Перейти до змісту

У Луцьку введуть транспортний податок


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку введуть транспортний податок

Власників автівок із великим об’ємом двигуна Луцька міськрада планує зобов’язати сплачувати податок у сумі 25 тисяч гривень щороку.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 20 січня.

Як повідомила начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова, відповідно до податкового кодексу та для поповнення бюджету міста Луцькрада повинна ухвалити рішення про введення транспортного податку. Так, власники автомобілів з об’ємом двигуна понад 3 тисячі сантиметрів кубічних, які використовуються до 5 років, сплачуватимуть транспортний податок у розмірі 25 тисяч гривень на рік. Таких автівок у Луцьку, зі слів начальника управління фінансів та бюджету, є 242 і у 2015 році планують отримати 5 мільйонів гривень податку.

Члени комісії погодилися, що цей податок є своєрідним «податком на розкіш», тож власники дороговартісних та нових автівок зможуть його сплачувати.

Депутати підтримали проект рішення.

euromaidan_183.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при чому тут Луцьк? цей податок хочуть ввести по всій Україні. Але хочуть то не означає що введуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і при чому Петро Рошенович, якщо це ініціатива кабміну?

BodyLife, твої вброси, як соціальні, так і політичні - тухляк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як повідомила начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова, відповідно до податкового кодексу та для поповнення бюджету міста Луцькрада повинна ухвалити рішення про введення транспортного податку. Так, власники автомобілів з об’ємом двигуна понад 3 тисячі сантиметрів кубічних, які використовуються до 5 років, сплачуватимуть транспортний податок у розмірі 25 тисяч гривень на рік. Таких автівок у Луцьку, зі слів начальника управління фінансів та бюджету, є 242 і у 2015 році планують отримати 5 мільйонів гривень податку.

242 * 25000 = 6050000

планують отримати 5 мільйонів гривень податку.

Лілія зовсім не палиться :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку введуть транспортний податок

По-простому - а не пішли б ви н@#уй?!

(П.С. об'єм 1.4.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку введуть транспортний податок

Власників автівок із великим об’ємом двигуна Луцька міськрада планує зобов’язати сплачувати податок у сумі 25 тисяч гривень щороку.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 20 січня.

Як повідомила начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова, відповідно до податкового кодексу та для поповнення бюджету міста Луцькрада повинна ухвалити рішення про введення транспортного податку. Так, власники автомобілів з об’ємом двигуна понад 3 тисячі сантиметрів кубічних, які використовуються до 5 років, сплачуватимуть транспортний податок у розмірі 25 тисяч гривень на рік. Таких автівок у Луцьку, зі слів начальника управління фінансів та бюджету, є 242 і у 2015 році планують отримати 5 мільйонів гривень податку.

Члени комісії погодилися, що цей податок є своєрідним «податком на розкіш», тож власники дороговартісних та нових автівок зможуть його сплачувати.

Депутати підтримали проект рішення.

euromaidan_183.jpg

а жити стає краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИжити по новому.... А може, ДОСИТЬ??? З якого милого за свою приватну власність людина комусь ще має бути винна? Як на мене, як і податок на житло - тупо рекет, тільки "законний". А ДЕРЖАВА ДАЛА хоч копійку на покупку тої машини, квартири чи побудування хати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти собі уявляєш авто до 5 років 3 куба його вартість? а тепер вніманія вопрос!!! на якій посаді чи де можна працювати (скільки десятеліть?) щоб заробити на таке авто!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти собі уявляєш авто до 5 років 3 куба його вартість? а тепер вніманія вопрос!!! на якій посаді чи де можна працювати (скільки десятеліть?) щоб заробити на таке авто!!!

Наприклад я дрібний підприємець придбав у кредит мікроавтобус з оюб*ємом понад 3к кубів! Так що я окрім податків ще цій наволочі 25к в рік платити повинен??? Да гори воно огнем!!!! ДУМАЮ ЦІЙ ВЛАДІ ДОВГО НЕ ПРОТРИМАТИСЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти собі уявляєш авто до 5 років 3 куба його вартість? а тепер вніманія вопрос!!! на якій посаді чи де можна працювати (скільки десятеліть?) щоб заробити на таке авто!!!

А що особливого у такому авто?

Toyota Camry 2010 3,5л - $14 500 - Будь-який базарник-підприємець середньої руки може собі таку дозволити. І заплатить податок аж швидко.

