Перейти до змісту

Модернізація озброєння - потрібні технічно грамотні люди


Рекомендовані повідомлення

значить так, нова задачка. треба "дом савєтов"

є ПКТ, треба його поставити на треногу/станіну, що буде рухати кулемет вліво/вправо та верх/низ від акумулятора, а кабелі управління знаходитимуться на відстані 15-20 метрів. краще всього, якщо є де купити готову конструкцію, або хтось поділиться кресленнями. або допоможе в розробці.

10958336_1603816799851137_5443816783095849613_o.jpg

також треба запали до гранат, що працюватимуть дистанційно. як можна реалізувати на базі того, що є у нас в частинах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

Вважаю,можна спробувати використати для повороту на турелі механізм розпашних воріт,одним приводом вверх- вниз,іншим вправо-вліво.Ними багато фірм займаються,та і дистанційним більшість моделей комплектуються.Також можна було б використати механізми ,що повертали автомобільні антени "лопухи" на радянських радіорелейних тропосферних станціях,або просто великого діаметру супутнокові "тарілки".

Щодо гранат , то думки також є.проте тут недоречно відкрито їх висловлювати.

http://vhfdx.at.ua/blog/usilennoe_povorotnoe_ustrojstvo_azimutalnoe_s_ehlevaciej/2011-07-18-10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка має бути кутова швидкість та похибка в градусах?

А також робочі кути по вертикалі-горизонталі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулемет не снайперська гвинтівка,тут має значення скорострільність ,йому завдання "поливати свинцем" піхоту.тому кутова щвидкість і похибка в градусах взагалі малодоречні.Навіть в АК при стрільбі чергами тільки перші 2-3 кулі лягають в ціль.Щодо кутів то думаю що 90-120 по горизонту і 45 по вертикалі вистачило б .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

улемет не снайперська гвинтівка,тут має значення скорострільність ,йому завдання "поливати свинцем" піхоту.тому кутова щвидкість і похибка в градусах взагалі малодоречні.

Це з т.з. чи своя думка?

Якщо турель буде досить жорстка і безлюфтова, а приводи розвантажити по віддачі - точність стрільби повинна бути

набагато вищою ніж на неприводній турелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав же "то думаю"-значить моя думка.По кутах і азимутах лупить артилерія.Оператор такого кулемету мав би візуально наблюдати результати стрільби і джойстиком керувати ,як ,допустимо,кареткою токарного верстата.Ціна і тираж "питання" також мають неабияке значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що приходить на думку

Дві шестерні від кпп з підшипниками і червяка два на рух.

Хоча все потрібно тестувати там велику роль грає вібрація при стрільбі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

вертольотний з дистанційним керуванням підвіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що приходить на думку

Дві шестерні від кпп з підшипниками і червяка два на рух.

Хоча все потрібно тестувати там велику роль грає вібрація при стрільбі

Вібрація розвалить нафік.

вертольотний з дистанційним керуванням підвіс?

Бюджет, якого нема, не витримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна використати актуатори привода супутникової тарілки.

http://www.youtube.com/watch?v=SiRA10DVTu8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що приходить на думку

Дві шестерні від кпп з підшипниками і червяка два на рух.

Хоча все потрібно тестувати там велику роль грає вібрація при стрільбі

Вібрація розвалить нафік.

вертольотний з дистанційним керуванням підвіс?

Бюджет, якого нема, не витримає.

Може тоді щось як в старого мерса рульове? Тільки редуктор покраще щоб назад не давало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна використати актуатори привода супутникової тарілки.

Не витримае навантаження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може тоді щось як в старого мерса рульове? Тільки редуктор покраще щоб назад не давало

Там редуктор (дешевше з Запорожця взяти, припустимо), до нього треба якогось двигуна, і рух буде лише в одній площині - а треба в двох. Надто складна конструкція, в бойових умовах не буде часу гратися, якщо що.

Можна використати актуатори привода супутникової тарілки.

Не витримае навантаження.

