Перейти до змісту

Модернізація озброєння - потрібні технічно грамотні люди


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

При розробці приводів треба виходити ще з такої позиції, що рано чи пізно від вібрації станеться обрив привода (наприклад, злам штока), в цьому випадку поворотний механізм повинен зафіксуватися, а не гуляти під дією інерції, інакше крім сєпарів можна покласти купу своїх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо потужну віддачу компенсувати великою вагою станка? А всю важку жорстку конструкцію встановити на болванку аля шестерню яка буде забезпечувати горизонтальний кут наведення (по торцю болванки зубці). Тоді вже щось придумати з механізмом який буде відхиляти болванку від вертикального горизонтального положення на потрібний кут вертикального наведення.

Не судіть строго.

Додано: вертикальне наведення можна зробити по принципу пневмопідвіски як на лоурайдерах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При розробці приводів треба виходити ще з такої позиції, що рано чи пізно від вібрації станеться обрив привода (наприклад, злам штока), в цьому випадку поворотний механізм повинен зафіксуватися, а не гуляти під дією інерції, інакше крім сєпарів можна покласти купу своїх.

А камера навіщо ?

А якщо потужну віддачу компенсувати великою вагою станка? А всю важку жорстку конструкцію встановити на болванку аля шестерню яка буде забезпечувати горизонтальний кут наведення (по торцю болванки зубці). Тоді вже щось придумати з механізмом який буде відхиляти болванку від вертикального положення на потрібний кут вертикального наведення.

Не судіть строго.

Це приблизно те , що пропонував вище --- взяти за основу поворотний стіл від станка , наприклад , фрезерного . Там маси і міцності вдосталь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це приблизно те , що пропонував вище --- взяти за основу поворотний стіл від станка , наприклад , фрезерного . Там маси і міцності вдосталь

Можливо, я напевно просто не до кінця зрозумів ідею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При розробці приводів треба виходити ще з такої позиції, що рано чи пізно від вібрації станеться обрив привода (наприклад, злам штока), в цьому випадку поворотний механізм повинен зафіксуватися, а не гуляти під дією інерції, інакше крім сєпарів можна покласти купу своїх.

А камера навіщо ?

А якщо потужну віддачу компенсувати великою вагою станка? А всю важку жорстку конструкцію встановити на болванку аля шестерню яка буде забезпечувати горизонтальний кут наведення (по торцю болванки зубці). Тоді вже щось придумати з механізмом який буде відхиляти болванку від вертикального положення на потрібний кут вертикального наведення.

Не судіть строго.

Це приблизно те , що пропонував вище --- взяти за основу поворотний стіл від станка , наприклад , фрезерного . Там маси і міцності вдосталь

1.Камера передусім! як по твоєму корегувати? Я тебе здивую, але кулемета зазвичай одиничними, або короткими чергами шмаляють для більшої точності. Це вже коли ворог дуже близько менш ніж 50м, тоді оператор переходить на черги, але зазвичай коли таке трапляється (ворог наблизився) через те, що оператор зазвичай вже не в стані вести бій. Гартний кулеметчик ніколи не дасть ворогові наблизитись на прицільну для АК на відстань 50м. Для цього Станок повинен забезпечувати крім точного позиціонування, ще й швидке переміщення по азимуту, хоча б 0,2-0,3м/с.

Якщо його не заанкерити на місці, то як би ми жорстко не конструювали станок, то оператору, потрібно буде вести постійне коригування після кожної черги.

Вібрація тут взагалі окрема тема. Постійна вібрація перетворюватиме всі так би мовити надійні з"єднання і точні посадки в ненадійні і не точні, тому боротися з нею потрібно, бо це позначатиметься на точності ведення бою і кількості витрачених боєприпасів.

Бронювання, повиннен бути хочаб щиток, бажано скошений і легкоз"ємний, адже 1 куля СВД випущена механізм, який і так буде не маленьким виведе його з ладу. Разом з цим щоб значно не збільшувала похідну масу кулемета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже озвучувати зовсім фантастичні ідеї, то можна скористатись і такою:

Взяти за основу наприклад шассі Запорожця чи Волинянки, з пневмопідвіскою аля лоурайдер (компенсовуватиме вібрації, забезпечуватиме вертикальне наведення, полегшить транспортування), далі на це все встановити щось типу того про що писав Микола - поворотний стіл від станка (горизонтальне наведення), ну і зверху ПКТ чи будь який інший девайс з баластом ваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це приблизно те , що пропонував вище --- взяти за основу поворотний стіл від станка , наприклад , фрезерного . Там маси і міцності вдосталь

Можливо, я напевно просто не до кінця зрозумів ідею.