Ну а з іншого боку:

Porsche Boxster 2014 2,7л - $105 700 - Власник може спати спокійно, податок платити не потрібно.

Чесно і прозоро?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно . Купуй нове авто , яке є більш єкологічно чисте . В усіх країнах до цього заохочують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не новина...

Мені цікаво чи будуть платити колишні власники авто продані за генеральною довіреністю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча в мене авто не має, але як на мене то це якось не правильно.

Ті в ВР власники бізнесу і власники заводів і параходів, тому вони собі рахують напевно так, платити реально, але на фоні того що заробітну плату збільшувати смислу немає, тому що скоро на 1 робоче місце буде 100 бажаючих, і за менші гроші батрачити, то чому б і не платити, і тіпа там в бюджеті появиться якісь гроші для "розпіла" бабла, по типу як купити даїшникам тойоти яка стоїть як збитий літак, а на деу їм їхати не з руки, бо їхні морди і сраки в таку машину не влізають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочуть зробити в Україні Європу з Європейськими стандартами та цінами але це важко коли мінімальна офіційна зарплата ~1300 грн (~56 євро).

Відповідно хочуть і податки на все підряд зробити, бо бюджет пустий і його потрібно наповнювати але і кишені в 70-80% людей також пусті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти собі уявляєш авто до 5 років 3 куба його вартість? а тепер вніманія вопрос!!! на якій посаді чи де можна працювати (скільки десятеліть?) щоб заробити на таке авто!!!

А що особливого у такому авто?

Toyota Camry 2010 3,5л - $14 500 - Будь-який базарник-підприємець середньої руки може собі таку дозволити. І заплатить податок аж швидко.

Ну а з іншого боку:

Porsche Boxster 2014 2,7л - $105 700 - Власник може спати спокійно, податок платити не потрібно.

Чесно і прозоро?

То не фіг купувати такі машини, всі хочуть бути крутими... Так от платити тоді потрібно. Ані купити до 2 і вистачить. Вона їсть бензину до холери. А податок має бути

можливо треба було привязати його ще й і до ціни машини, але тоді напевно б мутили щось з ціною. Одним словом у на дуже багато хитрих людей, і одні виїжають на інший, всі когось розводять. Тому нема чому дивуватись.............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не новина...

Мені цікаво чи будуть платити колишні власники авто продані за генеральною довіреністю?

Коли вже люди почнуть розуміти, що "генеральне доручення" це не " продав ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочуть зробити в Україні Європу з Європейськими стандартами та цінами але це важко коли мінімальна офіційна зарплата ~1300 грн

так вони рахують по середній, яка на Волині десь біля 2900-3000грн, цікаво - як вони так рахують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не новина...

Мені цікаво чи будуть платити колишні власники авто продані за генеральною довіреністю?

Коли вже люди почнуть розуміти, що "генеральне доручення" це не " продав ".

Це не важливо. Я питаю як такі нюанси будуть втілені в законі. Дехто щоб не морочитись, оформив собі доручення і їздить як на своїй машині (такий собі аналог договору купівлі-продажу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не важливо. Я питаю як такі нюанси будуть втілені в законі. Дехто щоб не морочитись, оформив собі доручення і їздить як на своїй машині (такий собі аналог договору купівлі-продажу).

Закон такі нюанси не цікавлять... віддав машину по генералці, плати податок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Податок це одне, під цей податок можуть попасти люди, які своєю працею заробляли гроші на машини і хати. А от першим ділом треба "спитати" працівників деяких органів, які в 25-30 років повибудовували 3-х поверхові вілли і їздять далеко не на дешевих машинках....невже з зарплати назбирали???? ото трудяги...цього ніхто не бачить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте не будемо спішити. Можливо, цей законопроект так і не затвердять (багато депутатів та їх синів катаються на машинах, що підпадають під цей податок, чи вони мають ген. довіреність).

P.S. Вигнали одного дракона на заміну прийшов інший, ще могутніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи я правильно розумію, що якщо людина з авто > 3 к см3 не приписана в Луцьку, а наприклад, в Зміїнці, Боголюбах і т.д., то вона не платитиме той податок?

Якщо так, то панство з машинами молодшими 5 років і таким об'ємом мотора мають непогані хатинки за містом, відповідно по селах і приписані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це скоріше загальнодержавний податок, тобто по всій Україні (просто, можливо, кошти будуть іти в місцеву казну, обл. центр). В чому я дуже сумніваюсь.

Ось найшов статтю на сайті "ICTV"

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1540022

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...