Перейти до змісту

Привітаймо Pluma з Днем народження!


Yurik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 440
  • Створено
  • Остання відповідь

Всім дякую за вітання! Дуже приємно, особливо зважаючи на те, що не всіх вітаючих знаю особисто, а від деяких з тих кого знаю таких вітань не чекав... Дійсно -- дуже приємно, всім вдячний! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я як завжди з запізненням1267738541_00.gif

В преданье старом говорится:

Когда родится человек,

Звезда на небе загорится,

Чтобы светить ему навек.

Так пусть звезда тебе сияет,

По крайней мере, лет до ста,

Пусть счастье дом твой окружает,

Пусть радость будет в нем всегда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Аєєє! Старушка, вітаю тебе з ДН!

Бажаю, щоб дух твій був вічно молодим.

Щоб не знав ти сумнівів (хоча переконати у чомусь себе тобі так само гарно вдається, як і переконати інших).

Бажаю гарних дружин для твоїх козаків.

Бажаю трохи підрізати волосся, а то щось бардзо на хеві метал змахуєш *ржод* ... та нє, прикольно.

А ще бажаю тобі мати ворогів. Бо це - найприродніші екскрлементи у житті людини, котрі заставляють її рухатись уперед і аналізувати себе, а ще - постійно ставати сильнішою.

Хай тобі завжди вистачає дурості на максимум, на важку музику у плеєрі та на стрибки з парашутом.

Поспішай жити та здійснювати мрії - хтозна, що буде завтра.

Бажаю тобі сили: сили волі, сили характеру, сили духу. І не тому, що цього у тебе немає, а для того, щоб ти ніколи про це не забував, і не дозволяв собі дати слабинку. Ти мене поняв? :)

З ДН тебе, кучеряве.

з.і. єслі шо - зарулюй, я валер*янкойс падєлюс.там срок годності як мінімум рік. і розавимє рєбрістимє га*донамє тоже. єслі чо)))))))))))))))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю, Вадіку!

Здоров'я тобі та твоїй родині, бо це найдорожче, що є у житті.

Втілення життєвих задумів та планів, бо це дає натхнення та впевненість. Щоб перешкоди, котрі виникають на шляху, були лише сходинкою до кращого.

Надійних друзів, порядних ділових партнерів, бо це є необхідним.

Здійснення мрій, бо як без них. Нових цікавих подорожей, позитивних вражень та побільше радості.

І удачі, бо як би не докладав зусиль у будь-чому, а вона іноді - єдине, чого бракує. Тож нехай буде вірним супутником у всіх починаннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю! І бажаю, напевно, самого простого. Щоб будь-яка подія в твоєму житті

викликала лише позитивні відчуття. І щоб життя мірялося виключно кількістю усмішок.)

1665014.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюся до вітань!

Нехай підкорюється життя, усі його вершини, гори, піки, горби, горбочки... :)

chinaboobm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...