Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

МТС би краще зробив простий зв'язок нормальним, а не такім, що за 5 хвилин треба 10 раз перенабирати, бо звязок зриває. 3G вони роблять.. Дебіли...

МТС інтенсивно дообладнує/переобладнує свої базові станції під 3Ж. Коли запустять те обладнання, то зв'язок мав би наладитись, бо ж, певно, все пустять через те обладнання... Поживемо побачимо
... За Луцком есть покрытие?

А звідки воно там могло взятись? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

И как скорость? Какой тариф? За Луцком есть покрытие?

швидкість: заявлена до 7,2 мБітс)) на практиці в районі 2 мБітс. тариф раніше був 10 гіг за 130 грн., після використання 10 гіг швидкість обрізали до 64 кбітс. зараз тариф мінімальний, за 37 грн. - 1,5 гіг, або 50 мБ в день

в Рованцях є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Униле 3Г через жопу роумінг, аби бути першими. Воно варте 90 грн. в місяць? В місті, де від вай-фая до вай-фая 15 хв., я рахую - ні. За 30 грн. ще можна подумати і то при умові власної мережі і покриття, де є зв'язок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кабель з собою постійно не тягатимеш

3g кльова штукадля смарта, якщо тарифи на неї класні будуть

якщо мати гривень за 50-60 гіг 5 трафіку, і якісь пакетні хвилини в мережі то був би класний варіант

для порівняння я зараз плачу 64 грн за 4.5 гіга 3мобу за інтернет, і десь 15 грн мтс-у за дзвінки

якщо це крутитись буде на одній сімкарті орієнтовно за ті ж гроші або трішки дешевше - мене цілком задовільнятиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка сила реклами....

Блін, якого милого всіх настільки зацікавив так званий 3джі від мтс, якщо Тримоб уже який рік працює в Україні, і в плюс до цього всі хто хотів, міг так само юзати 3джі на Київстарі ще кілька місяців назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка сила реклами....

Блін, якого милого всіх настільки зацікавив так званий 3джі від мтс, якщо Тримоб уже який рік працює в Україні, і в плюс до цього всі хто хотів, міг так само юзати 3джі на Київстарі ще кілька місяців назад.

покриття і абонентська база, ось відповідь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, якого милого всіх настільки зацікавив так званий 3джі від мтс, якщо Тримоб уже який рік працює в Україні, і в плюс до цього всі хто хотів, міг так само юзати 3джі на Київстарі ще кілька місяців назад.

В мене номер від МТС (UMC) з 2001 року. Міняти/втрачати не хочу. І він в мене використовується в основному апараті (а частіше і в єдиному), в якому я хочу мати і телефонний зв'язок, і швидкий інтернет. Зараз таскаю з собою мобільний роутер від Інтертелеком, але зручніше було б мати все в одному без зайвих девайсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прислали ось таке смс. Виходить 3г їхнє буде працювати через роумінг укртелекому?

"Для користування 3G: 1. у своєму меню телефону оберіть мережу 3g або 3g/2g; 2. увімкніть режим передачі данних у роумінгу; 3. оберіть один із варіантів назви мережі; Trimob/UKR 07/ Ukrtelecom 07/ Ukrtelecom/255 07

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить 3г їхнє буде працювати через роумінг укртелекому?

Я давав посилання вище: http://itc.ua/news/operator-mts-ukraina-rasskazal-o-novyih-tarifah-na-3g-internet-cherez-set-trimob/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. увімкніть режим передачі данних у роумінгу;

2а. Поїдьте закордон.

2б. Забудьте вимкнути режим передачі данних у роумінгу;

2в. Отримайте заборгованність на рахунку у кілька тисяч.

2г. Повторюйте мантру "я не лох".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Та, про роумінг кумедно звичайно...

З посилання вище: "Из дополнительных сведений также известно, что 3G-тариф за 50 грн в месяц будет доступен только в пяти западных областях: Львовской, Ровенской, Тернопольской, Черновицкой и Хмельницкой."

Ну от, знову Луцьк за бортом. Всі сусіди можуть мати дешевий 3Г, а ми - ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене номер від МТС (UMC) з 2001 року. Міняти/втрачати не хочу. І він в мене використовується в основному апараті (а частіше і в єдиному), в якому я хочу мати і телефонний зв'язок, і швидкий інтернет. Зараз таскаю з собою мобільний роутер від Інтертелеком, але зручніше було б мати все в одному без зайвих девайсів.

