Перейти до змісту

Модернізація озброєння - потрібні технічно грамотні люди


Рекомендовані повідомлення

Mykola81, ну так якщо сітка буде програмною, то можна передбачити можливість конфігурування і при калібровці вносити поправки в кожен приціл.

Калібрувати можна буде і в умовах приміщення використовуючи масштабування. Головне перший раз все правильно розрахувати.

Ми так в учебці вчились дальність рахувати за допомогою бінокля не виходячи з казарми.

Що там , що там треба калібрувати всю систему в зборі .

ну це зрозуміло. Просто по далекомірній шкалі як в ПСО непотрібно буде ще щось рахувати, навів і зразу бачиш приблизну дальність.

Хоча і по шкалі тисячних вирахувати дальність при певній сноровці не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

Можу дати короткофокусну матрицю і Єкран+ радіо лінію + монітор на батарейках+ БЖ для тестів якщо потрібно. все покажу і розкажу. Якщо цікаво.

цікаво. прийде приціл звяжусь. єдине, що радіо лінія не підходить, треба лише дроти.

Може у кого валяються на антресолях.

бажано робити з таких компонентів, що є у доступі.

якщо турель себе покаже, то це буде не один екземпляр.

Дроти без проблем, у наших вс повинно бути старого багато чудового дроту. Він тонкий і перебити майже не реально як і перекусити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, я так розумію, це ще далеко не закінчення, бо вертикальної жорсткості (про стабілізацію я взагалі не запитую) немає ніякої...? Пружина і тросик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пружина і тросик...

угу. просто й працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працює поки на стенді... Випробовування коли? Думаю, що під час черги трос може злетіти з шківа... Може на шківу вищі буртики робити?...

І, я так розумію, пружина-тросик ще прикриється "бронею", інакше випадкова куля - і ПКТ розстрілює літаки чи риє землю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випробовування коли?

відео змонтуємо й їдемо. наступний тиждень

Думаю, що під час черги трос може злетіти з шківа...

трос точно не злетить. більше за пружину переживаю, чи вистачить жорсткості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вгалі КЛАС! Нескладне (і недороге) у виготовлені, невелика вага, легко ремонтується!

А оптика - це вже інша справа. Навіть і без оптики це потрібна річ. Присобачити до нього, приміром, простеньке радіоуправління - це справа техніки, і сидіти/наводити десь за 100-200 метрів в укритті - вже врятованні житті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трос точно не злетить. більше за пружину переживаю, чи вистачить жорсткості

Не вистачить.

Турель не збалансована по вертикальній осі, лінія ствола і центр ваги знаходяться вище горизонтальної осі повороту.

Ще маю сумніви відносно ресурсу вертикальної осі - загальну висоту краще набирати сошками, а плече обкату шарнірів

робити чим коротшим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Присобачити до нього, приміром, простеньке радіоуправління - це справа техніки, і сидіти/наводити десь за 100-200 метрів в укритті - вже врятованні житті!

глушиться мох і болото, тому й просили кабелями. тут буде 20 метрів.

загальну висоту краще набирати сошками

facepalm-7558.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , так наш скрипт з прицілом треба чи ні ? :_02:

Думаю , ствол буде сильно гуляти вертикально , дуже сильно .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, по скрипту відповім за день-два. я пам'ятаю. якщо буде гуляти, то є задумки, як боротись))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трос точно не злетить. більше за пружину переживаю, чи вистачить жорсткості

Дуло, я так розумію, в бік тросика дивитись буде? Все ж думаю, що пружина-трос то не то... Потрібно жорстке з'єднання, що виключити можливе "бовтання". Тому як збільшуючи жорсткість пружини, перевантажуємо моторедуктор (а це і ресурс самого редуктора зменшує, і ток роботи збільшує, відповідно швидше батарею садить), але все-одно не доводимо стабільність у вертикалі до жорсткої... все-одно пружина є пружина... Але що запропонувати натомість - не знаю...

Може використати конструкцію як в домкрата?... гвинтового, ромбоподібного...

такого....................................................................................чи такого

117502.jpgdomkrat-rychazhno-vintovoi-149-B0.jpg

Моторедуктор чіпляєм до гвинта "домкрата", і в результаті навантаження від пострілу буде припадати на втулку-гайку на гвинту, не попадаючи на моторедутктор... розумієш, як я маю на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але все-одно не доводимо стабільність у вертикалі до жорсткої...

а для чого до жорсткості? ми поки пішли іншим шляхом. грати при стрільбі має, саме для того спереду, де ствол, пружина.

якщо в такій компоновці буде втрачатись кучність, план "б" є. він здорожчує конструкцію, але він є.

розумієш, як я маю на увазі?

так. ми також план "б" на ходовому гвинті зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пружина буде зі сторони ствола? Якщо так тоді маю підозру що ствол буде неслабо підкидувати вгору, враховуючи що в ПКТ ДК немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пружина буде зі сторони ствола? Якщо так тоді маю підозру що ствол буде неслабо підкидувати вгору, враховуючи що в ПКТ ДК немає.

так. пружина якраз має амортизувати ствол, що обов'язково пригатиме в верх. дк є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пружина не втримає ствол в заданих межах, при стрільбі чергою з кожним пострілом ствол буде підніматись все вище. Якщо перемістити точку обертання по вертикалі на лінію прикладання сили відачі, тоді втримає.

Що за такий ПКТ з ДК, чи ДК саморобний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пружина не втримає ствол в заданих межах

після випробувань поговорим. поки це теорія з двох боків.

Що за такий ПКТ з ДК, чи ДК саморобний?

вроді був фабричний. зроблю фотку потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теорію можна частково і дома перевірити, довжина ствола в ПКТ (із ВіКі) 722мм, взяти, наприклад, деревяний брусок такої довжини, точніше трохи довший так щоб оці 722мм получились від лінії яка буде проходити через вісь вузла обертання по вертикалі і спробувати рукою відхилити його, якщо це получиться без напрягу то і кулемет так само буде відхилятись.

п.с. тут справа в тому що точка прикладання сили пострілу знаходиться на відстані від вузла обертання і оця відстань буде плечем на яке буде діяти один із векторів сили, чим далі точка прикладання буде від точки обертання тим більше буде плече і тим більшою буде сила яка буде піднімати ствол угору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще б зробив з цепа обмежувачі по вертикалі

Бо з першого погляду при обриві тросу може статись біда

І по горизонталі теж щось би зробив, щоб в разі аваріі

Платформа могла тільки на якийсь кут повернутись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не теорія , а реальність .

Крім того є ще одна проблема : при стрільбі , якщо кулемет буде сильно розхитуватися , також буде "скакати" зображення на моніторі . І тим сильніше , чим більше збільшення .

Скоріше за все , ціль буде пропадати з екрану при стрільбі .

Може , гідравлічний амортизатор поставити ? Чи , навіть , два .

Типу тих , що в авто тримають капот чи кришку багажника .

Розміри є різні

kak-pravilno-vybrat-amortizator-bagazhnika-5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, я не буду проти, якщо ви зробите краще й з першого разу. я скажу, куди таку річ передати))

Це не теорія , а реальність .

теорія, й чесно кажучи набагато "голіша" чим у мене.

але сперечатись я не буду, щоб не пропустити цікаві ідеї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...