Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Колись давно(років 6-7) тому користувався 3g від київстар. Так швидкість не погана, і покриття по Луцьку, але ось 700метрів в пакеті не радувало. Цікаво як зараз буде.

3 ДЖІ київстара це був, 3джі укртелекома (тепер 3 моб). Тільки вони в україні мають цю технологію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Доречі коли почали налаштовувати 3g то я замітив що батарея набагато швидше стала сідати! Постійно шукає більший сигнал мережі і мережа сильно скаче!

нічого вони не почали налаштовувати в Луцьку.....

бо почнуть з великих міст (бо там бабла більше скостити можна, а ми десь колись потім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі коли почали налаштовувати 3g то я замітив що батарея набагато швидше стала сідати! Постійно шукає більший сигнал мережі і мережа сильно скаче!

Ти хоч раз бачив, щоб у тебе значок "Е" змінився на "3G" чи на "Н"? Чи це ти так дупою відчуваєш, що твій телефон шукає те, про що знаєш ти, а він ще не знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив 2 чи 3 рази.

Фігассє. В тебе телефон на МТС в Луцьку зловив 3G Київстару, який у них тестування поки лише в офісі в Києві?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримоб зараз у роумінгу яйок

І шо? 3Моб в роумінгу МТС залишається в 3Г чи переходить на 2Г МТС?

Так що все може буть.

Виходячи з попереднього - не може нічого поки що буть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо? 3Моб в роумінгу МТС залишається в 3Г чи переходить на 2Г МТС?

Тримоб переходить в роумінг МТС лише тоді коли немає власного покриття. І відповідно швидкість буде як в 2G інтернету, бо ж МТС поки що не має власної мережі 3g, і, наскільки я знаю, планує її запуск на осінь 15 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримоб зараз у роумінгу яйок, а не зірочок. Так що все може буть.

і яйки мають тариф який працює в 3Г роумінгу 3моба

http://www.mts.ua/ru/mobile/tariffs/contract/ultra-vip-3g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене прекрасно працює 3моб в роумінгу київстара. Можей й хаває якісь там копійки, але я щось не дуже помічаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

350 грн на місяць.....ну так не хіло...

Де там таке написано? В статті мова про "2,5 Гб трафіку в 3G можуть становити 90 гривень на місяць", а в таблиці 90 грн. безліміт. Брєднячок якийсь. А шо таке "елітні пакети", то взагалі - хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо таке "елітні пакети", то взагалі - хз.

http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/contract/ultra-vip-3g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такими тарифами я, напевно, ще довго від інтертелекома не відмовлюсь...

ще і якість того 3Г під питанням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо таке "елітні пакети", то взагалі - хз.

http://www.mts.ua/ua...ct/ultra-vip-3g

і нах воно таке треба? Зараз за >~100 грн. на рік безлімітні дзвінки всередині мережі і якийсь такий собі безлімітниий тирнет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

350 грн на місяць.....ну так не хіло...

Де там таке написано? В статті мова про "2,5 Гб трафіку в 3G можуть становити 90 гривень на місяць", а в таблиці 90 грн. безліміт. Брєднячок якийсь. А шо таке "елітні пакети", то взагалі - хз.

то раніше було написано хочуть вийти на 10-20$ з абонента в місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то раніше було написано хочуть вийти на 10-20$ з абонента в місяць

я від себе пропоную їм 10-20 пенісів в сраку в місяць. Бо якось жив раніше без їх гівняного 2Г, переживу, я майже впевнений, від такого ж 3Г, ще й за такі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС би краще зробив простий зв'язок нормальним, а не такім, що за 5 хвилин треба 10 раз перенабирати, бо звязок зриває. 3G вони роблять.. Дебіли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует вопрос оборудования для 3джи. Хотя бы как в теории, какую площадь охватывает, цена, какую нагрузку выдержит. Если МТС ничего не делает с простой связью то 3джи может быть просто пиаром.

Еще интересно есть кто уже пользуется услугой 3джи неважно у какого оператора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то 3джи может быть просто пиаром.

та в всіх в них то "піар"

представник Лайфа так гарно восени "розчесував" як в них все готово для включення і очікують тільки на ліцензію...

ліцензія №1 є і що? тепер розповідають про частоти, військових і як все дорого на базарі

а в МТСа ситуація ще гірша, імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует вопрос оборудования для 3джи. Хотя бы как в теории, какую площадь охватывает, цена, какую нагрузку выдержит. Если МТС ничего не делает с простой связью то 3джи может быть просто пиаром.

Еще интересно есть кто уже пользуется услугой 3джи неважно у какого оператора?

Я користуюсь, уже давно. теперішній 3Моб. Луцьк (Київський майдан, Лідавська), Рованці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует вопрос оборудования для 3джи. Хотя бы как в теории, какую площадь охватывает, цена, какую нагрузку выдержит. Если МТС ничего не делает с простой связью то 3джи может быть просто пиаром.

Еще интересно есть кто уже пользуется услугой 3джи неважно у какого оператора?

Я користуюсь, уже давно. теперішній 3Моб. Луцьк (Київський майдан, Лідавська), Рованці.

И как скорость? Какой тариф? За Луцком есть покрытие?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...