Перейти до змісту

Встановлення 4-х зонного лічильника на гар. воду!


Masyany

Рекомендовані повідомлення

Цікавить питання встановлення даного лічильника на гарячу воду. Можливо хтось мав досвід встановлення або підскаже хто в Луцьку займається даним питанням. Враховуючі тарифи на гарячу воду питання дуже актуальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смысл? После 00.00 из горячего крана бежит вода холодная!

Я думаю, що цей лічильник рахує не по часу доби, а коефіцієнт літражу в залежності від температури води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

из тарифной ячейки "V Г. В. 40-44 ОС" с коэффициентом 0,7;

- из тарифной ячейки "V Г. В. 45-49 ОС" с коэффициентом 0,9;

- из тарифной ячейки "V Г. В. > 50 ОС" с коэффициентом 1,0.

Питання полягає в тому, що після 22.00 вода в крані не має більше 50 градусів. Так чому я повинен платити повний вартість послугі. Лічильник повністю сертифікований. На форумах в Київ та Харків люди ставлять собі та економлять гроші. Чому ми повинні платити за повітря??? І що у всіх в кранах вода постійно біжить більше 50 градусів? Вартість лічильника від 650 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смысл? После 00.00 из горячего крана бежит вода холодная!

Не тільки після 00,00 часом і до.

Загалом, десь читав, що якщо температура води нижче якоїсь-там (здається 46°С), то за неї можна не платити. Тобто даний лічильний буде (має) рахувати тільки гарячу воду. Якщо вода нижче норми - не рахує.

В теорії так. А як насправді?

Стаття 5-річної давності. Але є раціональне зерно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи 4 зоннний чи який там, але є що рахує тільки коли вода гаряча (певна Т°С), но його вам ніхто не опломбує, бо ви тоді платитимете вкрай рідко, а це самі розумієте, не в їхніх інтересах. взагалі самий простий лічильник - економія суттєва. (крім випадків коли приписана одна людина, а живе 5-ро :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи 4 зоннний чи який там, але є що рахує тільки коли вода гаряча (певна Т°С), но його вам ніхто не опломбує, бо ви тоді платитимете вкрай рідко, а це самі розумієте, не в їхніх інтересах. взагалі самий простий лічильник - економія суттєва. (крім випадків коли приписана одна людина, а живе 5-ро :_07:

Ось чому я задав питання. В нас монополія і закони не писані. Я вирішив простіше, включив на постійно бойлера. Правда на кухні (другий лічильник) вода холодніша і ставити нагрівач не вигідно.

Проінформую, що для нашогоу будинку є окрема бойлерна, так там стоїть 2 теплообмінника, один на опалення, інший на гарячу воду. В зимовий період вода з котельні йде на пряму гаряча, мінімум 65 градусів, було майже 90 в мороз. А ось літом вода на вході 52-56 градусів, на виході з теплообмінника майже 50, до будинку 50м. і в будинку вже 40-44 градуси, щоб прийняти душ кран викручуємо на максимум і без смішування з холодної. Якщо ситуація не змінеться (а вона не поміняється) такий лічильник працювати не буде, що є не вигідно Луцьктеплу.

Рекомендую написати лист в Луцьктепло щодо можливої установки такого лічильника та правової основи експлуатації, получити відповідну відповідь і вже після цього діяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі самий простий лічильник - економія суттєва.

Воно то так. Але коли тече хололдна вода - особливо не помиєшся. Навіть літом.

Скажу так. В мене бойлер. Уже давно. Із усіма працюючими компами і телевізорами, лампочками ілліча - набігає електроенергії, в середньому, 200 грн./ місяць

Левова частка - бойлер.

Холодної води я використовую (на 2 стояка) 12-14 кубів. З яких певно половина - іде в бойлер.

Так от, 6-7 кубів "гарячої", по лічильнику, води коштуватимуть - 6к*30грн = 180 грн. + холодна вода, само собою. ще 5-6 кубів. ще 5к*8,5грн=42 грн.

