Yuraul Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:09 #2 Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:09 Чоловіче, ти хоч якусь клепку в голові маєш?
Ko3bMa Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:25 #4 Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:25 Я колись давно в NFS Underground так само машини розмальовував. Цікаво, вони звідти ж брали натхнення?
MACCEN Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:29 #5 Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:29 Пілять бюджет, а що деу та славута це не кошерно?
Onil Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:29 #6 Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:29 Коміксів надивились....
Deemon Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:31 #7 Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:31 так, контрасна шахматка здерта з британців, але на фото скоріше можливі варіанти молдінгу патрульок
EleKtrik Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:36 #8 Опубліковано 16 Березня, 2015 в 20:36 Чоловіче, ти хоч якусь клепку в голові маєш??
fedot Опубліковано 17 Березня, 2015 в 21:38 #9 Опубліковано 17 Березня, 2015 в 21:38 От же ж...Пріус, Пріус...А от цікаво, хтось прорахував, скільки державі (тобто нам з вами) обходитиметься техобслуговування того Пріуса? А з/ч? Он, на Тойоті вже аби не рік два "втулених" Пріуса "загорають"...Одному весь зад треба, іншому морда...Нормальні машини - це правильно, але нахіба такі складні і дорогі?По оригіналу, мінімальна ціна на пару задніх гальмівних дисків - 3160, передніх - 3700 (10 днів під замовлення). Комплект передніх гальмівних колодок - 1500, задніх - 1160
yura-patriot Опубліковано 17 Березня, 2015 в 21:46 #10 Опубліковано 17 Березня, 2015 в 21:46 Я б забабахав би їх повністю жовтими і + блакитна полоса по обидва боки, а посередині капоту"потужний"(жирний) тризубець.
yu2007 Опубліковано 17 Березня, 2015 в 21:47 #11 Опубліковано 17 Березня, 2015 в 21:47 От же ж...Пріус, Пріус...А от цікаво, хтось прорахував, скільки державі (тобто нам з вами) обходитиметься техобслуговування того Пріуса? А з/ч? Он, на Тойоті вже аби не рік два "втулених" Пріуса "загорають"...Одному весь зад треба, іншому морда...Нормальні машини - це правильно, але нахіба такі складні і дорогі?По оригіналу, мінімальна ціна на пару задніх гальмівних дисків - 3160, передніх - 3700 (10 днів під замовлення). Комплект передніх гальмівних колодок - 1500, задніх - 1160Це ми їх типу "на халяву отримали". Дарьоному коню, так би мовити, на колодки не дивляться )))Япония поставила для МВД Украины первые 84 гибридные Toyota Prius за "киотские" средства
fedot Опубліковано 17 Березня, 2015 в 22:05 #12 Опубліковано 17 Березня, 2015 в 22:05 Це ми їх типу "на халяву отримали". Дарьоному коню, так би мовити, на колодки не дивляться )))Япония поставила для МВД Украины первые 84 гибридные Toyota Prius за "киотские" средства84??? 1220 мало б бути. І 380млн гривень на них (Кіотських) витрачено.В українського дилера Тойоти ця сума була б на 10млн менша.Ага-ага))) На колодки не дивляться)))За рік-два цього дарьоного коня простіше буде на ковбасу пустити)))Хоча, якщо бути чесним і справедливим, якраз "дарьоний кінь" і забере шмат файної ковбаси з бутера українця.
fedot Опубліковано 17 Березня, 2015 в 22:24 #13 Опубліковано 17 Березня, 2015 в 22:24 ..і ще. Пріус в середньому коштував майже $39 тисяч. Шкода Октавія А7, з гарантією 2 роки - від $20 тисяч. + туди толкове ГБО за $2-2.5 тис...Як на мене - афігєнна економія державних коштів. Та й крім того їх в Ужгороді збирають - от і ще + певні, не маленькі гроші лишаються в економіці. І де я щось не то кажу?))Он, на Тойоті вже аби не рік два "втулених" Пріуса "загорають"...Одному весь зад треба, іншому морда...Федя, дай їм наводку, хай до нас приїзджають, ми з двох одного бистренько зробим). Все ж краще - один робочий, ніж два "втулених" і "віддихаючих"))).А ніфіга не буде - ви по-людськи працюєте, на вас бабла не спишеш, не відмиєш...
yu2007 Опубліковано 17 Березня, 2015 в 22:55 #14 Опубліковано 17 Березня, 2015 в 22:55 ..і ще. Пріус в середньому коштував майже $39 тисяч. Шкода Октавія А7, з гарантією 2 роки - від $20 тисяч. + туди толкове ГБО за $2-2.5 тис...Як на мене - афігєнна економія державних коштів. Та й крім того їх в Ужгороді збирають - от і ще + певні, не маленькі гроші лишаються в економіці. І де я щось не то кажу?))От якби ми права на спорчене повітря продали чехам чи там німцям, то напевно за ці гроші купували б шкоди чи інші ВАГи, але ж продали вузькооким - знач тайота, і не іпьот.Япошкі купували квоти за умови, що бабкі підуть прямо чи опосередковано на енергозбереження, і значна цих коштів мала йти на купівлю саме японських технологій. Так що все згідно домовленостей між урядами.В неті можна багато нагуглити цікавого про кіотські гроші, там ще за часів Тимошенко з ними шкандаль був.
