Перейти до змісту

Де продають велосипеди б/у


Coding

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Був якось на автобазарі. Нічого цікавого там не продається. У Рівному є непоганий велоринок. В Луцьку нічого подібного не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в м. Ківерці майже кожну суботу та неділю. Ціна. За звичайний дорожний велосипед (з тоненькими ободками), за словами продавця німецького, просили 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в м. Ківерці майже кожну суботу та неділю. Ціна. За звичайний дорожний велосипед (з тоненькими ободками), за словами продавця німецького, просили 700 грн.

а більш детальніше, де коли і як..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вул. Електроапаратна 3, на першому поверсі там продають б/у меблі з Європи, то в них є і велосипеди. Досить такі не погані зустрічав там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купувала в Ківерцях на дому, там в чоловіка до 50 штук постійно в наявності і ціни нормальні. Кого цікавить скину номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вул. Електроапаратна 3, на першому поверсі там продають б/у меблі з Європи, то в них є і велосипеди. Досить такі не погані зустрічав там.

А ціни? а то якось колись заходив на інші б/у меблі з європи, то там були ціни європейські))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазини по Перемоги біля мосту - Анамандрія і комісійний біля "Світлолюкс" - є непагані екземпляри з хорошим обвісом, але ціни мені здалось трохи завищені. Мінус - вдень стоять під дощем і снігом, вузли ржавіють, потенційний покупець запариться при потребі відкручувати болтики. ІМХО краще взяти нульцевий із простеньким обвісом ніж п'ятилітнє б/в ХТ. Діаметрально різні враження від користування на перших порах, від б/в можна розчаруватись якщо втрапити на старе-ржаве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купувала в Ківерцях на дому, там в чоловіка до 50 штук постійно в наявності і ціни нормальні. Кого цікавить скину номер

Напишіть мені будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то краще купити п’ятирічний німецький велосипед трохи із ржавчиною за 700 грн, чим китайський новий за 5000 грн. І саме характерне те, що продавці будуть казати що він не китайський, навіть паспорт та липову ліцензію покаже. Але всі прекрасно розуміють, що це для українців 5000 грн великі гроші, а для Європи це ніщо, і ніяка розвинута країна Євросоюзу не буде виробляти велосипеди + транспортування + розмитнення + накрутка продавців = 5000 грн (орієнтовно). Це абсурд. Нормальний велосипед коштує нормальних грошей. Подивіться на "Розетці" для прикладу (не реклама). Велосипеди є і за 17000 грн, і за 27000 грн...

А як на рахунок контактів в м.Ківерці? В суботу і неділю біля вокзалуу шукати??

Поблизу базара на пересічені вулиць 17 Вересня і Пушкіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міссурі, добре що хоч шрифт не 32-ий

<p>

<br />Кого цікавить скину номер.<br />
мені також, будь ласка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то краще купити п’ятирічний німецький велосипед трохи із ржавчиною за 700 грн, чим китайський новий за 5000 грн

А як Ви можете відрізнити німецький від китайського? По словах продавця?

Краще б\в за 5000 грн
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще купити п’ятирічний німецький велосипед трохи із ржавчиною за 700 грн, чим китайський новий за 5000 грн

для початку автору цих слів потрібно визначитись що є "німецький зі ржавчиною трохи, за 700 грн" (20$). Зараз напевно "Дорожнік" стартує від 2500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купувала в Ківерцях на дому, там в чоловіка до 50 штук постійно в наявності і ціни нормальні. Кого цікавить скину номер.

І мені скиньте номер. А нормальні ціни, то які? :0159: Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то краще купити п’ятирічний німецький велосипед трохи із ржавчиною за 700 грн, чим китайський новий за 5000 грн. І саме характерне те, що продавці будуть казати що він не китайський, навіть паспорт та липову ліцензію покаже. Але всі прекрасно розуміють, що це для українців 5000 грн великі гроші, а для Європи це ніщо, і ніяка розвинута країна Євросоюзу не буде виробляти велосипеди + транспортування + розмитнення + накрутка продавців = 5000 грн (орієнтовно). Це абсурд. Нормальний велосипед коштує нормальних грошей. Подивіться на "Розетці" для прикладу (не реклама). Велосипеди є і за 17000 грн, і за 27000 грн...