В сусіда є моторолла, йому в телефон прошили номер интертелекома. Ну і звичайна сімка, для gsm.

Правда вроді 3g і gsm, одночасно не працюють. Але загалом має інтернет в середньому 100 кілоБайт. (rev.A) в сільскій місцевості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 кілоБАЙТ? В байтах швидкість не вимірюється... може 100 кБІТ? Але тоді тут реальним 3Жем і близько не пахне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене номер від МТС (UMC) з 2001 року. Міняти/втрачати не хочу. І він в мене використовується в основному апараті (а частіше і в єдиному), в якому я хочу мати і телефонний зв'язок, і швидкий інтернет. Зараз таскаю з собою мобільний роутер від Інтертелеком, але зручніше було б мати все в одному без зайвих девайсів.

В сусіда є моторолла, йому в телефон прошили номер интертелекома. Ну і звичайна сімка, для gsm.

Правда вроді 3g і gsm, одночасно не працюють. Але загалом має інтернет в середньому 100 кілоБайт. (rev.A) в сільскій місцевості.

а яким боком інтертелеком cdma, до 3g мтс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 кілоБАЙТ? В байтах швидкість не вимірюється... може 100 кБІТ? Але тоді тут реальним 3Жем і близько не пахне.

Та да, в бітах вимірюється. Але не всі знають як порахувати. (1-2 мегабіти/сек.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене номер від МТС (UMC) з 2001 року. Міняти/втрачати не хочу. І він в мене використовується в основному апараті (а частіше і в єдиному), в якому я хочу мати і телефонний зв'язок, і швидкий інтернет. Зараз таскаю з собою мобільний роутер від Інтертелеком, але зручніше було б мати все в одному без зайвих девайсів.

В сусіда є моторолла, йому в телефон прошили номер интертелекома. Ну і звичайна сімка, для gsm.

Правда вроді 3g і gsm, одночасно не працюють. Але загалом має інтернет в середньому 100 кілоБайт. (rev.A) в сільскій місцевості.

а яким боком інтертелеком cdma, до 3g мтс?

Він запропонував Пламу купити телефон з одночасною підтримкою cdma і gsm, щоб той не розлучався з улюбленим оператором, і мав швидкісний інтернет 3Г одночасно.

А ще - в МТС вже давно є ліцензія на 3Г, і компанія давно надає послуги зв'язку третього покоління: http://www.mts.ua/ua/internet/for-laptop/3g-internet/prepayment/tariffs

тепер до CDMA-450 взяла ще діапазон WCDMA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він запропонував Пламу купити телефон

В мене Galaxy Note 4. Можете запропонувати альтернативу з такою ж функціональністю, але з підтримкою GSM+CDMA?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він запропонував Пламу купити телефон

В мене Galaxy Note 4. Можете запропонувати альтернативу з такою ж функціональністю, але з підтримкою GSM+CDMA?

В умовах задачі таких вимог не було ) мова була про збереження оператора плюс швидкісний інтернет "в одному флаконі".

Всіх моделей з одночасною роботою GSM+CDMA не моніторив, тому щось конкретно радити не можу. Але знаю, що в Мотороли були цікаві смарти.

Тут вже кожен розставить собі пріоритети сам - швидкісний інтернет вже, але можлива втрата якоїсь частини функціоналу телефону, чи зберегти модель телефону, але чекати невідомо скільки, щоб згодом отримати швидкісний інтернет від зручного оператора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він запропонував Пламу купити телефон

В мене Galaxy Note 4. Можете запропонувати альтернативу з такою ж функціональністю, але з підтримкою GSM+CDMA?

Motorola Turbo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Motorola Turbo

Цей телефон далекий від Note 4, як легковий автомобіль від вантажівки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в МТС мобільний дзвінок глючить, 3G напевно так само буде глючити.

Але якщо у всіх буде 3G можна буде на інших операторів дзвонити по вайберу, звичайно якщо він встановлений в абонента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, перше враження так і є: в деяких місцях по місту скаче якість мережі, особливо у приміщеннях. в центрі швидкість невисока, але не зависає так нет, як простий. а чуть далі від центру- відео з ютубчика можна дивитись у маршрутці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...