DrWeird Опубліковано 18 Березня, 2015 в 09:38 #15 Опубліковано 18 Березня, 2015 в 09:38 Аби служили довго та використовувалися за призначенням.Наш обовязок, як громади, контролювати виконання всіх закоників.....до тих пір поки не будемо ввірити, що вони працюють на совість, не в карман.
Ko3bMa Опубліковано 18 Березня, 2015 в 09:40 #16 Опубліковано 18 Березня, 2015 в 09:40 Аби служили довго та використовувалися за призначенням.Луцькі жалілись на Пріуси, казали ніжні вони занадто.
EleKtrik Опубліковано 18 Березня, 2015 в 09:44 #17 Опубліковано 18 Березня, 2015 в 09:44 Скажу так - норм авто, але потребує спец обслуговування. А не "наших" майстрів, бо в них якщо проблему не вирішити молотком, то відразу фігова машина, виробник ган...
alexvvv Опубліковано 18 Березня, 2015 в 09:46 #18 Опубліковано 18 Березня, 2015 в 09:46 Чому просто "поліція"? а не "нацполіція"? ну і в червоно чорних кольорах...
Arden Опубліковано 18 Березня, 2015 в 10:41 #19 Опубліковано 18 Березня, 2015 в 10:41 а посередині капоту"потужний"(жирний) тризубець.Жовтий тризубець на жовтій машині... хм... оригінально
Yuraul Опубліковано 18 Березня, 2015 в 10:58 #20 Опубліковано 18 Березня, 2015 в 10:58 Чоловіче, ти хоч якусь клепку в голові маєш??Якщо не доходить, можу, звісно, і розгорнуто.Ніхто нічого ще не презентував, а якщо презентував, то де посилання на джерело? Нафіга постити жовтуху на борді? Чому не назвати тему нормально: В Києві презентовані робочі проекти дизайну для нової патрульної служби?Я проти такого гівна на борді. За те, щоб обговорювати таке, але проти такого оформлення.Шаховий дизайн не тільки в Лондоні, він довів свою ефективність, тому не бачу нічого поганого в тому, щоб перейняти досвід.Виглядає естетично не дуже гарно, але я дуже сумніваюсь, що у нас хтось щось краще намалює, а якщо намалює, то що це затвердять.*Тут мала бути критика модераторства, але це заборонено правилами борди*
zaHARE Опубліковано 18 Березня, 2015 в 11:06 #21 Опубліковано 18 Березня, 2015 в 11:06 Юра правий,це варіанти дизайну,які запропонував Аваков(http://www.epochtime...rul-119789.html). Ще триває обговорення і конкурс.Таке розфарбування в поліції в Англії,Австралії,Гонконзі,Новій зеландії.В Києві так розмалювали кілька машин,щоб вживу побачити як воно виглядає.
yura-patriot Опубліковано 18 Березня, 2015 в 11:25 #22 Опубліковано 18 Березня, 2015 в 11:25 а посередині капоту"потужний"(жирний) тризубець. Жовтий тризубець на жовтій машині... хм... оригінально У блакитній рамці
Yuraul Опубліковано 18 Березня, 2015 в 13:17 #23 Опубліковано 18 Березня, 2015 в 13:17 Треба вчитись робити власний якісний і конкурентноспроможний продукт, а не захоплюватись оцією "підтримкою". То шлях в нікуди.
Bro Опубліковано 19 Березня, 2015 в 21:01 Автор #24 Опубліковано 19 Березня, 2015 в 21:01 Треба вчитись робити власний якісний і конкурентноспроможний продукт, а не захоплюватись оцією "підтримкою". То шлях в нікуди.як то ти там писав ? "Чоловіче, ти хоч якусь клепку в голові маєш? "
Bro Опубліковано 19 Березня, 2015 в 21:01 Автор #25 Опубліковано 19 Березня, 2015 в 21:01 Треба вчитись робити власний якісний і конкурентноспроможний продукт, а не захоплюватись оцією "підтримкою". То шлях в нікуди.як то ти там писав ? "Чоловіче, ти хоч якусь клепку в голові маєш? "
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.