Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

точніше не "не доступною" а буде платною ... причому під оновленням мається на увазі саме оновлення, тобто ви ставите 7 (чи 8) і після чого оновлюєетесь ... просто поставити 10 з ключиком від попередньої версії не вийде (точніше 100% відповіді ще немає, але скоріш за все що "не вийде") ... також розглядається можливість "оновитись" з ХП, але тут скоріш за все одразу буде платно (орієнтовно 40 у.е.) але знову ж таки, офіційно поки не підтверджено ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь

Microsoft рассказала чего не будет в Windows 10 по сравнению с предыдущими Windows

Windows 10 будет доступна 29 июля и Microsoft одним списком перечислила все возможности, которые будут недоступны в этой системе по сравнению с ее предшественниками.

Лишь малая часть пользователей заметит пропажу таких возможностей, но кое-что из Windows 10 все-таки вырежут:

  • Наверное самое главное изменение. Пользователи Windows 10 Home не смогут отключить обновление системы. Обновления будут загружаться и устанавливаться автоматически сразу после их появления. Пользователи Windows 10 Pro и Windows 10 Enterprise смогут выбирать режим работы Windows Update.
  • При использовании дискет в Windows 10, драйвер для дисковода придется скачивать с сайта Microsoft, поскольку он исключен из состава Windows.
  • Из системы удален Windows Media Center
  • Удалены виджеты рабочего стола Windows 7
  • Удалены игры Solitaire, Minesweeper, Hearts Games
  • Для просмотра DVD понадобится установка стороннего плеера, но позднее он появится в одном из апдейтов (до конца 2015 года).
  • Сразу после выхода Windows 10 помощник Cortana будет доступна только в США, Великобритании, Китае, Франции, Италии, Германии и Испании.

Windows 10 Specification

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляем! Вы зарезервировали Windows 10

Ваше бесплатное обновление будет доступно с 29 июля. Благодаря тому, что Вы его зарезервировали, Вы будете в числе первых, кто сможет воспользоваться возможностями Windows 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буде нагадування про "неліцензійну версію"

Це так, але і буде пропозиція для піратських версій встановити ліцензію за 20-30 баксів, так що це нормальний хід!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий керівник контори (мілкософт) - індус, не забувайте

Доречі, не забувайте, що Джобс теж наполовину іранець

Наполовину сирієць, расист ти безграмотний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буде нагадування про "неліцензійну версію"

Це так, але і буде пропозиція для піратських версій встановити ліцензію за 20-30 баксів, так що це нормальний хід!!!

взагалі то це питання поки не вирішено остаточно .. тільки на рівні розмов .. офіційні дані думаю будуть ближче до "фіналу" ...

і ще, враховуючи що багато "легальних" користувачів працює на корпоративній версії -

"Также стало известно о том, что некоторые версии Windows 7 и более поздние нельзя будет обновить вышеуказанным способом. Впрочем, эта информация вполне ожидаема, поскольку касается в основном корпоративных, а не «домашних» версий Windows. Права бесплатного апдейта до Windows 10 не будет у: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise, и Windows RT/RT 8.1."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, пропозиція "підписатись" на завантаження халявної 10 вінди прийшла лише на ті пристрої, де вінда піратська :)

В мене з 5 компів пропозиції немає лише на ноуті з ліцензійною віндою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, пропозиція "підписатись" на завантаження халявної 10 вінди прийшла лише на ті пристрої, де вінда піратська :)

В мене з 5 компів пропозиції немає лише на ноуті з ліцензійною віндою.

В мене пропозиція з'явилась на всіх 5 ліцензійних ОС. Тому точно не лише на піратських :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, пропозиція "підписатись" на завантаження халявної 10 вінди прийшла лише на ті пристрої, де вінда піратська :)

В мене з 5 компів пропозиції немає лише на ноуті з ліцензійною віндою.

В мене пропозиція з'явилась на всіх 5 ліцензійних ОС. Тому точно не лише на піратських :)

І в мене на 2 ліцензійки прийшло на 3-ю ще ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на ноут ліцензійний так зразу

таке питання - а на Вісту були в кого прецеденти, приходило пропозиція обнови? в мну один десктоп на ліцензійній вісті, і шось тишина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на ноут ліцензійний так зразу

таке питання - а на Вісту були в кого прецеденти, приходило пропозиція обнови? в мну один десктоп на ліцензійній вісті, і шось тишина

Ще коли з'явилася 8-ка, то була пропозиція за 10$ оновитися, що я і зробив. А, імхо, оскільки ні Віста ні ХР більше не підтримуються офіційно, то й пропозицій по них бути не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і питання по

Windows 10 will be free for the first year to all Windows 7, Windows 8.1 and Phone 8.1 users.

тобто через рік запропонують заплатити або ж блокануть систему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, прочитай пост #101 на попередній сторінці.

Хто БЕЗКОШТОВНО перейде протягом першого року той і надалі зможе користуватися нею.

А хто не вспіє за перший рік оновитися, то надалі це буде ПЛАТНО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді казус по цінам може бути

зараз він8.1 можна купити певно дешевше ніж за місяць буде продаватись він10

тобто якщо легалізовуватись, то краще через купівлю зараз дешевих оем він7, він8 - і апдейт у він10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы сможете выполнить чистую установку Windows 10 после обновления

Начиная с 29 июля, пользователи Windows 7 и Windows 8.1 смогут бесплатно обновить свою систему до Windows 10. Период бесплатного обновления будет продолжаться ровно год после официального выхода Windows 10. При этом обновление не затронет пользовательские файлы и работоспособность большинства установленных программ.

