Перейти до змісту

Захист вашого велосипеда від злодіїв


Рекомендовані повідомлення

Починається сезон покатушок ,а також сезон викрадень наших улюбленців . Пропоную в цій темі обговорювати нюанси захисту і зберігання велосипедів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

достатньо просто пам'ятати про те, що відлік часу починається з момента, коли власник не дивиться на свого улюбленця. цок-цок… вкрасти пристібнутий ровер – це 30-60 секунд, непристібнутий – менше десяти.

з "нюансів" – якщо вже край треба залишити ровера на хвилинку, скинь цепа з системи (секундна справа). чи хоча б постав спереду та ззаду "криву" передачу. швидко поїхати крадій вже не зможе, а в тебе буде шанс ввалити йому з ноги замість того, щоб проводжати свій ровер поглядом.

ps. ще чув, що в Нідерландах, як в великому натовпі гукнути "ану стривай, це мій вєлік!!", то кілька людей кине ровери та втікатиме. тра буде спробувати на Велодень :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps. ще чув, що в Нідерландах, як в великому натовпі гукнути "ану стривай, це мій вєлік!!", то кілька людей кине ровери та втікатиме. тра буде спробувати на Велодень :smile3:

Ми не в Нідерландах і на таку пред"яву тобі зацідять першому з ноги і тікати змушений будеш ти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голландець на допомогу по безробіттю може купити декілька велів, тому красти сенсу не бачу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно как вариант скрутить одну педаль, если так же нужно оставить вел и нечем его пристегнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут обдумую варіант покупки GPS трекера ,потипу такого. http://www.bike-gadg...ts.com.ua/ ,на алі правда дешевше 45$ http://ru.aliexpress.com/item/Mini-Spy-GPS-Tracker-Bike-GPS305-With-Long-Battery-Life-Hidden-installation-real-time-tracking-bicycles/1865490925.html . Ще кажуть ефективна сигналізація правда батарейкі жере швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трекер – це не "сигналізація" та не "захист", хоча постфактум звичайно може допомогти. тільки не забувай, що не всі велокрадії – такі типові похмурі дядьки з болторізом. хтось може й цю тему читати, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я немаю жодних ілюзій на рахунок велозлодіїв ,оскільки деяку інформацію по ним я таки маю,але на даний момент основна проблема викрадення доволі дешевих велосипедів. Я от тільки незрозумів чому трекер не є сигналізацією ,коли велосипед трогають ,датчик активізується і посилає вам на телефон смс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

час, поки трекер сформує смс та відправить, плюс час допоки оператор обробить смс та перешле на телефон (привіт мтс), плюс час поки власник прочитає смс.... де вже буде той ровер?

імхо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і продовжуючи тему Basil, скільки буде хибних спрацювань коли трекер через відбитий від будівлі сигнал змістить вел метрів на 40 і почне відправляти смс? Підкажу - в місті, в умовах багатоповерхової забудови (ви ж не паркуєте вел посеред проспекту?) він буде "красти вел" кожних 5-10 хвилин. Ну або поставите трекеру зовнішню антену для GPS-приймачів, типу такої :)

cf-lg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

питання до форумчан. а чи зупиняєтесь ви коли бачите, що людина веде велосипеда поруч? чи їде на одному, а інший веде? чи просто несе ровер в руках або веде за одне колесо, бо інше замкнуте? якщо ваша відповідь – тверде "так", то можете просто возити з собой невеличкий замочок, по типу ось такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання до форумчан. а чи зупиняєтесь ви коли бачите, що людина веде велосипеда поруч? чи їде на одному, а інший веде? чи просто несе ровер в руках або веде за одне колесо, бо інше замкнуте? якщо ваша відповідь – тверде "так", то можете просто возити з собой невеличкий замочок, по типу ось такого.

GlzS.jpg

:_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

якщо навіть і уявити, що я зупинюсь коли потраплю в наведену тобою ситуацію, бо це залежить від багатьох факторів (настрій, скльки їх, де це, з ким я, тощо), то не хочу щоб доля мого лєсапеда залежала лише від ймовірності "потрапляння в око" тих хто зупиняється.

Потім банально запише десь, типу борди "я бачив!". І що? вел то тю тю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, всяке буває. Он у одного нашого товариша від "я бачив і шо" до "чудесного повернення" день пройшов ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, всяке буває. Он у одного нашого товариша від "я бачив і шо" до "чудесного повернення" день пройшов ;)

Ото ж бо воно... А уяви, що ти не дай Бог виявишся не в тій "команді" щасливчиків, адже статистика де лише по офіційним даним понад 250 викрадень говорить протилежне. Я вже певно двічі бачив велосипед викрадений також в нашого товариша, але вернути його так і не доля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо звичайним товстим ланцюгом примкнути до стовпа хорошим замком,то можуть вкрасти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо звичайним товстим ланцюгом примкнути до стовпа хорошим замком,то можуть вкрасти?

Можуть!

Навіть якщо таке повториш:

bike-lock2.jpg

то можуть. Будь який захист у світі моджна обійти чи зламати, оцінюється лише одним: скільки на це потрібно часу! в нашому випадку я б додав: і які для цього потрібні ресурси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто надіється на всілякого роду тросики є в тирнеті "секретна" інформація: http://www.dverizamki.org/forum/index.php?page=125

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув від київського знайомого що крадії як не можуть ровера вкрасти, то вже вдаються до вандалізму. його співробітнику, що паркував ровера на цепу, довго ламали замка, а потім порізали сідло та перекусили кілька шпиць :dont: є зйомка на камеру, але толку з неї нуль – картинка мутна та навіть обличь не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув від київського знайомого що крадії як не можуть ровера вкрасти, то вже вдаються до вандалізму. його співробітнику, що паркував ровера на цепу, довго ламали замка, а потім порізали сідло та перекусили кілька шпиць :dont: є зйомка на камеру, але толку з неї нуль – картинка мутна та навіть обличь не видно.

Хай буде він з порізаною сідушкою, обдертою форбою, перекусаними шприхами, пробитими колесами, але мій. Ніж цілий і викрадений ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені один чолов"яга десь з під Києва минулого року на радощах дякував за 8мм ланцюг, бо на стоянці перед супермаркетом де він і його два товариши залишили велосипеди, залишився стояти лише його, цілий і не ушкоджений, до нього навіть і не доторкалися побачивши захист. Натомість 2вела його товаришів "пішли" по руках, бо були пристебнуті "8 мм" і "10мм" тросиками ;)

)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди – ідіоти, колего. сьогодні впевнився коли помандрував трохи пішки по центру та околицях. дуже багато їздять роверами, а ще більше кидають ровери напризволяще. біля магазинів, кафе, просто на вулиці. прикуті копієчним тросом чи просто так залишені – сідай та їдь :dont: бляха, це просто неймовірно – хоч бери якісь агітки розповсюджуй…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди – ідіоти.

Я знаю, переважно так і є ;) певно все ж таки в нас є культура і достатньо ще заробляємо, що одні так мало крадуть, а інші так безпечно залишають ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...