Перейти до змісту

Захист вашого велосипеда від злодіїв


Рекомендовані повідомлення

Poison, ти навіть не уявляєш скільки разів задумувались. страхова компанія яка перша почне це робити, та ще й ефективно проводити розслідування крадіжок, добре підніметься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

Страховой случай наступит при условии, что клиент обеспечивал надежную защиту от угона в виде замка минимум за 50 евро. В Европе и Америке к замкам от среднего уровня известных фирм прилагается страховой полис от 5000долл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще розповім таку штуку, на перший погляд неочевидну, але… на мою думку нерозумно розміщувати інформацію про викрадення ровера у відкритих ресурсах на протязі двох днів після неприємної події. я на 100% впевнений, що борду активно моніторять крадії, а прочитавши про викрадення, зрозуміють, що власник не "простий терпіла" та вбережуться від помилок. вважаю, що в пошук "по гарячих слідах" треба закликати тільки довірених осіб користуючись холодним розсудом, а не емоціями. звертатись в правоохоронні органи має сенс тільки у випадку, коли ви можете довести свою власність (є чек, паспорт ровера чи інші незаперечні докази) чи мав місце розбій, злом, пограбування чи інші протиправні дії. розшукувати залишений "на хвилинку" біля кафе ровер не схочуть, бо це майже гарантований висяк, особливо якщо власник не може довести, що ровер належить саме йому, наприклад придбаний десь з рук чи зібраний з компонентів влосноруч.

і от якщо власні зусилля не мали успіху на протязі 48 годин, то варто звернутись до спільноти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз розголос і допоміг мому знайомому повернути велосипед ,виявилось що друг дуга розповів свому брату і той сказав що бачив як місцевий наркоман вів велосипед до дому ,той ще здивувався чому той не їхав і сідло так високо стоїть. Все закінчилось добре найшли перекупщика якому наркоман продав і через два тижні міліція відала велосипед ,заодно відправивши наркомана в тюрму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само були повернуті тільки на моїй пам'яті три ровера, саме завдяки темі на Борді, по гарячих слідах. Буквально, на другий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу свою скромну думку.

Є АВЛ. N-на кількість чоловік.

Скидаються на 1-2 трекера, готується "мобільна" авто/вело група, Також група стеження і моніторингу.

Яскраво і "круто" фарбується 1-2 підставних велосипеда, робиться "солідний" і "крутий" вигляд (з мінімальним вкладенням грошей - я не спец по велосипедах, тож вам знати краще, як то робиться)

Садиться один-два "ботана" (нікого не маю на думці образити). Велосипеди виконують роль живця. А далі - справа техніки та не забути викликати 102...потім.

1-2-3 попадуться - інші будуть думати - чи приїдуть за 10-20 хвилин за тобою, чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу свою скромну думку.

Є АВЛ. N-на кількість чоловік.

Скидаються на 1-2 трекера, готується "мобільна" авто/вело група, Також група стеження і моніторингу.

Яскраво і "круто" фарбується 1-2 підставних велосипеда, робиться "солідний" і "крутий" вигляд (з мінімальним вкладенням грошей - я не спец по велосипедах, тож вам знати краще, як то робиться)

Садиться один-два "ботана" (нікого не маю на думці образити). Велосипеди виконують роль живця. А далі - справа техніки та не забути викликати 102...потім.

1-2-3 попадуться - інші будуть думати - чи приїдуть за 10-20 хвилин за тобою, чи ні.

Якби Ви знали скільки разів уже обговорювалось дане питання та дані плани по пошуку та ловлі на живця. Найбільшою проблемою може бути самосуд над крадієм (різні люди бувають), який потім може перейти у суд за побиття або т.п. речі.

ІМХО, щоб все було більш-менш гладко потрібно це все проводити не тільки з АВЛ, а і з правохоронними органами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби Ви знали скільки разів уже обговорювалось дане питання та дані плани по пошуку та ловлі на живця. Найбільшою проблемою може бути самосуд над крадієм (різні люди бувають), який потім може перейти у суд за побиття або т.п. речі.

ІМХО, щоб все було більш-менш гладко потрібно це все проводити не тільки з АВЛ, а і з правохоронними органами.

Ну я Вас прошу...)))

Варіант N:

Спрацював сигнал, велогрупа (вона мобільніша) "веде", автогрупа підстраховує (вкрав, від'їхав 3км, лісапєд - в бус і пропав). Маячок "завис", значить вже є "місце". Блокується місце, викликаєм 102, + візуальний контакт із злодієм - як максимум. Людина, бачачи 15-20 чоловік впаде в паніку, можливо, захоче "пробиватися" з оточення. А ломитися одному проти 10...Ну то буде "затримання свідомими громадянами злочинця, який чинив шалений фізичний опір, погрожував фізичною розправою із застосуванням небезпечних предметів". (Головне руки не вирвати)

І варіантів багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Driver заспокійся :)

Тут про це пишуть що року по кілька разів.

