Перейти до змісту

Вкрали велосипед "GIANT REVEL 1"


Spl1n

Рекомендовані повідомлення

Вчора (26.03.2015) о 16.00 по вулиці Карбишева 1а біля гуртівні леді що знаходиться поблизу Адреналіна, був викрадений велосипед GIANT REVEL 1. Він був пристебнутий до колони тросом. Фото байка нема але найшов такеж. Тільки на мому були ще споривні білі болотники.

фото байка

603415ca34c9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто бачив цей Джант проїжаючий по Гордіюк.

Запом'ятав по білим болотникам коли на дворі було болото.

Надіюсь велосипед повернеться до власника.

Да це точно. Я на ньому розсікав при любій погоді, не зважаючи на дождь та мокрий сніг. :0168: Стірки після цього було море, але задоволення ще більше.

P.S. Ці уроди забрали в мене більше чим просто байк. :0156:

В завтра, якщо все буде добре, я зможу дати більше інформації по крадунам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де поділись усі коменти??????????? :_09: :_09: :_09: :_09: :_09:

Хтось з модераторів бавиться. :)

Для чого це робити. Люди пробують допомоти, хоть якусь найменшу надію та підтримку получяєш, а тут раз і все стерли. Не розумі навіщо. Як з модераторми мона звязатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас чую.

Зайву балаканину видаляю. Флуд називається, щоб не заважала вам же. Мені не до забав, повірте. Модерувати - неблагодарна і нудна робота. Якщо вам флуд не заважає, як вам здається, то вибачайте. Саме вашу тему залишу, хай засмічується.

Якщо вам дуже необхідно прочитати те все знов, відкрийте будь яку попередню тему, там все те саме. І так кожен раз і з року в рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас чую.

Зайву балаканину видаляю. Флуд називається, щоб не заважала вам же. Мені не до забав, повірте. Модерувати - неблагодарна і нудна робота. Якщо вам флуд не заважає, як вам здається, то вибачайте. Саме вашу тему залишу, хай засмічується.

Якщо вам дуже необхідно прочитати те все знов, відкрийте будь яку попередню тему, там все те саме. І так кожен раз і з року в рік.

Можливо ви дійсно праві і я на емоціях просто погарячкував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці всіх у кого викрали байки і хто розміщує обяви тут чи ще десь будьте обережні з розводчіками. Вони часто дзвонять до вас і кажуть що ваш велосипед у них, пробують сторгуватись про суму викупу, просять гроші скинути на мобільний (зазвичяй київстар). Можуть дати всі дані по вашому велосипеду які ви самі ж пишите в об'явах. Коли просиш дати детальнішу інфу починають біситись типу - "Тобі що не потрібен твій велосипед (на російській)" і тд. і тп. Фотки байка не скидають, і після детальнішого допитування просто пропадають. Випадок неодноразовий. Говорив з іншими потерпілими в них ситуація була аналогічна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці всіх у кого викрали байки і хто розміщує обяви тут чи ще десь будьте обережні з розводчіками. Вони часто дзвонять до вас і кажуть що ваш велосипед у них, пробують сторгуватись про суму викупу, просять гроші скинути на мобільний (зазвичяй київстар). Можуть дати всі дані по вашому велосипеду які ви самі ж пишите в об'явах. Коли просиш дати детальнішу інфу починають біситись типу - "Тобі що не потрібен твій велосипед (на російській)" і тд. і тп. Фотки байка не скидають, і після детальнішого допитування просто пропадають. Випадок неодноразовий. Говорив з іншими потерпілими в них ситуація була аналогічна.

в мене теж викрали велосипед в серпні минулого року. Через день подзвонила якась людина і сказала ,що знає де мій велосипед(скаже за винагороду). Я зрозумів, що це лохотрон , поки він не сказав особливість яку я ніде не писав і нікому не говорив (це знали тільки декілька друзів ). Договорились про зустріч і після того він кінув мій номер в ЧС, до нього додзвонився мій друг і йому сказали, що він переплутав і це був не той велосипед. Дзвонив слідчому розказав цю історію, він ніяк не відреагував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж викрали велосипед в серпні минулого року. Через день подзвонила якась людина і сказала ,що знає де мій велосипед(скаже за винагороду). Я зрозумів, що це лохотрон , поки він не сказав особливість яку я ніде не писав і нікому не говорив (це знали тільки декілька друзів ). Договорились про зустріч і після того він кінув мій номер в ЧС, до нього додзвонився мій друг і йому сказали, що він переплутав і це був не той велосипед. Дзвонив слідчому розказав цю історію, він ніяк не відреагував.

Хоть байк знашов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж викрали велосипед в серпні минулого року. Через день подзвонила якась людина і сказала ,що знає де мій велосипед(скаже за винагороду). Я зрозумів, що це лохотрон , поки він не сказав особливість яку я ніде не писав і нікому не говорив (це знали тільки декілька друзів ). Договорились про зустріч і після того він кінув мій номер в ЧС, до нього додзвонився мій друг і йому сказали, що він переплутав і це був не той велосипед. Дзвонив слідчому розказав цю історію, він ніяк не відреагував.

Хоть байк знашов?

Кажуть що бачили як він катав луцьку не одноразово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В серійнику затер би кілька символів. А то таки справді можуть почати дзвонити лохотронщики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж викрали велосипед в серпні минулого року. Через день подзвонила якась людина і сказала ,що знає де мій велосипед(скаже за винагороду). Я зрозумів, що це лохотрон , поки він не сказав особливість яку я ніде не писав і нікому не говорив (це знали тільки декілька друзів ). Договорились про зустріч і після того він кінув мій номер в ЧС, до нього додзвонився мій друг і йому сказали, що він переплутав і це був не той велосипед. Дзвонив слідчому розказав цю історію, він ніяк не відреагував.

Хоть байк знашов?

Кажуть що бачили як він катав луцьку не одноразово.

Знайдеться. Якщо він дійсно катається по Луцьку, то це лише питання часу, коли доженемо його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геть такий же джайнт тільки що спускався по винниченка до променя. В сідлі чорняве школоло 170 зросту.

Я сьогодні як на зло без коліс. Не доганяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геть такий же джайнт тільки що спускався по винниченка до променя. В сідлі чорняве школоло 170 зросту.

Я сьогодні як на зло без коліс. Не доганяв.

Дякую тобі, що вдивляєшся та звертаєш увагу. Будем надіятись, що скоро знайдем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрів того ж джайнта в дворах с.бандери тільки що. Хлопця вже хтось переввіряв. С/н рами не твій, вибач...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за допомогу. Це певно той самий, на який я дивився. Всі подробиці я написав тобі в приват, плюс цікава твоя думку по поводу деяких міркувань (тоже в приваті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

МЕНІ ВЕРНУЛИ МІЙ БАЙК. ВСІМ ХТО ПОМАГАВ ДЯКОЮ ЗА ВАШУ РОБОТУ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЕНІ ВЕРНУЛИ МІЙ БАЙК. ВСІМ ХТО ПОМАГАВ ДЯКОЮ ЗА ВАШУ РОБОТУ!!!

Можна більше інформації? Цікаво, хто, що як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю.

Сподіваюсь і мій знайдеться. Хоча мій і дешевший приблизно вдвічі, але любив я його напевно не менше ніж ти свого.

Якщо можна, в приват, як саме вичислили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони просто подзвонили і сказали де байк пристібнули. Вот і вся історія. Але якби не ваша допомога тоб і цього не сталося б.

ДЯКУЮ ВАМ!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все одно треба покарати виродків, потрібно убло відбитки зняти з вела, ментів пригласити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...