Можливо, хоча 250 кг зусилля - то дуже немало. Поки що, особисто мені, гарна ідея - шукаю інформацію та недоліки.

Плюси - 12 вольт, невелика, модульно швидкозамінна (одне видер - інше вставив за мінімум часу) досить точний вибір одиниці (градієнти) повороту/підйому. Наскільки та фігня крепка, цікаво....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна використати актуатори привода супутникової тарілки.

Не витримае навантаження.

Можливо, хоча 250 кг зусилля - то дуже немало. Поки що, особисто мені, гарна ідея - шукаю інформацію та недоліки.

Плюси - 12 вольт, невелика, модульно швидкозамінна (одне видер - інше вставив за мінімум часу) досить точний вибір одиниці (градієнти) повороту/підйому. Наскільки та фігня крепка, цікаво....

Вже хтось казав, як варіант, такі ж циліндри для приводу воріт, вони явно потужніші але повільніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але повільніші.

Швидкостi там не треба: при змiнi кута повороту на 1 градус, при вiдстанi 300м точка ураження змiститься на 5.23м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але повільніші.

Швидкостi там не треба: при змiнi кута повороту на 1 градус, при вiдстанi 300м точка ураження змiститься на 5.23м.

Тоді типу такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ж таки мало інформаціі.

По великому рахунку готове навряд чи знайдете, можна від телескопа взяти, але вібрація все знищить.

Легше взяти станину готову від іншого кулемета, переварити .

Наприклад стару литу від максима, сам кулемет чіпляти не жорстко а через резинові опори як передні тяги у авто.

Цим згасите високочастотну вібрацію, горизонтальне переміщення .- шестерня з кпп на станині , і до неі червяк з мотором

Наприклад від двірників авто, завдяки передаточному числу великому потужності буде достатньо і мотору нічого не буде плюс не гулятиме.

Вертикальну я б робив так: різьба з великим кроком і знову червяк який піднімає всю конструкцію.(як в сверлильному станку)

Також не слід забувати про камеру і на курок теж щось.

Ну п чи дротами чи радіоканал - це питання друге і на ціну сильно не вплине.

Акб і решта на характеристики не вплине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ж таки мало інформаціі.

По великому рахунку готове навряд чи знайдете, можна від телескопа взяти, але вібрація все знищить.

Легше взяти станину готову від іншого кулемета, переварити .

Наприклад стару литу від максима, сам кулемет чіпляти не жорстко а через резинові опори як передні тяги у авто.

Цим згасите високочастотну вібрацію, горизонтальне переміщення .- шестерня з кпп на станині , і до неі червяк з мотором

Наприклад від двірників авто, завдяки передаточному числу великому потужності буде достатньо і мотору нічого не буде плюс не гулятиме.

Вертикальну я б робив так: різьба з великим кроком і знову червяк який піднімає всю конструкцію.(як в сверлильному станку)

Також не слід забувати про камеру і на курок теж щось.

Ну п чи дротами чи радіоканал - це питання друге і на ціну сильно не вплине.

Акб і решта на характеристики не вплине.

Я, правда, вибачаюсь..Абсолютно не збираюся образити чи принизити. Ви, шановний, з, хоча б, Калашникова стріляли?

Ви хочете ПКТ на якісь гуми кріпити? Зірве нахрєн. Там хіба пружини компенсаційні.

Принцип дії, наскільки я розумію, має бути наступний: на нерухомій станині закріплено ПКТ. Рух іде вліво-вправо та вверх-вниз не кулеметом відносно станини, а, умовно кажучи, дулом. Щось схоже на точку шарнірного з'єднання кульового типу. Можливо, я і помиляюся - але то Андрій виправить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ж таки мало інформаціі.

По великому рахунку готове навряд чи знайдете, можна від телескопа взяти, але вібрація все знищить.

Легше взяти станину готову від іншого кулемета, переварити .

Наприклад стару литу від максима, сам кулемет чіпляти не жорстко а через резинові опори як передні тяги у авто.

