Перейти до змісту

Янукович-молодший втопився на озері Байкал


Єретик

Рекомендовані повідомлення

gKJH1oNC_normal.pngСпутник АТО @SputnikATO · 23 мин. 23 минуты назад

Виктор Янукович присутствовал сегодня на похоронах сына Виктора в Севастополе. Об этом сообщил один из служителей Свято-Никольского храма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

та ну нафіг,

не може бути такої прухи

А Ви згадайте як він від яйця відключався, такий впєчатлітєльний, то це цілком реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз тут росіяни розбіжались та надали фотки, відео чи може ще аналіз на ДНК! Про покійного або нічого або добре. Я промовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "біс" похоронять???

Похороны младшего сына экс-президента Украины Виктора Януковича состоятся в среду, 25 марта, в Ялте. Об этом журналистам сообщил один из крымских друзей погибшего, подтвердив таким образом сообщения о гибели Януковича-младшего.

Друг Януковича-младшего рассказал РИА Новости, что самолет с телом прибыл в крымский аэропорт Бельбек в понедельник, 23 марта. Отпевание запланировано на 24 марта и пройдет в одном из храмов Севастополя.

http://www.og.ru/new.../23/78805.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Felix Nesteroff

Интересное кино с внезапно утонувшим Яныком-младшим.

Со слов жителя Сибири. Катающегося регулярно на рыбалочку как раз туда, к Ольхону.

1. Место стремное, не доброе. Плохое. Всегда там тонет народ, каждый год под воду уходят машины. На стыке двух льдин двух-трех метровой толщины - торосы, а после - прогреваются и расходятся, и ледок тоненький, несколько сантиметров. Тонут каждый год.

2. Никто, никогда не ездит там пристегнутым. И дверь приоткрывают, локотком держат, чтобы тоооолько вдруг - сразу выпрыгнуть. Все знают.

3. Все знают и то, что есть определенный ритуал посещения озера. Здесь трубку выкруть, там водки выпить, а тут - монетку бросить, Хозяину Тайги проявить почтение и внимание. Иначе - быть беде. Или руку-ногу сломаешь, или не вернешься. Или рыбалки не будет, снасти попутаются и вообще беда. Мест таких много, поэтому доезжают все такие внимательные-внимательные...

Получается, что место выбрал Панда-джуниор такое, что и не придерешься - там машина подо льдом - норма.

И все сходится - мажор, наглый, самоуверенный... Хозяина Тайги не почтил вниманием, уважения не проявил. О безопасности своей не подумал - дверку не открыл, не отстегнулся, а, может, и пристегнулся специально, из вредности.

Интересно другое...

Разблокируют ли счета безвременно утопшего после того, как в права наследования вступит его жена.

Скорее всего - да, т.к. санкции-то персональные.

Ну вот как-то так.

Мажор, скажете вы. Глупый и наглый, скажете вы. Зачем ему легализоваться под другим именем и с другим лицом, спросите вы. Он же и так жил припеваючи, скажете вы.

А я - не скажу. Потому что не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хоча б зараз папаша зрозуміє - не в грошах награбованих щастя. А то ніяк зупинитись не міг.

Скільки сімей із-за його жадібності не діждались своїх близьких з Майдана та війни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хоча б зараз папаша зрозуміє - не в грошах награбованих щастя. А то ніяк зупинитись не міг.

Скільки сімей із-за його жадібності не діждались своїх близьких з Майдана та війни...

