Перейти до змісту

Модернізація озброєння - потрібні технічно грамотні люди


Рекомендовані повідомлення

Навіщо ?

Нам треба 2 осі , а не 3

Щоб зверху та низу сепарів мочити, в лоб і по яйцям :_07:

Людина просто не орієнується... поворот турелі вліво/вправо верх в низ... все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

База?

Та нема питань.

Завтра, припустимо (враховуючи, що більшість працює) на 17-ту, 18-ту, 19-ту в мене в боксі. Каву і теплоту - обіцяю. Пиво - кожен своє, якщо має бажання. От там і поговоримо/подискутуємо/посперечаємося. Район Струмівки. Як визначаться люди - поясню куди і як.

П.С. Власний транспорт, хоч 1 на кількох людей, обов'язково.

Ну що? Чи буде так, як з медичкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стільки "інженерів" на одному місці перетвориться на розрив мізків :D , бо я впевнений, що всі знають як краще.

Зустрінемось, поговоремо, але це має бути кілька паралельних ідей і проектів. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є питання щодо техзавдання:

Маса - ?

макс швидкість розгортання, с - ?

допустимий спосіб транспортування - ?

час роботи ?

коригування прицілом: приціл через камеру і монітор, чи візуально по трассеру ?

Ну ти Андрій ти зрозумів, що без військового спеціаліста і від правильності поставленої задачі нічого не вийде, контакти мої маєш, телефонуй

Якщо хтось вирішить серйозно цим зайнятись то попередньо вирішено зібратись у ініціатора fedota

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую щось "ляпнути", не бийте сильно.

Маса незйомної частини не повинна перевищувати 30-35кг (аби одна морда змогла перенести в разі потреби і не здохнути)

Максимальна швидкість розгортання - в межах розумного, але не критично. Завдання більш оборонне, аніж наступальне. На під'єднання електроніки/електрики/кабелів і т.д теж піде троха часу.

Спосіб транспортування - брутальний. Єдина річ, з якою треба обережно поводитися - блок прицілювання, бо там оптика, камери і інша високотехнологічна хрінотінь. ТАМ носитися і упаковувати не будуть - не ті люди, не та ситуація і взагалі.

Час роботи - хз навіть, що сказати...Перепітум мобіле ми не потягнемо))))) Але намагатися треба.

Приціл - камери, планшети і т.д. Візуально не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую щось "ляпнути", не бийте сильно.

Маса незйомної частини не повинна перевищувати 30-35кг (аби одна морда змогла перенести в разі потреби і не здохнути)

Максимальна швидкість розгортання - в межах розумного, але не критично. Завдання більш оборонне, аніж наступальне. На під'єднання електроніки/електрики/кабелів і т.д теж піде троха часу.

Спосіб транспортування - брутальний. Єдина річ, з якою треба обережно поводитися - блок прицілювання, бо там оптика, камери і інша високотехнологічна хрінотінь. ТАМ носитися і упаковувати не будуть - не ті люди, не та ситуація і взагалі.

Час роботи - хз навіть, що сказати...Перепітум мобіле ми не потягнемо))))) Але намагатися треба.

:wacko: не тра... Сідай "2", так завдання не ставляться...

Краще хай знаючі пояснять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм) Не "2"))) Бум перездавать)

Чітка задача - поставити ПКТ на турель! З можливстю дистанційного керування та ведення вогню. Все!

Знаючих НЕ буде. Інших уточнень, певно, теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде, треба хоча б Юру фізика залучити, він хоч там був і приймав участь, то може хоч на пальцях показати що до чого. А краще справжні профі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде, треба хоча б Юру фізика залучити, він хоч там був і приймав участь, то може хоч на пальцях показати що до чого. А краще справжні профі...

Так ніхто ж не проти! Хто володіє інформацією - той володіє світом. Будь яка інфа зайвою не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти Андрій ти зрозумів, що без військового спеціаліста і від правильності поставленої задачі нічого не вийде, контакти мої маєш, телефонуй Якщо хтось вирішить серйозно цим зайнятись то попередньо вирішено зібратись у ініціатора fedota

та звичайно, куди ж мені сірому та убогому))

так, турель уже доробляється. відкритим є лише питання відеокамери, яка зможе через оптичний приціл дивитись.

