Перейти до змісту

Як ви ставитеся до використання презервативів?


Samhayne

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Ага, и тогда получается, что жениться/выходить замуж надо девственником(-цей) и за девственницу(-ка) вслепую, даже не зная, подходит тебе партнёр в сексуальном плане или нет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуватись презервативами - ТАК!!!! Але тільки з тим партнером якому ти не довіряєш, не любиш, не хочеш пов"язати своє життя. Людина яку ти любиш, не повинна викликати в тебе недовіру, вагітність (навіть випадкова) не може бути небажаною, довіра має бути на 1000%. Так що презервативи ІМХО лише для "гультяїв"

+1

Ага, и тогда получается, что жениться/выходить замуж надо девственником(-цей) и за девственницу(-ка) вслепую, даже не зная, подходит тебе партнёр в сексуальном плане или нет

____надо чем-то жертвовать.......всёравно приходиться пользоваться презервативами......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуватись презервативами - ТАК!!!! Але тільки з тим партнером якому ти не довіряєш, не любиш, не хочеш пов"язати своє життя. Людина яку ти любиш, не повинна викликати в тебе недовіру, вагітність (навіть випадкова) не може бути небажаною, довіра має бути на 1000%. Так що презервативи ІМХО лише для "гультяїв"

Довіра довірою. А проблем зараз що у жінок, що в чоловіків - дофіга. Тільки вони про них навіть не знають, бо не пече, не свербить, не кровоточить... А коли потрапяляє на іншу флору - тоді дає про себе знати. І починаються скандали, сльози, підозри: "А звідки?", "А як?!!". Піди до гінеколога, і запитай, чи часто він на оглядах бачить здорових жінок, в яких ніяких проблем немає? Нечасто...

Довіра - довірою. А перевірятися регулярно треба всім. І якщо в тебе є почуття до людини, яка тобі дорога, з якою і ти, і вона хочете близькості - то обоє йдете і перевіряєтеся (і або радієте своїй чистоті, або, швидш за все, самі будете в шоці від резултатів). А не перевірилися - готуйте презервативи.

...

Написав, і чомусь подумалося, що фіг там юність прислухається до досвіду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вы даете...

з тим партнером якому ти не довіряєш, не любиш, не хочеш пов"язати своє життя

с таким партнером вообще никак не иметь. ни с презервативом, ни, тем более, без.

купите себе каку-нить игрушку лучше...

вам чего, переспать с кем-угодно ничего не стоит?

ЗЫ: куда катится мир с такой моралью?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вы даете...

ЗЫ: куда катится мир с такой моралью?

А мораль все падает и падает :)

К сожалению нынешней молодежы "переспать" - это как здрасте...

Шла как-то недавно домой, впереди шли подростки .. ну лет по 14-15 не больше, 2 девочки и мальчик, и они друг с другом уже трахаються вовсю, о чем вслух и обсуждалось :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Потвора. Стосовно "небажаної" вагітності. ЛЮДИ!!! Я сім років заміжня. На п.ятий рік ми захотіли дітей - завели. Захочемо ще - заведемо, ну, якщо вийде "зовсім не очікувано" (хоча як можна жити з чоловіком і ЗОВСІМ не очікувати, поняття не маю, жоден контрацептив не дає стовідсоткової гарантії), значить вийде, буде ще одна дитинка. Слава Богу, руки, ноги, голови є, не пропадемо. А стосовно потрахацця з тим, кому не довіряєш і не плануєш з ним жити, є ж, зрештою фалоімітатори, з ними безпечніше :(.

Якщо комусь хочеться заробляти собі на старість літ цирози, розлади сечостатевої системи, ендокринної і т.п. - хавайте дрянь, мені шо. Я вас, як хімік попередила, а вирішувати - ваша справа (і нинада мені тут розказувать, що до старості ми вряд-лі доживем). В кожного свій вибір, пра? Хочете ОК - пазялуста (не забувайте, що всьо інородне), хочете спіралі - та плз, тільки потім не плачте на дисплазії, ерозії і раз в місяць мініаборт (який ще нікому не додав здоровля), можна зробити стерилізацію - хірургічне втручання, навіть кота, часто-густо, шкодуємо, а шо вже за себе говорити.

От.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наши химики настолько суровы, что даже паталого-анатомы советуются с ними перед выпиской рецептов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Юлямпочка. Згідна що жоден контрацептив не дає 100% гарантії.

Я просто висловила свою думку, що для МЕНЕ він як контрацептивний засіб не прийнятний (як засіб від захисту від всяких інфекцій і ще в багатьох випадках, коли нем необхідно користуватися - я обома руками тільки за!!!). Я не набагато менше одружена - 5 років... але кожен раз після сексу трястися і думати порвався чи ні - ну якось зовсім не хочеться ;) Хоча теж живу з чоловіком :) але я хочу народжувати тоді коли я буду до цього готова, а не коли "вийде". :))) і хочу щоб контрацептив давав хть якихось 98% гарантії, зрештою ми ж живем в цивілізації....

А те чим користуватися - це особиста справа кожного... добре вам з презервативом - ну і будь-ласка :)

в чому підтримую - то це проти хімії - однозначно що пити всяку гидоту не буду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Користуватись презервативами - ТАК!!!!

Я за прєзікі, вони захищають добре. Шоб уникнути курйозів можна еякулювати не в піхву, наприклад:

а) просто вийняти ствол (коли відчуваєш шо вже підходить хвиля насолоди)

б) довести до оргарзму руками або орально, ну ще є способи звісно ;)

З.І. Якшо пишу дуже відверто, то вибачайте

Шла как-то недавно домой, впереди шли подростки .. ну лет по 14-15 не больше, 2 девочки и мальчик, и они друг с другом уже трахаються вовсю, о чем вслух и обсуждалось :o

Да, це біда. Треба дітей своїх виховувати враховуючи помилки теперішньої молоді. А я знаю чого вони трахаються - бо батьки їх ніхрєна нерозказували як і коли цим треба займатись, от і начинається, дослідження статевого життя малолітками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... а потом удивляются, почему беременная, я же "на сторону".

:)

в процессе, еще до эякуляции, выделяется смазка, содержащая сперматозоиды. их количество достаточно для оплодотворения :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви і БОЯН підняли..

Жінці моїй після пологів гінеколог (жінка) сказала, що секс повинен бути повноцінним, і без гуми там всякої.. (вона теж у китайців не аби яка ідеальна, тай реакція організму на гуму у всіх різна.. ) і радила саме ОК.

Якщо ми ведемо мову про взагалі використання - то я не укриватиму, до одруження тільки презервативами і користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...