Не говоріть дурниці. Ви самі собі заперечуєте. Кажете, що нормальний велік коштує нормальних грошей і тут же розповідаєте про "німецький п'ятирічний" велосипед за 700грн. Ага, бачили ми ці велосипеди "з Німеччини та Європи". :)

:0137:

Те що для нас "нормальний велосипед за 700 грн" не одне і те саме що для німців. Ті велосипеди що я бачив- звичайні шосейники з перемиканням швидкостей на рамі. Для тих самих німців такі вело давно вже шлак. Їм більше довподоби вело з амортизаторами, рамою з легкосплавних матеріалів та інших благ сучасної технічної промисловості. Тому і ціна перевищує 20000 грн. А як для мене, то можна купити звичайний старенький вело з Європи за 700 і кататись...

<input type="hidden" id="audio_info185161089_345007758" value="https://cs7-2v4.vk-cdn.net/p17/10d93376d27d56.mp3?extra=zIQXDdxtVywNeAR6kCWXhvjbYvvNTjdiT85xw40s88hcnSIRz8ZYLD--SthzPTajcPiB_ig4xz8lDS6A26XzZ002KRDE3f4,100">

Заради експерименту пропоную приїздити в Ківерці і пересвідчитись особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то краще купити п’ятирічний німецький велосипед трохи із ржавчиною за 700 грн, чим китайський новий за 5000 грн

А як Ви можете відрізнити німецький від китайського? По словах продавця?

Краще б\в за 5000 грн

На тих вело що на продаж в Ківерцях є викарбований на рамі логотип, фірма та модель. Крім того, продавець приїзджає на базар на мерсі з німецькими номерами, який він напевно і придбав в німеччині. Не для кого не секрет: за оновленням свого вело асортименту він частенько їздить саме в німеччину. І на останок скажу два слова про якість: майже однаковий зовнішній стано китайського вело з пробігом 1 рік від німецького з пробігом 5 або 6 років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене вел з Європи (фірма Польська), куплений за 200 доларів і їздить, хоч і ашан. Зараз з такою комплектацією коштує від 300 доларів.

Практично за рік замінено багато чого (каретка 2 рази, покришки, касета 2 рази, 5 цепів, ролики на переклюку 2 рази, передній перклюк, рубашки, тросики також по 2-3 рази, руль, гальма, задня втулка, педалі 3 рази) ...напевно стільки ж витратив скільки і при покупці вела.

Можна звісно не вийо і їздити на тому, що було але я не катаю постійно по місту а люблю грунти, ліси та пересічну місцевість, а після такого ходова та всі інші вузли довго не живуть.

Я за китайський вел за 5-7 тис грн по тій простій причині, що там все нове хоч і бюджетне. Також багато залежить від людини, яка буде їздити, якщо ганяти в магазин за пивом, то вистачить ашана "з німеччини", якщо катати за місто або кожного дня на роботу по 15-20 км то треба щось серйозніше. На собі відчув і на свому гаманці, що таке б/у вел, а при нинішніх цінах це взагалі ппц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогані б/в коні є в магазині СітіБайк (р-н Київського майдану)

Але за них також треба трохі віддати грошей, якось в моєму розумінні поняття "якісний" і "недорогий" трохи не складаються купи.

Краще непожаліти лишніх пару гривень і купити щось нормальне, ніж потім запаритися ремонтувати якогось корча + норм велік з сьогоденними цінами на пальне, проїзд в громадському транспорті ( а він ще буде і буде дорожчати) швидко окупиться, непогана інвестиція на теперішній час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...