Перейти до змісту

Потрібна порада ( Купівля ноутбука)


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Хочу придбати ноутбук, придивляюся на олх. Э деякі моделі з дуже непоганими характеристиками 2 ядра, 4 гб оперативи, 500 ндд, відео 512,1 гб. але ціна 2000-2500 грн. Як Ви думаэте на що варто звертати увагу, чи взагалі це якийсь розвод. Продавці з Луцька.

П.с в цінах на б/в не оріэнтуюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше всього глючний ноут або приховані дефекти, поцікавтесь, як буде здійснюватись оплата. Хоча наложеним платежем не рятує, все одно добре не можливо продивитись, лише під час тривалої роботи. Не ризикуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше всього глючний ноут або приховані дефекти, поцікавтесь, як буде здійснюватись оплата. Хоча наложеним платежем не рятує, все одно добре не можливо продивитись, лише під час тривалої роботи. Не ризикуйте.

Хм..... страшнувато купувати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людська жадібність не має меж :(

Я можу і 5000 заплати за ноутбук, просто дуже цікаві ціни на олх, ось це я і хотів вияснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ядра і відео 512 мб - дуже, дуже загальна характеристика. ноутбук із такими параметрами може вартувати як 2000, так і 8000 грн

уточняйте характеристики.

купувати б.у завжди страшно, але ж Ви купуєте його з незакритими очима. правильно ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боїтесь купувати, тоді разом з продавцем занесіть в сервісний центр. Вартість діагностики ~150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людська жадібність не має меж :(

Я можу і 5000 заплати за ноутбук, просто дуже цікаві ціни на олх, ось це я і хотів вияснити.

віриш що в місті де проживає продавець ніхто не хоче купити дешево хороший ноутбук?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут все індивідуально. Собі ноутбук б/в хороший тільки з третього разу вдалося придбати. Якщо бізнеки-перекупи, або ломбардівці то навіть немає сенсу зв'язуватися. Не радив би б/в, але з цінами на нові альтернативи немає. Для інформації: собі рік тому вдалося придбати такий Asus http://new.rozetka.com.ua/asus_k52ju_330ms3ddaw/p126284/

з вбитим акумулятором і малопомітними плямками від миючого засобу внизу матриці за 2200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людська жадібність не має меж :(

Я можу і 5000 заплати за ноутбук, просто дуже цікаві ціни на олх, ось це я і хотів вияснити.

Якщо Ви можете собі дозволити 5000 т, і Вам "не горить", моя Вам скромна порада - під-зберіть, і купуйте новий. Я би не радив купувати такі речі б/у, та ще й на олх у людини, яку Ви не знаєте))) Десь була темка, про "оперативну пам'ять", де покупця "кинули". А тут аж 2500 г, і не факт, що той продавець більш порядний.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно новий, і щоб батарея була хороша, все ж таки ноут(нах. ті шнури).Повірте чим довше нотік працює без БЖ тим краще,і дуже-дуже зручно :=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Як показує практика, якщо хороший ноутбук, то продавець в першу чергу серед своїх друзів і знайомих шукатиме клієнта, а вже потім ОЛКС, Аукро і т.д.

Так що вважайте, особливо якщо дискретна відеокарта - цілком можливо що прогрівалася/перегрівалася, тому проживе недовго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Підніму тему, шукаю собі ноутбук якій можна носити з собою, приблизні вимоги - автономність, матовий екран 13-14 дюймів, міцність, проц і3-і5, оперативкі 4-8гб, в ігри не граю тому вбудованого відео буде досить, місткого хдд не потрібно. 

 Надивився такій варіант https://www.olx.ua/obyavlenie/biznes-lenovo-thinkpad-t420-i7-3-5ghz-8gb-320gb-egpu-IDhL1c6.html?sd=1#0dab088c8e   що можете порадити, варто чи ні, на яку марку і модель варто дивитися? Бюджет до 8000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там де жеручий дракон i7-2640M автономки мало, та і старі сінкпеди важкуваті...

варто дивитись в бік холодних проців 4/5 генерації, (буква U в кінці моделі), живучі зарази, роботу на одній зарядці батареї можна розтягнути до робочого дня. Та і бортове відео HD4000-4400 куди ліпше шестилітнього 3000... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, R01and сказано:

на яку марку і модель варто дивитися? Бюджет до 8000грн.

Звернися до @eynshteyn

або @yura18

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.03.2015 в 12:19, bublik007 сказал:

Якщо Ви можете собі дозволити 5000 т, і Вам "не горить", моя Вам скромна порада - під-зберіть, і купуйте новий.

За 5тис новий ноутбук зараз не купиш.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

За 5тис новий ноутбук зараз не купиш.:)

2 роки пройшло йопт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, AnimaNoir сказал:

2 роки пройшло йопт)

Блін, на планшеті не роздивився.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є варіанти ноутів на і-3,і-5 різних поколінь ціна до 5000. Звертатись в Бона Сервіс Винниченка 14.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...