Погугли , що таке поворотний стіл =)

Ukrainec, почитай тему з початку , там є відповіді на твої питання =)

Vadimm, це простой ПКТ , а не великокаліберний , не треба городити монстрів =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі я бачу потребу зробити установку https://ru.wikipedia.org/wiki/Hetzer в мініатюрі з дистанційним управлінням ССК і СКК (Самохідний снайперський комплекс і самохідний кулеметний комплекс) з радіоуправлінням, чи в умовах заглушення сигналу з кбельним управлінням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скіко фрезерних станків можете розкомплектувати? Йдеться ж не про одиничні екземпляри.Не така уже і велика віддача у ПКТ. В армії настрілявся з РПК а це майже одне й те саме. Думаю невеликий одновісний лафет що чіпляється до позашляховика якраз вміру.Складні системи управління типу з кроковими двигунами і компютерним управлінням то дорого і непрактично в важких умовах. У ПКТ навіть прицільного механізму немає, в ідеалі, коли допустимо на віддалі все контролюєш - однією рукою тримаєш бінокль а іншою керуєш джойстиком і візуально налюдаєш результат роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпаки --- шаговик і ноут це дешево і практично , камеру все-одно треба до чогось підключати . Це не проблема , електроніка є і вона відносно дешева .

Дивишся собі в екран і стріляєш , тільки так .

А столи продають в достатній кількості , нічого не треба розкомплектовувати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, куди завернули мрii :-)

Давайте вже беспiлотника з пушкою 12,7.

Менi здаеться, треба робити з доступного, чимшвидше i чимдешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО зброя повинна бути якнайпростішою. Чим менше складних деталей тим краще...

Думаю для такої турелі по принципу дії підійшла б система наводки що на зенітках 39-го року стояла.

Для наводки орудия в вертикальной плоскости с левой стороны орудия имеется подъемный механизм секторного типа с одной скоростью наводки (2° за 1 оборот маховика). Для наводки орудия в горизонтальной плоскости с правой стороны орудия имеется поворотный механизм также с одной скоростью наводки (5° за 1 оборот маховика).

Собсно кожен маховик до свого електромоторчика присобачити.

З мінусів те що тра буде ту всю систему виточити... З плюсів: живучість і те що на будь якому заводі то можна поставити на потік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче , проблема в турелі , а не в моторчиках =)

Турель треба , моторчики присобачимо .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, куди завернули мрii :-)

Давайте вже беспiлотника з пушкою 12,7.

Менi здаеться, треба робити з доступного, чимшвидше i чимдешевше.

100%. не така й потужна зброя ПКТ щоб так фого так солідно "фарширувати". Мабуть просто на складах їх вдосталь.Броню,на жаль ,мабуть посписували в брухт а "стволи" залишились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, це простой ПКТ , а не великокаліберний , не треба городити монстрів =)

Я не знаю наскільки потужна віддача в ПКТ, може там вистачить шассі і механізмів бетономішалки? Шестерні завжди у вільному продажі і валом, всі вузли ззовні, та й сама бетономішалка не така вже й дорога і надпроста в обслуговуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у віськових на базах часом не знайдеться списаних старих зеніток? Ствол, компенсатори і інше знімаємо. Лишаємо основу з системою наводки на яку ліпимо свою конструкцію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам дещо. Турель має бути стаціонарна - за її транспортування з місця на місце поки мова не йде - встановили і шмаляємо. Керується з окопу/бліндажу, кабелями (щоб не глушилося). Конструкція максимально проста і легкорозбірна - не приставиш же там механіка-наладчика до кожної турелі.

Поворотний стіл від станка я теж розглядав. Але вони дорогі та важкі - не знаю навіть.

Моторедукторів від, скажімо, механізмів склоочищувача, в мене точно знайдеться. Двигуни до склопідіймачів слабенькі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна голова добре,- а дві форум краще.Один ствол добре а два надійніше.Спарені стволи дадуть кращий результат ,короткими чергами більша інтенсивність вогню.Тоді й " дороге" управління більш виправдано.

post-24333-0-97185500-1424093817_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Турель

http://gizmod.ru/200...nitsy_izrailja/

Всілякі там склоочищувачі, будуть так і врацювати, як і авто з яких вони плануються зніматись.

Потрібно електроприводи, як мінімум, а краще щоб з ПО синхронізовувалося то крокові двигуни

http://ntma.com.ua/servo-dvyguny/cervo-dvygun-45w-dc.html

або для точного позиціонування і керування: http://ntma.com.ua/krokovi-dvyguny.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, дай мені турель з механізмами , я прикручу туди приводи , це набагато простіше , ніж тобі здається =)

ПО є в наявності , плати управління теж , все перевірене і робоче .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен час і база. В принципі з часом можна щось вирішити, а ось з базою потрібно щось думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить база ? Виробнича ? Нема проблем для одиничного екземпляру . Треба щось типу гаража .

Токарі і координатники є в наявності зі своїми станками .

Це залежить від автора теми , коли відпишеться --- тоді будемо думати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...