Перейти до змісту

Скарга на користувача Drugdealer


Bro

Рекомендовані повідомлення

4 березня 2015 року купив ноутбук у користувача Drugdealer попрацював він майже місяць 30 березня накрилась відеокарта, носив його у майстерню сьогодні сказали висновок, що вона була вже ремонтована ( продавець про це ані слова не сказав коли продава ноутбук) дзвонив сварився і сказав мені я з Камінь каширськими гопніками справу мати не хочу. Я не поняв в чому проблема. Після того трубку не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

другий раз при покупці ноутбука без наявної гарантії не поскупіться на діагностику в майстерні перед покупкою, це вам зекономить і час і гроші і нерви.

з іншої сторони продавець недобросовісний явно. дякую що повідомили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нік кагби не самий звичайний, не смутив перед покупкою? :)

та вроді ні я якраз і зареєструвався на борді щоб зв*язатися з цим покупецем, я бачив у нього в темі що там хтось писав що продавець балабол но я все ж таки купив у нього ноут, але не так сталося як гадалося!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачив у нього в темі що там хтось писав що продавець балабол но я все ж таки купив у нього ноут

Чувак, на що ж ти тепер жалієшся?

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачив у нього в темі що там хтось писав що продавець балабол но я все ж таки купив у нього ноут

Чувак, на що ж ти тепер жалієшся?

на те що він не попередив мене про те що відеокарта була паяна!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от особисто я, знаю користувача Drugdealer. І неодноразово мав з ним справу.

Нічого поганого про людину сказати не можу.

Я пам'ятаю історію, про те, як аищезгаданий Drugdealer, продавав нотік. Так там реально історія мутна. Із якимись клонами на борді і фіг знає що!

Тут автор також чогось не договорєю. Чи може ні?

Я ж можу зв'язатися із Drugdealer-ом і сам все розпитатися, як було насправді!

Окрім всього іншого, продавець міг купити нотіка з рук так само, покористуватися, і не знати, що там паяна відяха. І продати далі.

А могло бути й таке, що в "сервісі" сказали, що відяха паяна, а насправді робоча, бо хороша відяха і хтось її собі пригледів :)

Варіантів безліч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от особисто я, знаю користувача Drugdealer. І неодноразово мав з ним справу.

Нічого поганого про людину сказати не можу.

Я пам'ятаю історію, про те, як аищезгаданий Drugdealer, продавав нотік. Так там реально історія мутна. Із якимись клонами на борді і фіг знає що!

Тут автор також чогось не договорєю. Чи може ні?

Я ж можу зв'язатися із Drugdealer-ом і сам все розпитатися, як було насправді!

Окрім всього іншого, продавець міг купити нотіка з рук так само, покористуватися, і не знати, що там паяна відяха. І продати далі.

А могло бути й таке, що в "сервісі" сказали, що відяха паяна, а насправді робоча, бо хороша відяха і хтось її собі пригледів :)

Варіантів безліч!

зв*яжіться будь ласка з ним і скажіть нехай заплатить за паяну відяху або верне гроші і забере його назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не купуйте старих ноутів з відео nvidia, там і непаяні можуть згоріти за місяць активного користування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от особисто я, знаю користувача Drugdealer. І неодноразово мав з ним справу.

Нічого поганого про людину сказати не можу.

Аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вкурсі я про що ви там про нього знаєте но мене він обдурив, як то кажуть "в тіхом омутє чорти водяться", відеокарта працювала добре, потім начала грітися і почалися артефакти в іграх різного кольору, і ще не понятно із-за чого він обізвав мене гопніком Камінь-Каширським.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вкурсі я про що ви там про нього знаєте но мене він обдурив, як то кажуть "в тіхом ометє чорти водяться", відеокарта працювала добре, потім начала грітися і почалися артефакти в іграх різного кольору, і ще не понятно із-за сого обізвав мене гопніком Камінь-Каширським.

А манібек був оговорений? Продавець перший власник? Хай сам тут і відпише!

4 березня 2015 року купив ноутбук у користувача Drugdealer попрацював він майже місяць 30 березня накрилась відеокарта, носив його у майстерню сьогодні сказали висновок, що вона була вже ремонтована ( продавець про це ані слова не сказав коли продава ноутбук) дзвонив сварився і сказав мені я з Камінь каширськими гопніками справу мати не хочу. Я не поняв в чому проблема. Після того трубку не бере.