мова про "живця" вже багато років ведеться, тільки не пригадую щоб хоча б раз до діла дійшло. Так що хай ще й сьогодні почитають те ж саме...

Може хоч від прочитаного сьогодні в них страх появиться і красти перестануть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, ті, хто читають, мабуть ржуть зараз вголос. про реальне значення терміну "останнє китайське попередження" всі в курсі? те саме й тут. сумно, велани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеальний варіант від злому: старючий ашан з грубезним і дорогучим замком. Хоча в такому випадку вкрасти можуть саме через замок. Особисто мене дана тема навчила в місті байк з рук не випускати. Якщо потрібно кудись зайти значить без вєла. При такому знеціненні гривні, звичайний байк - це купа грошей: 15000-20000грн. Ашани вже по >5000грн. А люди більше не заробляють. Вєл став розкішшю, і як будь яку розкіш, його потрібно берегти і слідкувати за ним.

Крадій має бути вдягнений в щось широке з довгими рукавами: куртка, толстовка, щоб спокійно тримати кусачки, чи інший інструмент.

Від себе: ми дебілувато-бідна країна, яку змогли зробити ще дебілувато-біднішою. Якщо крали колись, то тепер будуть красти ще більше, бо кількість грошиків за перепродаж зросла, зросла кількість дози, бухла і інших няшок. Якщо ви випускаєте байк з рук, йдучи по справах, подумайте чи вартують ваші справи 15000-30000грн. БО гарний велосипед без нагляду=крадіжка велосипеда.

Злодіїв не один-два, не розраховуйте на це, їх ставатиме більше, бо ставатиме більше туніядців, що лазять містом і втикають щоб замутити. Ловля на живця має бути потужною і жосткою, але на загальну тенденцію не вплине, зубожіння таке, що страх отримати прочуханки менший ніж отримати "нахаляву" пару штук гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в підвалі знайшов тросовий велозамок який викинули у вентиляційне вікно. Замок доволі потужний трос12мм десь але і він невитримав звичайних кусачок (сліди багатьох укусів). Є смисл фото виставляти щоб хтось своє добро опізнав? Вирішив всеж виставити + доповнити виявляється трос лежить ще з літа ,то я його побачив тільки зараз. ))) Знайшов його модель http://www.klsparts.com.ua/catalog/kls.html?n2=%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BA+KLS+RECOIL+(KL-052)

post-242-0-98191400-1427891075_thumb.jpg

post-242-0-95075800-1427891089_thumb.jpg

post-242-0-61458100-1427891102_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трос - ГІВНО! ланцюг - СИЛА!

Ось що лише лишається на ланцюгу 5-го класу міцності з товщиною ланки 8мм після дії спеціалізованих тросорізних кусачок за 12ойро:

post-5408-0-23078600-1427900003_thumb.jppost-5408-0-66694300-1427900019_thumb.jp

На ще міцніших ланцюгах 8-го класу міцності, з твердісттю HRC 48од. й тих слідів не буде видно ;)

(ну думаю ви знаєте де їх взяти? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як тільки зявляється тема "вкрали вел", так зразу Ukrainec апає свою тему... а чи немає тут взаємозвязку?))))

Ага, чолов"яга реально піднявся на продажах ланцюгів до велів. :_07: :_07:

Хоча мушу сказать, ланцюги справді якісні.

не повважайте за приховану рекламу :_04:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант замки Kryptonite чи Abus, у амерів чи європейців купити, не так вже й дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, купіть хтось ланцюг, бо заврта мій 968 Veyron не буде чим заправити!

Вчора можна сказати був визначний день: був проданий ПЕРШИЙ ланцюг у Луцьку в цьому сезоні і 4-й за весь період! Не знаю хто той щасливець?

Вигідніше кусачками-тросорізами торгувати...

Але я не нарікаю і на збут не скаржусь, менше в Луцьку буде ланцюгів, не відбуватиметься адаптації "у певних колах" до їх подолання де і мій "аріал" перебування ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу тим хто думає що Ukrainec, рубає на цепах мішок грошей хочу ваз розчарувати . Я по природній любознательності рішив замутити собі такий цеп сам і от що вийшло по грошам 140грн за метр цепа +35грн доставка(мені вийшла дешевше :_08: ) і щоб зробити людскій чохол 20-35грн ,а тепер рахуєм 140+35+20=195(210)грн . А тепер скажіть ви будете морочитись з доставками заказами пошитям чохлів за 20-35грн (аналог літри пива ) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, Я і не кажу що тема про тебе ,я просто хочу розвіяти теорію заговору. :_07: На рахунок замка на велоцеп я собі мозг вже зламав в мене виходить або дорогій і з каленим штіфтом ,або дешевий як борщ з незакаленим . Вирішив купити замок за 150грн і штіфт закалити в домашніх умовах .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...