Но что делать, если когда-нибудь вам понадобится выполнить так называемую «чистую» установку Windows 10 уже после обновления?

Сегодня, к радости пользователей, которые предпочитают устанавливать операционную систему с нуля, Microsoft наконец-то ответила на один из наиболее часто задаваемых вопросов – да, вы сможете выполнить чистую установку Windows 10 с форматированием жесткого диска, но только после обновления. То есть, как только вы выполните успешный переход на Windows 10, вы получите возможность устанавливать новую систему с нуля столько раз, сколько хотите, на то же самое устройство, используя лицензию. Информация поступает непосредственно от Габриэля Аула, руководителя программы Windows Insider.

Габриэль не стал вдаваться в подробности, но, вероятно, пользователям будет позволено скачать ISO-образ Windows 10 с помощью ключа продукта, который им будет отправлен после обновления.

А как насчет чистой установки без обновления?

Нет, такого варианта не предусмотрено. Если вы обладатель копии Windows 7 или Windows 8.1, и хотите бесплатно перейти на Windows 10, тогда сначала вам будет необходимо обновить текущую систему до новой версии. Только после успешного обновления вы сможете выполнить чистую установку.

windowsmax.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы сможете выполнить чистую установку Windows 10 после обновления

Начиная с 29 июля, пользователи Windows 7 и Windows 8.1 смогут бесплатно обновить свою систему до Windows 10. Период бесплатного обновления будет продолжаться ровно год после официального выхода Windows 10. При этом обновление не затронет пользовательские файлы и работоспособность большинства установленных программ.

Но что делать, если когда-нибудь вам понадобится выполнить так называемую «чистую» установку Windows 10 уже после обновления?

Сегодня, к радости пользователей, которые предпочитают устанавливать операционную систему с нуля, Microsoft наконец-то ответила на один из наиболее часто задаваемых вопросов – да, вы сможете выполнить чистую установку Windows 10 с форматированием жесткого диска, но только после обновления. То есть, как только вы выполните успешный переход на Windows 10, вы получите возможность устанавливать новую систему с нуля столько раз, сколько хотите, на то же самое устройство, используя лицензию. Информация поступает непосредственно от Габриэля Аула, руководителя программы Windows Insider.

Габриэль не стал вдаваться в подробности, но, вероятно, пользователям будет позволено скачать ISO-образ Windows 10 с помощью ключа продукта, который им будет отправлен после обновления.

А как насчет чистой установки без обновления?

Нет, такого варианта не предусмотрено. Если вы обладатель копии Windows 7 или Windows 8.1, и хотите бесплатно перейти на Windows 10, тогда сначала вам будет необходимо обновить текущую систему до новой версии. Только после успешного обновления вы сможете выполнить чистую установку.

windowsmax.net

Дуже хороший і правильний варіант. А то для 8.1-ки треба було качати піратсько викладені ІSO-файли оригінальної вінди, шаманити один файлик, щоб не питав при встановленні кода. Тобто маючи ліцезію і щоб не порушувати її, треба було робить рековері до 8-ки, а потім переходити на 8.1 на одному ноуті (що не можливо, бо замість HDD 500gb стоїть SSD 90gb), а на іншому ще сумніше - треба рекаверити до Vistа (якого вже й немає давно), потім оновляти до 8, а потім до 8.1. Застрілитися. :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така програмка KeyCheck. Нею можна подивитись свій серійник, забекапити свою активацію і використати це все для чистої переустановки вінди з ліцензією на той же комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така програмка KeyCheck. Нею можна подивитись свій серійник, забекапити свою активацію і використати це все для чистої переустановки вінди з ліцензією на той же комп.

Пробував сам?

Коли ставиш 8.1. при встановленні питає ключа і поки не введеш, далі установка не піде. Коли вводиш свій ключ (від 8-ки), пише ключ не підходить.

А коли шаманиш файл ei.cfg в ISO-образі, Вінда встановлюється без запиту ключа. Потім вінда активується автоматично з UEFI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував, тільки ключ вводив "лівий", знайдений в інеті, а потім вже після установки через KeyCheck міняв на свій.

А UEFI не завжди є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував, тільки ключ вводив "лівий", знайдений в інеті, а потім вже після установки через KeyCheck міняв на свій.

А UEFI не завжди є

В мене з нанадцяти спроб ні разу не проходили ні ліві, ні праві ключі, Тому завжди роблю вищезгадуваним методом - 100% варіант.

А UEFI нема - активуєш вручну без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

додам дві цікаві новини :

1. Microsoft предложила новый способ получения Windows 10 бесплатно - http://www.3dnews.ru/915975

2. Ближайшие изменения для инсайдеров Windows - http://microsoftportal.net/windows-9/5634-blizhayshie-izmeneniya-dlya-insayderov-windows.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть будьласка, якщо я встановлю на свій Win7 цю десятку, вона стане через якийсь час платно для мене? бо чесно - не розібрався я прочитавши цю тему. Моя сімка не ліцензійна :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть будьласка, якщо я встановлю на свій Win7 цю десятку, вона стане через якийсь час платно для мене? бо чесно - не розібрався я прочитавши цю тему. Моя сімка не ліцензійна :_08:

у вас була і буде піратка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...