Перейти до змісту

Шукаю хімчистку в Луцьку


Akrilat

Рекомендовані повідомлення

Чи залишилися ще в Луцьку звичайні хімчистки? Не італійські, американські і т.п. А самі звичайні. Колись була хімчистка "Чайка" по вул. Герцена (чи як там тепер називається ця вулиця). Але сьогодні телефонувала туди - цілий день ніхто не брав трубку. Може, не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, завтра гляну або зателефоную в ту, що біля "Юності". Сьогодні вже робочий день закінчився, не додзвонишся.

В довідці пише, що та, що біля "Юності" - це приймальний пункт хімчистки на Трункіна 12, ВАТ Декстон.

До речі, колись давно там теж була хімчистка і пральня.

Добре було б, якби вона виявилася звичайною хімчисткою, а не американською чи італійською. Бо в них нічого не можуть почистити, в якому стані річ здав, в такому й повернули. Тільки одна назва "хімчистка". .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи залишилися ще в Луцьку звичайні хімчистки? Не італійські, американські і т.п. А самі звичайні. Колись була хімчистка "Чайка" по вул. Герцена (чи як там тепер називається ця вулиця). Але сьогодні телефонувала туди - цілий день ніхто не брав трубку. Може, не працює.

Вони працюють. Можливо телефони змінилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще на Ковельській біля площі Воз"єднання, за гуртожитком Ковельська,1 ( не пам"ятаю вулицю), там ніби сама звичайна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще на Ковельській біля площі Воз"єднання, за гуртожитком Ковельська,1 ( не пам"ятаю вулицю), там ніби сама звичайна

Це ж і є "Чайка", про яку я питала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cкористаюсь темою даби не створювати нову: в яку хімчистку можна віддати взуття? світла замша, є сліди від темних джинсів, хоча і джинси фірмові? ніколи до хімчисток не звертався, так що прошу сильно не критикувати, якщо все виявиться банально просто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По рункіна 12, біля "Юності" та по пр. Перемоги - це все хімчистка "Декстон". Сьогодні телефонувала до них, так жіночка на іншому кінці дроту сказала: "Ну це щось таке, як італійська чи американська, тільки не таке... :_14:Вам потрібна назва хімчистки, чи якість?". Дивне пояснення.

А хіба нормально не можна пояснити, що в них за хімчистка?

Хтось користувався їхніми послугами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

"Декстон" - пральня і хімчистка, що працює в Луцьку з радянських часів. Мала з ними справу певний час по роботі, нещодавно користувалась їхніми послугами, як хімчистки - не знаю, що Вам потрібно чистити, але мій білий пуховик став, як щойно з магазину і це при тому, що після прання вдома пух не розпушився повністю, а вони все відновили. Я задоволена і перуть вони теж дуже добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, завтра гляну або зателефоную в ту, що біля "Юності". Сьогодні вже робочий день закінчився, не додзвонишся.

В довідці пише, що та, що біля "Юності" - це приймальний пункт хімчистки на Трункіна 12, ВАТ Декстон.

До речі, колись давно там теж була хімчистка і пральня.

Добре було б, якби вона виявилася звичайною хімчисткою, а не американською чи італійською. Бо в них нічого не можуть почистити, в якому стані річ здав, в такому й повернули. Тільки одна назва "хімчистка". .

Є ще на Ковельській біля площі Воз"єднання, за гуртожитком Ковельська,1 ( не пам"ятаю вулицю), там ніби сама звичайна

Це ж і є "Чайка", про яку я питала.

Це тільки мені здається що в Akrilat невизначенність із статтю ;-) ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

О! Якраз збирався куртку після зими везти на Трункіна.Буде привід розпитати,прайс сфотографувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть, не хочу нову тему створювати. Хтось чистив вівчину?? Це можна зробити в домашніх умовах чи в хімчистку краще здати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто підкаже куди можна здати великий "синтетичний" килим на чистку?

За метрів 100 за залізничним переїздом із Стрілецької в напрямі Вишкова (Героїв УПА, колишня Червоноармійська) газова заправка, автомийка і чистка салонів і килимів. Які саме чистять, синтетичні чи натуральні не знаю, але кожен день декілька килимів там висить, і великих і малих. Сам хотів взнати що у них і до чого на рахунок килимів, та або часу нема, або лінь, або з голови вилетить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По рункіна 12, біля "Юності" та по пр. Перемоги - це все хімчистка "Декстон". Сьогодні телефонувала до них, так жіночка на іншому кінці дроту сказала: "Ну це щось таке, як італійська чи американська, тільки не таке... :_14:Вам потрібна назва хімчистки, чи якість?". Дивне пояснення.

А хіба нормально не можна пояснити, що в них за хімчистка?

Хтось користувався їхніми послугами?

На Перемоги кілька років тому здавав чорні однотонні джинси на фарбування, тому що після домашнього прання пішли білими полосами (що до речі більше не траплялося більше ні з одними джинсами ні до ні після того). Фарбували чи ні не знаю, залишились майже такі, які приніс. Висловив незадоволення роботою, заставив переробити. Результат ніякий, тільки "сіли" сильно, розмірів на два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Щоб не створювати нову тему, підніму стару.

Нічого надприродного немає, все банально просто, потрібно почистити пуховик від повсякденної носки.

Порадьте будь ласка якісну хорошу хімчистку.

Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Vladimir_K сказано:

Щоб не створювати нову тему, підніму стару.

Нічого надприродного немає, все банально просто, потрібно почистити пуховик від повсякденної носки.

Порадьте будь ласка якісну хорошу хімчистку.

Наперед дякую.

Завжди чищу свої пуховики в хімчистці "Американська хімчистка", пр. Соборності 10в, за гуртожитками ВНУ, синя будівля. З 5 разів що чистив, завжди був задоволений. Вичищали пуховик навіть після того, як я побував на пікніку і він сильно натягнувся димом. За ціну якщо чесно то не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здав сьогодні куртку в Декстон що на пр. Перемоги. Вартість - 140 грн., сказали за 9 днів забрати. Провіримо якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
On 03.02.2015 at 01:55, shono сказано:

Трункіна 12, ВАТ Декстон.

Вже немає там хічистки.

Для тих хто вирішить прокататись по бєздорожью...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...