? Контролер від влади -- найпростіший спосіб контролювати чесність АТП в звітуванні про кількість перевезених пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо? То людина і її підкуплять) Ось Вам і контролер від влади. Робокопа давайте!

В нас по-чесному нічого бути не може) Хіба що Ви підете на нульову ставку залізобетонувати свої слова)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kiodinn, фірму, яка створить робокопа, теж підкуплять, якщо на те пішло. Тоді єдиний спосіб -- це комунізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пшепрошам, пане, ПАСАЖИРА оштрафують?

Звісно ж пасажира. Водій не може заставити пасажира брати квиток. А пасажир, який зміг передати гроші за проїзд, так само може і отримати назад свій ПРОЇЗНИЙ ДОКУМЕНТ, тобто квиток. Він повинен ВИМАГАТИ від водія видати такий документ. Немає в цьому ніякої проблеми. А якщо вам важко відкрити рот і попросити передати вам ваш квиток (який ви щойно оплатили) -- ну тоді платіть штраф, хто ж вам лікар.

Ще вони (атп) контролерам не платили...)

При чому тут АТП? Контролер повинен бути від міської влади, інакше який він контролер? Контролер від влади -- найпростіший спосіб контролювати чесність АТП в звітуванні про кількість перевезених пасажирів.

Млять, а якщо це ...йло НЕ ДАЛО квитка і, пославши "на південь" їде собі далі, тоді як? Пробратися через ВСЮ маршрутку (з моїм травмованим коліном), дати йому в пику, і ніжно сказати: "Квиточка дай, с*ка!"????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки і куди катаєшся, якщо не секрет?

Тут я скромно опустивши очі промовчу :) Не публічна я людина ...

Довго адаптувався?)) Я спробував перейти з маршрутки на тралік - і, чесно сказати, сів на маршрутку.

Достатньо 2-3 дні. В перший день я прийшов на зупинку на пів години раніше ніж це роблю зазвичай. Коли підійшов мій тралік - глянув на годинник і запямятав час. На наступний день прийшов за десять хвилин до цього часу - тролейбус прийшов вчасно. На третій день був "контрольний постріл". Рогатий мене не підвів. Про всяк випадок так само вичислив коли потрібний мені тралік іде після нього. На той випадок якщо моя 15-ка (нею я постійно їду на роботу) не приїде вчасно чи взагалі не приїде). І з тих пір в мене абсолютно не має проблем з доїздом на роботу. Між іншим, тьфу-тьфу-тьфу, але ще не було жодного випадку коли потрібний мені тролейбус не приїхав чи суттєво запізнився. Пару раз правда. вже в центрі. пропадала напруга на лінії, але її відновлення доводилося чекати не бульше 10 хв.

Я спробував перейти з маршрутки на тралік - і, чесно сказати, сів на маршрутку. Бо сраного траліка по розкладу не було пів години.

Розклад руху тролейбусів. В принципі (я б сказав в 95% dbgflrsd) тролейбусники його дотримуються. Принаймні стараються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для скарг на водія є гаряча лінія. Дзвоните, кажете що такий-то водій на такій-то маршрутці відмовляється видати квиточок.

Млять, а якщо це

а з вашою культурою спілкування вам потрібно вдома сидіти. І між іншим -- завуальований мат на форумі заборонений, тому побачу ще раз -- забаню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млять, а якщо це

а з вашою культурою спілкування вам потрібно вдома сидіти. І між іншим -- завуальований мат на форумі заборонений, тому побачу ще раз -- забаню.

А де я таке сказав? Не потрібно приписувати мені не мої слова. Навіть якщо відчуваєте якусь особисту антипатіію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swmarmalade,

Це сказав AgentSmith13, а така підміна імені при цитуванні -- глюк форуму, не сприймайте на свою адресу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...