Перейти до змісту

Оптимальне взуття


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Суть питання.

Деякий час практикую тривалі піші прогулянки по місту,парку,полю,лісу тощо.Під це були куплені минулого року в фірмовому магазі Columbia отакі боти http://www.columbia.ua/catalogitem/napvchoboti_cholovch_columbia_silcox_ii_wpbm1604clb/ пошиті В'єтнам.Але виявилось,що куртяки їхні кращі за взуття.Боти почали розлазитись(в горах ними не лазив!!!!). Зручні,нога відпочиває,всесезонні ,але не витримали й року.

Так от може хто порадить перевірені боти? Бажано так само зручні,всесезонні,всепогодні і міцні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На гумці не пробували пошукати. В рази дешевше можна купити ніж ці і носитись будуть так само а то ще й краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі тра трекінгове взуття, рекомендую Teva. Заскоч в Ассорті там ще троха зі стоків лишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На гумці не пробували пошукати. В рази дешевше можна купити ніж ці і носитись будуть так само а то ще й краще.

На гумці гори взуття,що саме брати? Пробував merell,clarks все не то.

Тобі тра трекінгове взуття, рекомендую Teva. Заскоч в Ассорті там ще троха зі стоків лишилось.

Де це асорті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от може хто порадить перевірені боти? Бажано так само зручні,всесезонні,всепогодні і міцні.

Я втрапляв (випадково) на звичайні базарні кросівки, типу підробка Ecco чи аналог, які витримували дофіга піших прогулянок, по 2 сезони. Непагано тримаються кросівки Bona, намотали не один десяток км по стадіону і крос-кантрі і ще можуть служити, вигляд вже може не ахті, але купи тримаються. Купувались на Варшавці.

Про "фірмУ" з спортмагазинів можу сказати із власних спостережень (по собі і по знайомих) - вигляд гут, зручність гут, але довговічність не ахті, особливо якщо "вбивати" пішими прогулянками чи любительським спортом. Тобто я не уявляю в таких кросівках поганяти футбол десь на відпочинку під шашлик, їх просто буде шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де це асорті?

На Соборності, перед гуртожитками, збоку від піцерії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де це асорті?

На Соборності, перед гуртожитками, збоку від піцерії.

теревені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lowa вельми хвалять за міцність, ібо шиють в Німеччині. Італійські Trezeta по ціні будуть простіші плюс дістати легше.

Якщо дивитись на нонейм, то дуже непогано служать кросівки а-ля іранський адідас, з пінковою підошвою. 2-3 сезони для них норма.

Сам топчу вже рік п'ятий австрійські берци зразка 2003 року. Сніг, вода, бруд - пофігу. Правда вони польові, тому підошва троха стерлась. Зате взимку не дубіє ^_^

З магазинів знаю два: один біля Хурми на Соборності, інший (з більшим вибором) біля Теревенів там же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б, навпаки, Teva не рекомендував. мав такі кроси, теж в "асорті купував - розвалились за зиму. Сильно злився, бо начитався в інеті дуже багато про те що Teva - "майже вічні" :). Може палєво яке попало, хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я втрапляв (випадково) на звичайні базарні кросівки, типу підробка Ecco чи аналог, які витримували дофіга піших прогулянок, по 2 сезони. Непагано тримаються кросівки Bona, намотали не один десяток км по стадіону і крос-кантрі і ще можуть служити, вигляд вже може не ахті, але купи тримаються. Купувались на Варшавці.

Про "фірмУ" з спортмагазинів можу сказати із власних спостережень (по собі і по знайомих) - вигляд гут, зручність гут, але довговічність не ахті, особливо якщо "вбивати" пішими прогулянками чи любительським спортом. Тобто я не уявляю в таких кросівках поганяти футбол десь на відпочинку під шашлик, їх просто буде шкода.

Все життя хожу в кросах, бо практично цілий день ногах. Ношу лише фірму, але тра знати яку модель і де купувати. Тай призначення різне в кожної модельки. Базарний кетай - це ще та какаха, форма і пошив порушують всі норми ортопедії.

Ну, і бажано мати хоча б ще якісь одні на підміну, щоб нога відпочивала.

А я б, навпаки, Teva не рекомендував. мав такі кроси, теж в "асорті купував - розвалились за зиму. Сильно злився, бо начитався в інеті дуже багато про те що Teva - "майже вічні" :). Може палєво яке попало, хз.

А можна модель, або фото лейби? Бо вони справді доволі якісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lowa вельми хвалять за міцність, ібо шиють в Німеччині. Італійські Trezeta по ціні будуть простіші плюс дістати легше.

Паддіржал!

Сюди ще Asolo, Scarpa, Salewa, Mammut/Raichle, Garmount. Правда хороше знайти на гумці та ще й ходового розміру не вдається. А нове зараз дороге. Як варіант шукати десь на розпродажах за бугром або на спеціалізованих форумах тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна модель, або фото лейби? Бо вони справді доволі якісні.

Модель я звичайно ж не знаю, сходу знайти фотку в інеті не вдалося, а самі кроси вже скоро як рік як поїхали добиватись на дачу. Пізніше ще пошукаю фотку, мо знайду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.zamberlan.com/

брав тут, рік третій йде, політ нормальний, експлуатація активна, виглядають ще досить пристойно, ніяких пошкоджень немає. На нозі сидять чудово, легкі, рекомендую з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості трекінгових дуже рекомендую Salomon. наприклад, Eskape Aero на теплу погоду просто супер. на прохолодну можна взяти Eskape GTX. так, вони недешеві, але того коштують, перевірено :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості трекінгових дуже рекомендую Salomon. наприклад, Eskape Aero на теплу погоду просто супер. на прохолодну можна взяти Eskape GTX. так, вони недешеві, але того коштують, перевірено :ok2:

Тікі от соломони масово підробляють, як і екко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще в якості "ходових" дуже сподобалась стара серія Nike Air Max Trainer, але вони не для вулиці та швидко розлазяться :dont: чи пробивається десь на склі фірмова подушка AirMax, що теж неприємно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороше взуття італійських виробників AKU та Asolo, але на українському ринку представлені мало. Негативного не чула про взуття даних виробників, лише масу позитиву

У Asolo є багато цікавих моделей

В Україні поширений бренд Salewa - якісне стильне взуття, але ціна "кусається"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ecco. Маю в асортименті декілька пар. Всі сезони. Купувались не в Луцьку так як вибір не великий. Київ, Львів. Можливо й дороге за те, жодного разу не підвели. Жодного.

При купівлі треба вислухати продавця, який хоче "впарити", але для себе чітко розуміти для чого це взуття.

Останній абзац - то всі різні пари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от може хто порадить перевірені боти? Бажано так само зручні,всесезонні,всепогодні і міцні.

Вважаю, що взуття потрібно носити відповідно до сезону: влітку - сандалі (щоб нога дихала та не парилась), взимку - черевики (бажано водонепроникні, з твердою підошвою), весна-осінь - кросівки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в Німеччині кросівкі Mckenzie, і зимові боти Timberland, виносив 3 сезони задоволений ними на 100%. Радив би звернути увагу на ці бренди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть ще крапки в Луцьку,де є хоч щось з тих брендів.Пощупати,поміряти. Теж стоїть вибір купівлі достойної обуві на весну.Тіко щоб дійсно оригінал,а не "Abibas". В Інтернеті замовляти нехочу,боюся помилитися з розміром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...