Перейти до змісту

Рекламщики объявили войну программам-блокираторам


nikblack

Рекомендовані повідомлення

Компании, которые ведут свой бизнес в интернете, решили найти способ противодействия блокираторам рекламы.

В результате началась своеобразная «гонка вооружений», ведь разработчики блокирующих программ, приступили к усовершенствованию программного кода в ответ на предпринятые меры.Компании, которые ведут свой бизнес в интернете, решили найти способ противодействия блокираторам рекламы.

В последнее время подобные программы начали влиять на выручку предприятий, размещающих объявления в интернете.Создание блокирующих систем было вызвано большим количеством «крайне навязчивых» всплывающих окон.Крупные игроки рынка, такие как Amazon, Google и Microsoft, банально заплатили разработчикам Adblock Plus, наиболее популярного блокиратора.

Программисты Eyeo внесли ряд изменений в код, вследствие чего реклама компаний перестала отфильтровываться программой. Другие фирмы приняли более серьезные меры. Например, телекомпании Channel 4 и ITV ограничили доступ к видеороликам тем пользователям, которые пользуются программами блокировки.

Принцип «плати или не смотри» оказался успешным, и его взяли на вооружение прочие владельцы рекламных площадок.Разработчики программ, блокирующих рекламу, приступили к усовершенствованию программного кода.

Новые алгоритмы должны помочь пользователям оградиться от навязчивых предложений.

Источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня адд блок. Он иногда вырубается и я вижу настоящий мир ))) сайты завалины рекламой! Ужас! Что бы оживить адд блок просто в хроме, настройки, расширения, адд блок, обновить. И все снова в поряде. Хоть бы на ютубе не было такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Едблок рулить. Чому я маю примусово дивитись рекламу? Це їх проблеми. Хай заробляють по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а де ви такі засрані рекламою сайти знаходите? Поділіться посиланнями, ато вже й самому цікаво стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а де ви такі засрані рекламою сайти знаходите? Поділіться посиланнями, ато вже й самому цікаво стало.

exua / fsto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ексі один невеликий банер, а на фсто - фон. І це все?

тсссс, не накаркай :-)

Хто не в курсi - в налаштуваннях АдБлока поставити галочку "Отключить некоторую ненавязчивую рекламу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Едблок рулить. Чому я маю примусово дивитись рекламу? Це їх проблеми. Хай заробляють по іншому.

а чому рекламщики мають платити гроші власникам сайтів за рекламу, яку користувачі в очі не бачили?

чому власник сайту тебе безкорисного має пускати на свій ПРИВАТНИЙ РЕСУРС?

за який рахунок утримувати сервер?

ну да, будуть заробляти по-іншому, брати річну підписку

--- але якби всі рекламщики дотримувалися хоть якихось моральних правил, ато йодна сітка для збільшення грудей і кобри, все безкоштовно і без sms

звичайну рекламу ще можна перетерпіти, але от вспливаючі вікна чи відос на автозапуску :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Едблок рулить. Чому я маю примусово дивитись рекламу? Це їх проблеми. Хай заробляють по іншому.

а чому рекламщики мають платити гроші власникам сайтів за рекламу, яку користувачі в очі не бачили?

чому власник сайту тебе безкорисного має пускати на свій ПРИВАТНИЙ РЕСУРС?

за який рахунок утримувати сервер?

ну да, будуть заробляти по-іншому, брати річну підписку

якшо приватний ресурс-то значить хай роблять ПРИВАТНИЙ доступ. в стилі інвайтів, підписок і тд.

а якшо ресурс ПУБЛІЧНИЙ, то я власнику нічого не винен.