є ідеї?

п.с. вибачайте, що не слідкував за темою, температура була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти Андрій ти зрозумів, що без військового спеціаліста і від правильності поставленої задачі нічого не вийде, контакти мої маєш, телефонуй Якщо хтось вирішить серйозно цим зайнятись то попередньо вирішено зібратись у ініціатора fedota

та звичайно, куди ж мені сірому та убогому))

так, турель уже доробляється. відкритим є лише питання відеокамери, яка зможе через оптичний приціл дивитись.

є ідеї?

п.с. вибачайте, що не слідкував за темою, температура була...

Можу дати короткофокусну матрицю і Єкран+ радіо лінію + монітор на батарейках+ БЖ для тестів якщо потрібно. все покажу і розкажу.

Якщо цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкритим є лише питання відеокамери

Старенькі касетні відеокамери можна використати? У деяких досить якісний оптичний зум був. Може у кого валяються на антресолях.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дати короткофокусну матрицю і Єкран+ радіо лінію + монітор на батарейках+ БЖ для тестів якщо потрібно. все покажу і розкажу. Якщо цікаво.

цікаво. прийде приціл звяжусь. єдине, що радіо лінія не підходить, треба лише дроти.

Може у кого валяються на антресолях.

бажано робити з таких компонентів, що є у доступі.

якщо турель себе покаже, то це буде не один екземпляр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп, риторичне питання - коли ці цяцьки масово будуть на передовій?

Боевой модуль Сармат

Комплекс из двух управляемых ракет РК-2С или четырех РК-3 и танкового пулемета калибра 12,7 мм, с дальностью поражения 2-5 км. Предназначен для оснащения различных боевых машин, малых кораблей и катеров береговой охраны. Источник: http://censor.net.ua/p325224

640x368.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз знайомі пробують зробити сітку прямо на екран , щоб можна було мітки пересувати при пристрілці .

Тоді не треба буде дорогого приціла , а тільки камера и об"єктив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, ну було б круто. хоча я не уявляю, як поправки вносити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При пристрілці спочатку виставити центр на прямий постріл механічно , кріпленням приціла . А далі пересувати мітки при стрільбі на 300-500-800 .

Щось типу як у ПСО .

Чорні мітки намальовані , а червоні можна рухати вверх-вниз . Це поки тільки прикидки , але такої сітки повинно вистачити .

1oHJg.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ІМХО було б саме правильно, якщо правильно відкоригувати і пристріляти мітки, тоді при стрільбі і переносі вогню, не потрібно буде регулювати приціл і щось змінювати, просто цілитись по різним маркерам в залежності від дальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ІМХО було б саме правильно, якщо правильно відкоригувати і пристріляти мітки, тоді при стрільбі і переносі вогню, не потрібно буде регулювати приціл і щось змінювати, просто цілитись по різним маркерам в залежності від дальності.

Саме так і задумується .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі на сітку ще бажано нанести далекомірну шкалу, чи хоча б вертикальну шкалу з мітками, але правильно відкалібровану, це дасть змогу швидко орієнтуватись по дальності на не пристріляній місцевості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, міл дот уже з сіткою :_04: все геніальне - просте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це знаю, але її треба правильно відкалібрувати під кут огляду обєктива. Хоча як на мене далекомірна шкала як на ПСО зручніша, там нічого рахувати не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі на сітку ще бажано нанести далекомірну шкалу, чи хоча б вертикальну шкалу з мітками, але правильно відкалібровану, це дасть змогу швидко орієнтуватись по дальності на не пристріляній місцевості.

А це проблема --- треба врахувати розмір пікселя в камері та фокусну віддаль об"єктива .

По цьому випахувати масштаб зображення в пікселях на кутову секунду і тоді можна креслити шкали .

В промисловості , де одинакова оптика і матриці це треба робити один раз для всієї партії , а тут кожен раз індивідуально . Але можливо .

Крім того сітка міл-дот лозволяє визначати дальність .

Я це знаю, але її треба правильно відкалібрувати під кут огляду обєктива. Хоча як на мене далекомірна шкала як на ПСО зручніша, там нічого рахувати не треба.

Що там , що там треба калібрувати всю систему в зборі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...