Цим згасите високочастотну вібрацію, горизонтальне переміщення .- шестерня з кпп на станині , і до неі червяк з мотором

Наприклад від двірників авто, завдяки передаточному числу великому потужності буде достатньо і мотору нічого не буде плюс не гулятиме.

Вертикальну я б робив так: різьба з великим кроком і знову червяк який піднімає всю конструкцію.(як в сверлильному станку)

Також не слід забувати про камеру і на курок теж щось.

Ну п чи дротами чи радіоканал - це питання друге і на ціну сильно не вплине.

Акб і решта на характеристики не вплине.

Я, правда, вибачаюсь..Абсолютно не збираюся образити чи принизити. Ви, шановний, з, хоча б, Калашникова стріляли?

Ви хочете ПКТ на якісь гуми кріпити? Зірве нахрєн. Там хіба пружини компенсаційні.

Принцип дії, наскільки я розумію, має бути наступний: на нерухомій станині закріплено ПКТ. Рух іде вліво-вправо та вверх-вниз не кулеметом відносно станини, а, умовно кажучи, дулом. Щось схоже на точку шарнірного з'єднання кульового типу. Можливо, я і помиляюся - але то Андрій виправить.

Ви мене не вірно зрозуміли.

Дві пластини з отворами 20мм, далі шпилька з різьбою меньшого діаметру на шпильці гумові вставки , болтом все зтягується сильно.

Аналогічно кріпляться компресори і інша техніка, тільки можуть викорисовувати пружини.

Але це не принципово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мене не вірно зрозуміли.

Дві пластини з отворами 20мм, далі шпилька з різьбою меньшого діаметру на шпильці гумові вставки , болтом все зтягується сильно.

Аналогічно кріпляться компресори і інша техніка, тільки можуть викорисовувати пружини.

Але це не принципово.

Зрозумів, помилявся, придатно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дистанционная боевая платформа "Сабля"

Разработанная и изготовленная волотерами (Батальйон Технічної Підтримки) дистанционная боевая платформа для установки на блок постах, открытой местности, бронетехнике.

Вооружение -7,62-мм пулемёт ПКТ.

Турель "Сабля"

0_ba738_cd6f546e_L.jpg

(тут фотка в оригінальному розмірі 2048х1356)

"Сабля" - автоматизированный дистанционно-управляемый огневой комплекс, предназначенный для стационарной установки на неподвижные объекты или спецтранспорт. Координация "Сабли" осуществляется с помощью пульта управления и монитора, что позволяет вести бой на расстоянии, тем самым сохраняя жизнь оператора, который находится в безопасной точке локации. Боевая платформа может стоять как стационарно на блокпостах, так и на границе и других зонах.

Очень часто низко летающие БПЛА запускаются боевиками для разведки позиций украинской армии и после попытки его уничтожения, позиции накрываются Градом. Турель «Сабля» позволяет сбить БПЛА на дальних подступах, не дает возможности выявить позиции армии и установить позиции вражеской артиллерии.

0_11dd5e_7694911a_XL.jpg

Автоматическая турель "Сабля" для крупнокалиберного пулемета представляет собой подвижную платформу с возможностью установки АГС, ПКТ, ПКМ. Также модуль предусматривается установку видеокамеры, тепловизора, дальномера и другой оптики. Данный модуль предназначен для уничтожения живой силы и легкой бронетехники. Находясь в бронированном автомобиле, или дистанционно управляя платформой, оператор остается в безопасности. Максимально упрощена и надежна конструкция «Сабли», предусматривающая быстрый ремонт и замену.

(певно, Андрія саме ця розробка й надихнула підняти тему...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дистанционная боевая платформа "Сабля"

Добра "вiддача" там... Хоч таскай бетонну плиту з дюбелями товщиною з палець.

Де б то кулемет надибати, для експериментiв? :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на фото мені здалось, що вертикально кулемет рухається на трубі і редуктором може бути редуктор від шлакбаумів, там теж червяк і назад не прокрутиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...