Перейти до змісту

Перевірка розпочалась???


YUR4IKLIM

Рекомендовані повідомлення

перевірка почата ! ? !

вчора після 19:00 їдучи велосипедом по тратуару на проспекті Перемоги був зупиненим працівниками міліції, які в свою чергу їдучи на службовому електрокарі побачивши мене зупинились за 50-70м попереду мене.

представившись пояснили причину зупинки " перевірка велосипедів "

маючи з собою клаптик паперу (розміром 1/4 А4 ) з готовим бланком почали переписувати номер рами,№ тел. та мої ПІБ та місце проживання !

кажу хлопцям вам там місця бракне з полями щоб мій байк описати. (рама дешевша за вилку і т.д )

потім запитав чи просто запис на комісію в військомат ?! на що була посмішка без відповіді !

когось ще пиняли ?? цікаво !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Одне що ти їм можеш показати це номер рами а ФІП можеш і Хфедіром зі Смикова назватися, хто з собою паспорт возить?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчить бані хоп сто вісімдесят. Чи стоппі на передньому і відразу задок наперед і газу. Хоча можуть і крадені байки шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їдучи велосипедом по тратуару

дороги мало? ;)

По темі:

Близько тижня тому зупиняли спортсменку на хорошому шосері. Дівчинка злякалась. Довелось дзвонити тренеру, щоб той пояснив, що велосипед її, а не крадений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі правильно але підхід не той, зробили б собі базу з фото вкрадених и по ній пробивали, як мінімум структуровану по фірмах виробниках. а т отака перевірка до одного місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б сказали куди можна підїхати зареєструватись, ніж отак по вулицям ловити. В наш час ХЗ з якою метою можуть зупиняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробили б собі базу з фото вкрадених

на скільки знаю - мають фотки

у місця продажу велосипедів приносять ці фото і залишають свої дані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б сказали куди можна підїхати зареєструватись, ніж отак по вулицям ловити. В наш час ХЗ з якою метою можуть зупиняти.

смисл в такій реєстрації?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б сказали куди можна підїхати зареєструватись

аж цікаво який відсоток піде реєструватись?! :)

відразу чомусь згадалось про обов"язкову реєстрацію домашніх песів. Щось не спішить народ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, якийсь гон. А якщо я купив б.у. велосипед 3 роки назад, і в мене нема ніяких документів на нього, і навіть не бачив де там той номер. То що він в мене вже крадений чи що... Як завжди все через одне місце...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б сказали куди можна підїхати зареєструватись, ніж отак по вулицям ловити. В наш час ХЗ з якою метою можуть зупиняти.

смисл в такій реєстрації?

а хіба краще коли вони будуть маринувати пів години на вулиці? Особливо, коли спішиш. А так заплановано приїхав куди треба, зареєструвався і все. А на вулиці оцікуй лише перверку номера рами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі правильно але підхід не той, зробили б собі базу з фото вкрадених и по ній пробивали, як мінімум структуровану по фірмах виробниках. а т отака перевірка до одного місця

На це потрібно хоча б 2 колонки в екселі вміти створити, а в міліції крім дай-візьми ні на що "прохфесіоналізму" не вистачає, бо це клопітка праця, а хто в міліцію працювати йде...

Скоріш за все це якась тупезнішим шляхом реалізована перевірка для галочки, типу: проведення профілактичних заходів з метою знизити рівень краж у місті Луцьку і не ба більше... Потім через місяць відчитаються якомусь чинуші з вищостоячого міністерства: "операцію проводили? Проводили. Так і запишем. Ня погончик"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, якийсь гон. А якщо я купив б.у. велосипед 3 роки назад, і в мене нема ніяких документів на нього, і навіть не бачив де там той номер. То що він в мене вже крадений чи що... Як завжди все через одне місце...

А як ти його будеш впізнавати, якщо ти навіть не знаєш номера рами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум в відділі який займається краденими велосипедами має бути людина яка хоч щось тямить в тих самих велосипедах !!!