180+40=220 грн.Ще стоки води і т.д. = 250 + електроенергія (без бойлера) гривень 100-125. І вийде 350-375 грн.

З бойлером (вся електроенергія) і вся вода - 200+100=300 грн.

Економії, від 50 грн / місяць. До 100 .В кого як. тобто 75 грн (в середньому). Самий простий бойлер на 100 літрів 2200 грн. 29 місяців. Майже 2,5 роки. Повна окупність. Далі чиста економія. І гаряча вода є завжди. Можна "скрутити і буде тепла. МОжна додати - і буде кип'яток.

Сам лічильник спонукає до економії, але, якщо лічитиме холдну воду, замість гарячої - тоце ніфіга не економія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість лічильника від 650 грн.

А де ціну таку знайшли? Я надибав найдешевше отаку: http://elmisto.com.ua/p38065939-elektronnyj-tarifnyj-schetchik.html.

А уявіть вартість повірки такого лічильника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А уявіть вартість повірки такого лічильника.

Да пофіг! БО:

Відповідно до частини третьої статті 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» порядок подання фізичними особами, що не є суб'єктами підприємницької діяльності, – власниками засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань якими використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду) на періодичну повірку цих засобів та оплати за роботи, пов'язані з повіркою, встановлюється Кабінетом Міністрів України. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) зазначених засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А уявіть вартість повірки такого лічильника.

Да пофіг! БО:

Відповідно до частини третьої статті 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» порядок подання фізичними особами, що не є суб'єктами підприємницької діяльності, – власниками засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань якими використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду) на періодичну повірку цих засобів та оплати за роботи, пов'язані з повіркою, встановлюється Кабінетом Міністрів України. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) зазначених засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

Не знаю де ти таке взяв, але реалії інші.

Хто з бордівців безкоштовно повіряв лічильники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю де ти таке взяв, але реалії інші.

Хто з бордівців безкоштовно повіряв лічильники?

цього року прийшло повідомлення, що прийде дядько з луцьктепла і замінить лічильник. хоча ми думали, прийдеться самим знімати і нести на провірку. прийшов все зробив сам, заміна проведена безкоштовно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

повірка ніби й безкоштовна, але вони (теплопосчальні компанції) включають її у собівартість гарячої води. Так, що ми за неї (повірку) ще більше платити, приховано, можливо будемо.

Уже давно. Із усіма працюючими компами і телевізорами, лампочками ілліча - набігає електроенергії, в середньому, 200 грн./ місяць Левова частка - бойлер. Холодної води я використовую (на 2 стояка) 12-14 кубів. З яких певно половина - іде в бойлер. Так от, 6-7 кубів "гарячої", по лічильнику, води коштуватимуть - 6к*30грн = 180 грн. + холодна вода, само собою. ще 5-6 кубів. ще 5к*8,5грн=42 грн. 180+40=220 грн.Ще стоки води і т.д. = 250 + електроенергія (без бойлера) гривень 100-125. І вийде 350-375 грн. З бойлером (вся електроенергія) і вся вода - 200+100=300 грн. Економії, від 50 грн / місяць. До 100 .В кого як. тобто 75 грн (в середньому). Самий простий бойлер на 100 літрів 2200 грн. 29 місяців. Майже 2,5 роки. Повна окупність. Далі чиста економія. І гаряча вода є завжди. Можна "скрутити і буде тепла. МОжна додати - і буде кип'яток. Сам лічильник спонукає до економії, але, якщо лічитиме холдну воду, замість гарячої - тоце ніфіга не економія.

враховуючи ситуацію з цінами на електроенергію + тарифний лічильник можливий. Поділись будь ласка обсягами в кВт*год, і чи маєш двозонного лічильника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тарифний лічильник можливий.

Він добрий, коли вночі щось робити. На ніч бойлера можна вимикати, як і на час пік. Є такі прилади.

Поділись будь ласка обсягами в кВт*год

Ок. Гляну.

і чи маєш двозонного лічильника?

Писав вище. Не маю. І не бачу сенсу. Читав про це - вияснив, вигідно в селі, або за містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...