не зрозуміє, вони живуть в іншому світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень жалко. Жалко , что был без папы и брата,.жалко ,что все двери не заклинило, жалко, что в минивен влазит только 6 человек,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені здається, що це все просто спектакль... не буде дивним, якщо невдовзі і інші яники "загинуть"

по аналогії, як в "Бригаді"... головний герой інсцинував власну загибель, щоб безтурботно собі жити далі, щоб його ніхто не шукав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мені здається що навіть якщо і інші члени його родини підуть на те щоб інсценувати власну смерть мало хто в це повірить! Хіба що їх привезуть на центральну площу Києва і привселюдно розшматують члени сімей тих людей,котрих ця "сім'я" погубила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто розшматувати для них недостатньо... я не кровожерливий, але тут потрібно щось таке щоби у нього СОВІСТЬ проснулася і мучила його кожен день до самої смерті.. в одиночну камеру і щоби слухав плач батьків та дітей за убитими Героями, поки не покається і тоді на рудники щоби тіло гнило повільно кожен день по кусочку відвалювалося допоки кості не розкладуться і сліду не залишиться від мерзоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто розшматувати для них недостатньо... я не кровожерливий, але тут потрібно щось таке щоби у нього СОВІСТЬ проснулася і мучила його кожен день до самої смерті.. в одиночну камеру і щоби слухав плач батьків та дітей за убитими Героями, поки не покається і тоді на рудники щоби тіло гнило повільно кожен день по кусочку відвалювалося допоки кості не розкладуться і сліду не залишиться від мерзоти.

Щоб прокинулася совість у овоча?))) Ви шуткуєте.)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в одиночну камеру і щоби слухав плач батьків та дітей за убитими Героями, поки не покається

якщо не покається то до скону віку буде слухати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода дантиста поруч не було з татом. але не про це...

япона гладіолус! в найкращих традиціях майстрів пера і гівна... мм... чорнила створений заголовок теми. з якого, млять дива воно втопилось? втонуло, втопили можливо. таке самозакохане втопитись не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старший син Януковича розповів про смерть і похорон брата

Старший син екс-президента Олександр Янукович відвідав могилу молодшого брата, якого 23-го березня поховали у Криму.

Сам Янукович теж приїздив на кладовище разом з дружиною Людмилою, невісткою Ольгою та онуком Іллею. Про це повідомляє "Комсомольская правда".

24-го березня на місце поховання приїхав і брат загиблого разом з матір’ю.

"Ми вирішили поховати брата тут, тому, що він дуже любив Крим, а тим більше Севастополь, і в Свято-Нікольському храмі він бував не раз. Крім того, на півострові живе наша мати і їй буде легше відвідувати тут могилу брата. Що ж стосується мене, то я спустошений, хочу скоріше полетіти до Пітера або в Москви", - сказав Олександр.

Також він розповів, що сталося з Віктором.

"Це сталося, коли було темно. Вітя їхав за кермом, почав хрустіти і тріскатися лід. Мабуть брат вирішив, що потрібно їхати далі, до більш товстого льоду - "тягнув" машину до кінця, вистрибнути встигли все крім нього. Він пішов на дно, коли водійські дверцята була вже відкриті. Темно, холодна вода…" - зазначив син Януковича.

Також Олександр зауважив, що безіменною могила брата не залишиться.

"Скоро ми поставимо там табличку з гравіюванням, пам'ятник. Знаєте, я хочу поставити в Криму ще й пам'ятник співробітникам "Беркута". Раніше думав такий меморіал буде в Донецьку, але там зараз війна - поставлю на півострові", - зазначив він.

Нагадаємо, Віктор Янукович-молодший загинув 22-го березня на 33-му році життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 загинув, 23 поховали... Де Байкал, а де Крим.... Шось так шустро ?

а хочаб 1 пост глянуть? 20-го загинув, вже тисячу разів в темі проскакувало.

І все це цілком схоже на правду. Я не розумію цих бордовських Шерлоків які тут вже бригаду в приклад почали приводити... ви хоча б дописуйте що це лише ваша особиста думка. Який сенс меншому(!) інсценувати такий спектакль? Його життю там в рашці хіба щось загрожувало? Куча бабла хіба заважало без цієї "смерті" зробити нові доки і катати на фарери? Він по-факту просто "золотая молодьож", в якого на все життя клеймо - син овоща, не більше не менше. Я ще повірив би якби це "батя" провернув, і то при умові якшо з України ніяк виїхати не можна було б... а так... пфф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Януковича-молодшого поховали в Криму - брат

Олександр Янукович підтвердив і загибель свого молодшого брата, і те, що похорон Віктора Януковича-молодшого відбувся у Криму.

