Перейти до змісту

Модернізація озброєння - потрібні технічно грамотні люди


Рекомендовані повідомлення

щоб не пропустити цікаві ідеї...

Тут викладали відео уже готової турелі "Сабля". Не пробували з ними зв'язатися? Одну ж справу робите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

nickel, ти не уявляєш, наскільки у нас обмежений бюджет. а хлопцям доводиться відправляти не тільки тюрель. тому ми шукаємо оптимальний варіант при найменшій ціні. технічно я грамотна людина, десять років займаюсь обладнанням, наворотити можна було б, але ціна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде чітке технічне завдання --- зв"яжу з людьми , які зроблять систему керування , в т.ч. з функцією автонаведення --- клінкув по екрану і туди турелька навелася . Реалізація на стандартних компонентах .

Допоможуть безкоштовно .

Треба просто чітке ТЗ .

Це не теорія , а реальність .

теорія, й чесно кажучи набагато "голіша" чим у мене.

але сперечатись я не буду, щоб не пропустити цікаві ідеї...

В мене є подібний досвід з телескопами , причому , значний . Я бачив , як там ковбасить зображення в камері , якщо легко вдарити по трубі .

А тут віддача ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, я у всіх у цьому топіку прошу вибачення, якщо хтось побачив якусь "неповагу" від Андрюхи, которий Андрій Віталійович. Може здатись, шо він сильно умний - це так, але його фігачать "ідєями" ше стопіцот чілавєк. Тому він троха нервує. І може послать матом. Але - як маєте спосіб, реалізацію, думку - подзвоніть, напишіть йому! Нє, не дзвоніть - напишіть.

Та давайте цю армію будувати, в кінці кінців!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є подібний досвід з телескопами , причому , значний . Я бачив , як там ковбасить зображення в камері , якщо легко вдарити по трубі .

Оптимально камеру ставити на окрему платформу, що стоїть поруч та синхронізована із туреллю кулемета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ти не уявляєш, наскільки у нас обмежений бюджет. а хлопцям доводиться відправляти не тільки тюрель. тому ми шукаємо оптимальний варіант при найменшій ціні. технічно я грамотна людина, десять років займаюсь обладнанням, наворотити можна було б, але ціна...

Я не розумію при чому тут обмежений бюджет? Ви намагаєтесь заново винайти велосипед, коли хлопці вже це пройшли. Я написав їм, ось їхня відповідь:

В нас буде зустріч експертів якщо є бажання приходьте поговорим розкажем все що знаєм. В Києві в цю неділю, годину вкажем потім.

Я не займаюся якимось виробництвом, але я більш чим впевнений, що на вашій конструкції кулемет буде задирати носа догори, та пружина не зможе його втримати, а потужнішу пружину не витяне кроковий двигун. Конструкція не вдала. Без образ, лише імхо.

п.с. Я поняв. Мене не поняли. Я пропонував у них не купляти турель, я пропонував попросити у них креслення, рішення, софт. Як в інтернеті виложені екрани на БМП і т.д. у вільному доступі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію при чому тут обмежений бюджет?

буває :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптимально камеру ставити на окрему платформу, що стоїть поруч та синхронізована із туреллю кулемета.

а ще краще дві синхронізовані камери з різним наближенням - одну на приціл, іншу поруч (ззаду) окремо. ... Але ж бюджет... синхронізація, морока..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба просто чітке ТЗ

ой друже, ніфіга то не просто))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є подібний досвід з телескопами , причому , значний . Я бачив , як там ковбасить зображення в камері , якщо легко вдарити по трубі .

Оптимально камеру ставити на окрему платформу, що стоїть поруч та синхронізована із туреллю кулемета.

Синхронізувати дуже дорого --- треба мати точне положення кулемета і зробити обчислювач , який буде розраховувати точку прицілювання з поправкою на паралакс і довертати туди кулемет . Це означає енкодери , які дуже дорогі

Зробимо так --- в п"ятницю в мене закінчуються процедури в лікарні і після того я більш-менш вільний . Можна буде десь зустрітися , щоб побачити вживу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробимо так --- в п"ятницю в мене закінчуються процедури в лікарні і після того я більш-менш вільний . Можна буде десь зустрітися , щоб побачити вживу ?

шопена, 4. але подзвони перед цим, телефон знизу в підписі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію при чому тут обмежений бюджет? Ви намагаєтесь заново винайти велосипед, коли хлопці вже це пройшли.

Панімаю. Да, сміюсь разом з Андрій Віталійович. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз глянув як стріляє ПКТ на "Саблі"... Там її підіймає не дивлячись на дві ноги опори (при чому, довші) ззаду... Не втримає пружина... 100% не втримає...

і на рахунок Нікеля... Висловлюсь в його підтримку. Хлопці, ви неправі. Запитати волонтерів (я й сам думав таке запропонувати) ніякого бюджету не потрібно, а саме це він і мав на увазі. А якщо ви вже запитували і щось там знаєте, ну чого претеся, так і скажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

пробували?

ні. не через нас. вони ж армія))

обіцяють на цей тиждень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 2 місяця потому...

Дистанційно-керований модуль «Шабля» для 93-тьої бригади

 

Нещодавно бійцям 93-тьої бригади ми передали 5 бліндажів. Разом з даними конструкціями та за допомогоюБатальйону Технічної Підтримки наші захисники отримали розробку українських волонтерів: дистанційно-керований модуль «Шабля», який стоятиме на рубежі оборони наших хлопців. Оператор, перебуваючи у безпечному місці, має змогу дистанційно керувати бойовим модулем, на якому встановлено кулемет ПКТ (який, до речі, пробиває 10мм високотехнологічну бронепластину).

main18.jpg

Керування відбувається за рахунок мікроконтролера з програмою, боєкомплект модуля налічує 1000 патронів. Прицільна дальність стрільби кулемета ПКТ по наземним і повітряним цілям – до 1000 м, темп стрільби – 700 – 800 пострілів на хвилину.

Разом з хлопцями 93-тьої бригади ми дякуємо усім, хто приймає участь у проекті! Відтепер оборона наших позицій та бійців стала ще міцнішою та надійнішою!

 

inside116.jpg
inside212.jpg
inside39.jpg
inside45.jpg
inside55.jpg
 

http://youtu.be/hFzRFtIAQHw

http://youtu.be/Ilfv0kRR90c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...