так з

з Камінь каширськими гопніками

чи з

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще не понятно із-за сого обізвав мене гопніком Камінь-Каширським.

А ти звідки? Луцький? Чи справді з Каменя? В нього ,просто, є гіркий досвід спілкування із не зовсім адекватними людьми з Любомля чи то Любешова.

Хай сам тут і відпише!

Відпише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от особисто я, знаю користувача Drugdealer. І неодноразово мав з ним справу.

Нічого поганого про людину сказати не можу.

Я пам'ятаю історію, про те, як аищезгаданий Drugdealer, продавав нотік. Так там реально історія мутна. Із якимись клонами на борді і фіг знає що!

Тут автор також чогось не договорєю. Чи може ні?

Я ж можу зв'язатися із Drugdealer-ом і сам все розпитатися, як було насправді!

Окрім всього іншого, продавець міг купити нотіка з рук так само, покористуватися, і не знати, що там паяна відяха. І продати далі.

А могло бути й таке, що в "сервісі" сказали, що відяха паяна, а насправді робоча, бо хороша відяха і хтось її собі пригледів :)

Варіантів безліч!

зв*яжіться будь ласка з ним і скажіть нехай заплатить за паяну відяху або верне гроші і забере його назад

а как он тебе заплатит за паяную видаху

она не сьемная а впаян чип на материнку

прогрей еще раз и толкни ноут другому (если совесть позволит)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вкурсі я про що ви там про нього знаєте но мене він обдурив, як то кажуть "в тіхом ометє чорти водяться", відеокарта працювала добре, потім начала грітися і почалися артефакти в іграх різного кольору, і ще не понятно із-за сого обізвав мене гопніком Камінь-Каширським.

А манібек був оговорений? Продавець перший власник? Хай сам тут і відпише!

4 березня 2015 року купив ноутбук у користувача Drugdealer попрацював він майже місяць 30 березня накрилась відеокарта, носив його у майстерню сьогодні сказали висновок, що вона була вже ремонтована ( продавець про це ані слова не сказав коли продава ноутбук) дзвонив сварився і сказав мені я з Камінь каширськими гопніками справу мати не хочу. Я не поняв в чому проблема. Після того трубку не бере.

так з

з Камінь каширськими гопніками

чи з

я так зрозумів що цей школьнік не мене одного обзиває так? так це не я один тут попався на його розвод? а ви мені пишите шо він добросовісний!????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тему всю прочитати ні?

я прочитав всю тему користувач 740д і писав йому в темі що він балабол от я дурак що не послухав людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тему всю прочитати ні?

я прочитав всю тему користувач 740д і писав йому в темі що він балабол от я дурак що не послухав людей.

Bro випадково не клон 740d?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тему всю прочитати ні?

я прочитав всю тему користувач 740д і писав йому в темі що він балабол от я дурак що не послухав людей.

Bro випадково не клон 740d?

Клон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти ж сам лоханувся,

по-перше - річ не нова, треба було дивитись, підводних каменів може бути безліч.

по-друге - мані бек я так поняв навіть не обговорювався, або строк його минув.

по-третє - в кожного може нова річ згоріти за місяць другий і тут ніхто не застрахований.

по-четверте - гарантії не було на ноут (та я сумніваюсь що гарантію дав продавець, від якого ви так палко хочете повернення ваших кровних), то чого ви тут репените, вирушайте до майстерні.

по-п'яте - тему треба було назвати "хто поможе з ремонтом ноута"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тему всю прочитати ні?

я прочитав всю тему користувач 740д і писав йому в темі що він балабол от я дурак що не послухав людей.

Bro випадково не клон 740d?

Клон

то у вас своєрідна віндетта ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти ж сам лоханувся,

по-перше - річ не нова, треба було дивитись, підводних каменів може бути безліч.

по-друге - мані бек я так поняв навіть не обговорювався, або строк його минув.

по-третє - в кожного може нова річ згоріти за місяць другий і тут ніхто не застрахований.

по-четверте - гарантії не було на ноут (та я сумніваюсь що гарантію дав продавець, від якого ви так палко хочете повернення ваших кровних), то чого ви тут репените, вирушайте до майстерні.

по-п'яте - тему треба було назвати "хто поможе з ремонтом ноута"

Ман*яків педофілів ніхто не питав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...