Про це старший син екс-президента України розповів у інтерв'ю "Комсомольській правді".

"Ми вирішили поховати брата тут, тому, що він дуже любив Крим, а тим більше Севастополь, і в Свято-Микільському храмі він бував не раз", - розповів Олександр Янукович.

"Крім того, на півострові живе наша мати і їй буде легше відвідувати тут могилу брата", - додав він.

"Що ж стосується мене, то я спустошений, хочу скоріше полетіти до Пітера або в Москву", - сказав Олександр Янукович. 25bb307-1.jpg Фото: Анастасия МЕДЫНЦЕВА

На запитання про те, що ж сталося з братом, Олександр відповів:

"Це сталося, коли було темно. Вітя їхав за кермом, почав хрустіти і тріскатися лід. Мабуть, брат вирішив, що потрібно їхати далі, до товстішого льоду - "тягнув" машину до кінця, вистрибнути встигли всі, крім нього. Він пішов на дно, коли водійські двері були вже відкриті. Темно, холодна вода ", - сказав Олександр Янукович.

Він також повідомив, що могила не залишиться безіменною.

"Скоро ми поставимо там табличку з гравіюванням, пам'ятник", - сказав він. 1d60b0d-2.jpg Фото: Дмитрий ОСИПОВ

При цьому син екс-президента заявив, що хоче поставити в Криму ще й пам'ятник співробітникам "Беркуту".

"Раніше думав, такий меморіал буде в Донецьку, але там зараз війна - поставлю на півострові", - сказав він.

У той же час джерело видання в адміністрації Севастополя повідомило, що в спеціальному реєстрі міста інформації про цей похорон немає.

Схоже, що сім'я Януковича домовлялася безпосередньо з настоятелем Свято-Микільського храму, оскільки могила розташована на огородженій ділянці поряд з церквою, яка не належить місту, а є власністю церкви, зазначає видання. 323de8e-3.jpg Родина Януковичів (з лівого боку направо): старший сил Олександр, Людмила Янукович, екс-президент Віктор Янукович, молодший сил Віктор Янукович

Організацією похорону, починаючи від доставки тіла з аеропорту і закінчуючи копанням могили, займалася приватна севастопольська фірма.

За інформацією одного зі співробітників цвинтаря, з яким поговорило видання, поруч з могилою Януковича-молодшого покоїться севастопольський кримінальний авторитет Євген Володимирович Поданєв.

Видання зазначає, що ділянки тут дуже дорогі. Одне місце коштує близько 1500-2000 доларів.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/24/7062521/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Бог з ним, з тим малим яником - загинув та й загинув.Занадто вже багато уваги йому приділяють, наче він якесь велике цабе був. Думаю, нічого там замудрого не буде. Та й інсценувати свою смерть йому сенсу нема. Овочу, до речі, також - дуже відома пика-морди - тільки пластика, хоча, і це не допоможе, на інтелект і манери пластику ще не роблять))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При цьому син екс-президента заявив, що хоче поставити в Криму ще й пам'ятник співробітникам "Беркуту".

Падлою був, є, і таким помре.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дійсно вся ідея цієї вистави без акторів в передачі активів по спадку родичам, проти яких санкції не введені, щоб ними можна було користуватись, то і сенс цьому всьому є, і пластик ніяких нікому робити не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скоро ми поставимо там табличку з гравіюванням, пам'ятник", - сказав він.

Шо-то страннєнько. В нас БОМЖам і то таблички ставлять. Деяким дятлам хоча б "Солдат №9" пишуть. А тут нічого нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...