Перейти до змісту

Як ви ставитеся до використання презервативів?


Samhayne

Рекомендовані повідомлення

В темі "Еротоманія", Romich задався цікавим питанням: "Як жінки відносяться до презервативів?"

Мені, наприклад, вони геть не подобаються. Хоча як засіб, коли хочеться вже і зараз, а партнера ми знаємо не дуже добре, то як захист від небажаних наслідків він незамінний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми до презервативів не відносимся.

(але хай собі будуть, з т.з. християнства це найменше зло з усієї контрацепції)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переіменуйте тему у "Як ви ставитеся до використання презервативів?"

відповідь - хреново - ніхто їх терпіти не може "нэ лублю запаха полёной рэзыны.."© :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогично :) Кроме запаха резины ,они еще и рвутся в самый неподходящий момент :0137:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"нэ лублю запаха полёной рэзыны.."© :0137:

Женя, а ти не розганяйся, повільніше, повільніше... і не гальмуй різко. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогично :) Кроме запаха резины ,они еще и рвутся в самый неподходящий момент :0137:

и гнутся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и гнутся
поділіться точкою - де такі засоби продаються - хоч би побачити!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув від особи жіночої статі: "Не люблю презервативів - вони заважають відчути теплоту людської душі" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуватись презервативами не хочеться і по можливості я цього не роблю! соц. реклама де дівчинка з хлопцем на краю обриву змушує замислитись!

на рахунок рвуться- у мене друг два одягав! після інциденту розриву!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пхе. не подобається їм, бачите!

ледь не єдиний засіб контрацепції, який "залежить" від чоловіків, і він ЇМ не подобається!

абалдєть!

а ви, жіночки, пийте таблетки, ставте спіралі, системи і т.п. або родіть, робіть аборти, лікуйтеся, бо їм, відітє лі НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ

:) :) :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пхе. не подобається їм, бачите!

ледь не єдиний засіб контрацепції, який "залежить" від чоловіків, і він ЇМ не подобається!

абалдєть!

а ви, жіночки, пийте таблетки, ставте спіралі, системи і т.п. або родіть, робіть аборти, лікуйтеся, бо їм, відітє лі НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ

:):g16::D

давати нікого ніхто не змушує! тільки не треба з себе робити страдальця і говорити, що вони нас змушують і навіть не хочуть використати єдиний засіб чоловічої контрацепції! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давати нікого ніхто не змушує! тільки не треба з себе робити страдальця і говорити, що вони нас змушують і навіть не хочуть використати єдиний засіб чоловічої контрацепції! :)

иииии!!!

подивилася б я на вас, якби вам ніхто не давав))) ггггг

ми то до цього терпиміші))) :):g16::D;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давати нікого ніхто не змушує! тільки не треба з себе робити страдальця і говорити, що вони нас змушують і навіть не хочуть використати єдиний засіб чоловічої контрацепції! <_<

иииии!!!

подивилася б я на вас, якби вам ніхто не давав))) ггггг

ми то до цього терпиміші))) :D :D :D :D

ось ми дійшли до висновку, що презервативи не потрібні! будемо всі терпіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо! ніхто нікому не дає.

пишемо лист-звернення до виробника Перфект з проханням припинити виробництво презервативів і з побажанням перекваліфікуватися на виробництво крему з гліцерином бархатниє ручкі"(во ізбєжанія натіранія органофф тєла)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как лично я отношусь к презервативам в данный момент жизни? - <_<:D :D

Девушка по взаимному согласию принимает ОК. Все ОК, и уже довольно давно :D (тьфу-тьфу-тьфу через левое плечо :D)

Зачем отказывать себе в настоящем удовольствии из-за какой-то резины...

Но! Я уже говорил и повторю еще раз - при отсутствии регулярного партнера/любимого человека, которому доверяешь на 100% и уж тем более, при беспорядочных половых связях, презервативы просто НЕЗАМЕНИМЫ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо! ніхто нікому не дає.

пишемо лист-звернення до виробника Перфект з проханням припинити виробництво презервативів і з побажанням перекваліфікуватися на виробництво крему з гліцерином бархатниє ручкі"(во ізбєжанія натіранія органофф тєла)"

вот и славно! будет как в американских фильмах "всех убили всем п.... дали и все довольны! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пхе. не подобається їм, бачите!

ледь не єдиний засіб контрацепції, який "залежить" від чоловіків, і він ЇМ не подобається!

абалдєть!

а ви, жіночки, пийте таблетки, ставте спіралі, системи і т.п. або родіть, робіть аборти, лікуйтеся, бо їм, відітє лі НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ

<_<:D :D

Взагалі то я хотів спитати як кому більше подобається (з чи без).... І чи є для прекасних жінок різниця....

Хоча відповідь я отримав більш ніж змістовну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то я хотів спитати як кому більше подобається (з чи без).... І чи є для прекасних жінок різниця....

Хоча відповідь я отримав більш ніж змістовну.

:D

нема різниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:duel:

нема різниці

Поняв.... :D

От штука в тому що для нас є різниця....

То ж не так впадло збігати в аптеку, як неохота "відчувати різницю"...

Але таки бігаєм...

Порівнюю презервативи з Віндовс: всі сварять, всім (майже) не подобається але всі користуються...:0057:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Forever Autumn

спитав у однієї дівчинки і вона говорить що різниця є! і де ж правда? хтось з вас обманює!

ЗІ думаю починати розмову про відмінність кожної дівчинки у питанні про відчуття від презервативів-недоцільно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спитав у однієї дівчинки і вона говорить що різниця є! і де ж правда? хтось з вас обманює!

уточни у нее чем она эту разницу чувствует и на каком этапе :)

хотя, может она пробовала такие как в сообщении №8 на картинке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну канечно різниця є! це ж щось типу замість цукру їсти замінник, не поправишся, але і задоволення не те. Кожен індивідуально підбирає засоби безпеки, хоча презерватив може захистити від сніду, чого не може зробити спіраль чи таблетки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

нинаю (задумалась і шкребе потилицю...), я так панімаю, оргазми поділяються на кліторальний (вапчє пофіг до презервативів, навіть до їх носіїв) і вагінальних, тут мається на увазі подразнення нервових закінчень на певних ділянках :) , то там шо вібратор, що "палена резина" пофіг бджоли. А якщо під час "акту" хочецця відчути "душу" нада задуматись, про шо вона думає :ninja: . Во. :).

Що стосується мене, то ніяких внутрішніх впливів на свій організм я не дозволю, нє сагласєн (інтєрєсно, хто з мужиків хоче травитись або що, хай зробить операцію по стерилізації або самі гормони похавають, хитрі всі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтєрєсно, хто з мужиків хоче травитись або що, хай зробить операцію по стерилізації або самі гормони похавають, хитрі всі

Довго думав....

Блін!!! А питання дуже цікаве.

Тим більше, що гормональні протизаплідні засоби для чоловіків таки існують (ін'єкції тестостерону (!!!!) внутрішньом'язово). Тільки в нашій країні не поширені. (а чи і є взагалі...)

Уявімо, що є... І....

От тут треба подумати.

:offtopic:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...