і має бути база як на автомобіль. приїхав зареєстрував і періодично на явку, а продав на перереєстрацію. ( звісно не за дарма, ну і не по 500 грн. з байка ! )

а якщо складають опис то як мінімум має бути нормальний бланк з великою кількістю опису з/ч та серійних номерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а якщо не спинитись, наздоганятимуть? На чому? З мигалками? :0141:

Думаю, залежить від ситуації: якщо "велолось" в формі промчиться, то плюнуть і "непомітять", а якщо підозрілий в звичному одязі - доженуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша милиция не отличает велосипеды даже по типам. Это им и не нужно. Хотя бы по цветам отличали. Меня так остановили когда КУБ АСИД украли. На счет того что они просят назвать адрес и тд. думаю это не обязательно, так как есть просьба а есть в приказном порядке по закону. Если начинают наглеть, достаете телефон и снимаете их. А вообще есть пару вариантов как можно упросить этот процесс, но про это немного попозже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно пора провіряти і ще й щтрафувати порушників на велосипедах і пішоходів.

а коли купляєш б\у вел краще скласти письмовий договір куплі продажи на двох екземплярах з підписами

п.с. немаю нічого проти поважних велосипедистів які дотримуються правил дорожнього руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого нового, вже так рами мопедів "пробивали" та ІМЕІ звонілок, тепер рознарядка на вело, певно багацько заяв і мало розкриваємості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, якийсь гон. А якщо я купив б.у. велосипед 3 роки назад, і в мене нема ніяких документів на нього, і навіть не бачив де там той номер. То що він в мене вже крадений чи що... Як завжди все через одне місце...

Якщо велосипед не значиться в угоні, то катайтесь далі. Якщо значиться, то крадений, а ви співучасник. Де гон? І не важно, чи бачили ви номер, чи ні. Головне, що він у постраждалого зафіксований.

І взагалі, тільки я бачу у цьому випадку позитивний зсув?

Мене недавно спинили за порушення, трохи насварили. То я готова була їх розцілувати, раділа, що хоч по троху, але почали порядок наводити. Якби ще штрафонули, була б ще щасливіша. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо велосипед не значиться в угоні, то катайтесь далі. Якщо значиться, то крадений, а ви співучасник. Де гон? І не важно, чи бачили ви номер, чи ні. Головне, що він у постраждалого зафіксований.

І взагалі, тільки я бачу у цьому випадку позитивний зсув?

Мене недавно спинили за порушення, трохи насварили. То я готова була їх розцілувати, раділа, що хоч по троху, але почали порядок наводити. Якби ще штрафонули, була б ще щасливіша. ))

Позитиви будуть коли знайдуть парочку вєліків і ПОВЕРНУТЬ щасливим господарям.

Оффтоп: а не порушувати не судьба? Ждемо а-я-яй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, якийсь гон. А якщо я купив б.у. велосипед 3 роки назад, і в мене нема ніяких документів на нього, і навіть не бачив де там той номер. То що він в мене вже крадений чи що... Як завжди все через одне місце...

ну то підстав замість слова *велосипед* будь яке інше, наприклад *автомобіль*, *телефон*, *бетономішалка*. Думаєш когось має хвилювати, що ти купив його, б/у, коли й за скільки, якщо воно крадене ? Й через 5 років, якщо виявится, що воно крадене, то в тебе його заберуть, й неважливо, чи велосипед це чи щось інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитиви будуть коли знайдуть парочку вєліків і ПОВЕРНУТЬ щасливим господарям.

Оффтоп: а не порушувати не судьба? Ждемо а-я-яй?

То вже буде не позитив, а успішна прфесійна діяльність.

Офф: не, ну я стараюсь. В той раз то було виключенням і саме тоді, за законом Мерфі, я в'їхала прямо у їх обійми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...