насправді, вже давно деякі особливо гівнисті ресурси ввели обмеження на едблок. в стилі рутьюба (хтось дивиться це лайно???)), який обмежує якість перегляду мінімальною якшо включений едблок. кому від цього гірше? цим гівном мамонта (рутьюб) і так майже ніхто не користувався, а тепер не буде і подавно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ресурс приватний - то власник тобі теж нічого не винен. Захоче - і будеш дивитись рекламні ролики через любе посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ресурс приватний - то власник тобі теж нічого не винен. Захоче - і будеш дивитись рекламні ролики через любе посилання.

Якщо ресурс приватний то власник винен тим хто підписався на нього за гроші, в іншому разі власник банкрут, та й не так вже багато тих приватних ресурсів щоб говорити про їх прибутковість, в іншому разі були б усі ресурси приватні, тому широкі маси користувачів в одному місці бачили тих приватників з їхніми нічого не винні, і нічого той приватник не захоче і тим більше не диктуватиме умови особливо коли маса безкоштовних аналогічних ресурсів навіть з адблокерами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди хтось невдоволений буде.) Чи користувачі, чи рекламщики.

Я не проти, щоб висіло кілька банерів, щоб власник сайту собі заробляв. Не проти навіть, якщо банер у тому місці, де я його обов’язково бачу. Але лише у тому випадку, коли це не впливає на функціонал сайту.

А на практиці ситуація така, що рекламщики не мають міри, тому все вискакує, вилазить, бігає, стрибає, заважає, відкривається і так далі. І саме головне, що за контент ніхто не відповідає. Приватний ресурс кажете? А хто заплатить за приведення в порядок системи користувача, який випадково клікнув на рекламу, яка раптово вискочила, і нахапався всілякої мєрзості? Це вже не приватний ресурс, це по факту такий законний спосіб поширення шкідливого програмного забезпечення.

Тому, якщо реклама знає своє місце на сайті, я навіть на це уваги не звертаю, а якщо лізе мені в обличчя, то я розумію, що у власника нема ні клепки, ні совісті і такий ресурс більше не відвідую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди хтось невдоволений буде.) Чи користувачі, чи рекламщики.

Я не проти, щоб висіло кілька банерів, щоб власник сайту собі заробляв. Не проти навіть, якщо банер у тому місці, де я його обов’язково бачу. Але лише у тому випадку, коли це не впливає на функціонал сайту.

А на практиці ситуація така, що рекламщики не мають міри, тому все вискакує, вилазить, бігає, стрибає, заважає, відкривається і так далі. І саме головне, що за контент ніхто не відповідає. Приватний ресурс кажете? А хто заплатить за приведення в порядок системи користувача, який випадково клікнув на рекламу, яка раптово вискочила, і нахапався всілякої мєрзості? Це вже не приватний ресурс, це по факту такий законний спосіб поширення шкідливого програмного забезпечення.

Тому, якщо реклама знає своє місце на сайті, я навіть на це уваги не звертаю, а якщо лізе мені в обличчя, то я розумію, що у власника нема ні клепки, ні совісті і такий ресурс більше не відвідую.

Доречі так. Хто памятає, Берлогу закрили саме за приватні мультибари в кожній другій програмі. На сервісі була ненавязчива реклама яка нікому не заважала, але Євгеній захотів більше. В підсумку не отримав нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ресурс приватний - то власник тобі теж нічого не винен. Захоче - і будеш дивитись рекламні ролики через любе посилання.

Якщо ресурс приватний то власник винен тим хто підписався на нього за гроші, в іншому разі власник банкрут, та й не так вже багато тих приватних ресурсів щоб говорити про їх прибутковість, в іншому разі були б усі ресурси приватні, тому широкі маси користувачів в одному місці бачили тих приватників з їхніми нічого не винні, і нічого той приватник не захоче і тим більше не диктуватиме умови особливо коли маса безкоштовних аналогічних ресурсів навіть з адблокерами.

випадково підтримав

Шариш, вся суть в угоді між власником і користувачем, якщо там вказані зобов'язання сторін, тоді власник зобов'язаний

жаль, що я цього не догнав років 2-3 назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...