Перейти до змісту

Відео крадіжки велосипеда в Луцьку


Navigator

Рекомендовані повідомлення

Чувак перекусив трос і вкрав велосипед від гуртівні білизни, що між Адреналіном і Новою поштою.

Дійство починається на останній хвилині. Відео загружене 31 березня 2015 року. Сам не раз бачив цього велосипеда, пристібнутого в тому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от пиз**к. того що проходить під камерою думаю можна опізнати. показати всім знайомим *на райончіку*, знайти, популярно пояснити шо так не робиться, потім здати ментам. ПАДЛИ як же задрали. аж нерви беруть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то хай менти підвяжуть його розмови по часу! І можна вичислити!

Не факт, що він по телефону говорив. Просто людина яка туди-сюди шастає по двору і "ніби" говорить по телефону викликає менше підозрілих думок.

Треба копати з того що приніс болторіз (чи чим він там ріже) - бо швидше за все таваріщ працює десь неподалік і "на всякий випадок" має із собою інструмент, та і на камеру зачьотно посвітився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу в періот 6,26-6,28 Там ще ніби хтось стоїть за камерою, він ніби головою кивнув до когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мій байк підрізали. Ця тема обговорюєься на - http://board.lutsk.u...ntry1053274957. Викину, ще тут скріншоти:

b532437f04fc.jpg42ca432bad4b.jpg745e6c684f3b.jpg

7c99337ff56b.jpgc10aeb8da657.jpgda60e4b10f56.jpg

26.03.2015 о 16.00 по вулиці Карбишева 1а біля гуртівні леді що знаходиться поблизу Адреналіна, був викрадений велосипед GIANT REVEL 1. Він був пристебнутий до колони тросом. Фото байка нема але найшов такеж. Тільки на мому були ще споривні білі болотники.

фото байка

603415ca34c9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ти так безпечно лишав байк? Я не раз сидів в машині біля нього, чекаючи дружину з гуртівні. Дорогий велосипед і так лишити в малолюдному місці! Ті троси не спасають - перекусив за декілька секунд. Такі велосипеди взагалі не можна залишати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ножик класний продаеться.троси переризае одним махом

Не зовсім зрозумів твій комент. Ти пропонуєш тут продати кусачки для перерізання тросів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ти так безпечно лишав байк? Я не раз сидів в машині біля нього, чекаючи дружину з гуртівні. Дорогий велосипед і так лишити в малолюдному місці! Ті троси не спасають - перекусив за декілька секунд. Такі велосипеди взагалі не можна залишати.

Проблема в привичці. Байк в мене з версня 2012 року, спочятку дивишся за ним як за зіницею ока, а потім потихеньку стаєш менш обачніший. Він там дсь 1.5 року так був пристебнутий і нікому не мішав. Думав, що завжди так буде, та й ніколи не подумав би, що в білий день під камерами можуть його викрасти. Тільки тепер зрозумів який я наївний <_< .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уродам показательно-карательно на театральній площі зламати тим болторезом кожен пальчик... :0156::0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

МЕНІ ВЕРНУЛИ МІЙ БАЙК. ВСІМ ХТО ПОМАГАВ ДЯКОЮ ЗА ВАШУ РОБОТУ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

МЕНІ ВЕРНУЛИ МІЙ БАЙК. ВСІМ ХТО ПОМАГАВ ДЯКОЮ ЗА ВАШУ РОБОТУ!!!

Хочу почути розповідь цієї історії повернення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони просто подзвонили і сказали де байк пристібнули. Вот і вся історія. Але якби не ваша допомога тоб і цього не сталося б.

ДЯКУЮ ВАМ!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони просто подзвонили і сказали де байк пристібнули. Вот і вся історія. Але якби не ваша допомога тоб і цього не сталося б.

ДЯКУЮ ВАМ!!!!!!!!

А ти не думав над тим, що мо вони не лише твій вел викрали? Тра хутко, по гарячих слідах їх визначати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони просто подзвонили і сказали де байк пристібнули. Вот і вся історія. Але якби не ваша допомога тоб і цього не сталося б.

ДЯКУЮ ВАМ!!!!!!!!

відбитки пальців зняли?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо тут думати? Крадії знайомі бордівців або ж органів. Телефон він лишив їм і борді.

Хтось не чистий на руку і мовчить...

Вітаю з велом. Так би мовити другий день народження. З тебе пиво! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На щастя я не пересікався з міліцією, але цікаво вони вміють креативно і мислити не стандартно? Маємо сотні заяв про викрадення велів, тобто проблема набула масового характеру. Чи не пора їм боротися з тим серйозніше? Я думаю вони можуть купити жпс модулі http://www.velo.vn.ua/news/velo-news/455-spybike-gps-tracker-protivougonnaja-sistema-dlja-velosipeda та провести спец операцію по ловлі на живця. Пару таких операцій, і бажаючих цим займатися поменшає, частина сяде, частина поповнить їхні бази даних, частина з лізе з теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пересікалась. Почали шевелитись. Але, звичайно ж, в міру, своїх можливостей. Наскільки може робити наша занедбана і розбещана міліція. Один два нормальних мента, намагаються тягнути лямку за всіх. При цьому, маючи досвід роботи в наших "органах" і таку ж школу. Навіть і при великому бажанні зробити, результати мінімальні. Тому всюди кричу, треба їм помогати. І не тільки слідчим, а й каральним органам, вони не будуть дуже протів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні! Нічого не робиться за день! Маємо нового президента АВЛ, у якого є задуми по цій темі! Треба лише сприяти всією велогромадою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...