Перейти до змісту

  

91 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Уряд США оприлюднив онлайн тисячі відео НЛО, які збирались 22 роки

В інтернет виклали тисячі відеоспостережень за НЛО, якими володів уряд США. Архів зафільмованого НЛО налічує понад 12 тисяч відеозаписів, які тепер можна подивитися онлайн. Проект під назвою Project Blue Book, який тривав від 1948 по 1970 рік, ініціювали через параною Холодної війни, пише Metro.

За словами одного з учасників проекту Найджела Ватсона, зняті на відео "літаючі тарілки" демонстрували технології, яких ні одна нація на Землі не має. "Це означає, що потрібно визнати: НЛО насправді мають інопланетне походження", - говорить він.

В Ісландії НЛО приземлився прямо на вулиці міста

А літає НЛО у Луцьку? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, літає...принаймні я таке бачив. Серед білого дня, влітку, стояв біля ЦУМа, чекав на людину. З цього місця в стороні центрального годинника бачив близько 50-ти чорних "кульок", котрі рухались синхронно, висоту оприділити "на око" було неможливо, бо незнаю якої величини були оті "кульки". Рухались десь у східному напрямку. Подумав би, що то дурниця, і все таке...але через добу подруга мого товариша бачила ТІ САМІ "кульки" у Києві. Ось фото...

post-16012-0-99150900-1421361219_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lembas,Це літаючі ліхтарики)

По темі. Згадалось "Я вірю в чесність регіонів, у щирість президентських слів,

в русалок вірю, в покемонів, в домовиків і бабаїв..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lembas,Це літаючі ліхтарики)

По темі. Згадалось "Я вірю в чесність регіонів, у щирість президентських слів,

в русалок вірю, в покемонів, в домовиків і бабаїв..."

Не думаю. Бачив абсолютно таку саму картинку як на фото, тільки вдень. Якось нелогічно вдень запускати більше півсотні ліхтарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава темка

2 роки тому пізнім літнім вечором (близько 2-3 ночі), засипаючі лежав я дивився собі зомбоящік, і шось мій боковий зір в вікні запідозрив неладне, підійшовши до вікна я побачив незрозумілої форми (як будто яйце котиться???) дуже яскраву жовтогарячо нібито розжарену якусь пуйню яка летіла в північно східному напрямку. Ця пуйня була досить велика (як місяць в полнолуніє), і рухалася дуже швидко. Це чудо я розглядав приблизно 15 секунд, поки воно не улетіло за горизонт. Це не описати словами. Я був дуже вражений, і через це тупо як зомбі простояв і профтикав шо можна було хоча б сфоткати.

Літаючі ліхтарики відпадають 100% бо не раз попиваючі пивко на кришах 9ти поверхівок бачив шо це таке,..

падаюча зірка? також бачив , не то пальто...

Я не стверджую шо це було НЛО, я просто реально ХЗ шо це було :) але ця хвилина мого життя відклалася в пам'яті на рівні першого поцілунку/сексу (можливо це вам опише на скільки я був вражений в той момент)

Просто кому я це не казав, всі відповідають шо я або довбойоп, або приснилось, чи можливо то бєлка полетіла....

а може... може я і справді .....ёб :D

чимось схоже на ось це, але то було явно більших розмірів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю эту тему. ФОрмулировка вопроса чуточку некорректна. Если НЛО замечают, значит как объект существует и сомневаться в этом неправильно. Правильней и интересней спрашивать какого они происхождения- вот где весь цимес темы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко повірити в те що бачили не всі а лише деякі та й то мало розуміючи що саме бачили. Проте від того що бачили теж не відмахнешся.

Був один випадок дуже давно але пам'ятаю як зараз. Ще на зорі незалежності якраз десь як кучма став перший раз президентом, 95 рік здається, ходив я тоді в 5 чи 6 клас, жили ми в приватному секторі і на краю вулиці, раз якось однієї ночі прокинувся я від сліпучого світла що різануло в очі, вікно зашторене а світло проникало на стільки ніби на вікні нічого не було і кольором схоже на теперішні неонові фари в авто, ліхтарі відпадають тому що сила світла була такою що гасилась навіть тінь від меблів, більше того що якби навіть підігнати машину під вікно і включити дальній то й це не дасть такої кількості світла що проникала в кімнату. Секунд 5 заціпеніння, і я підірвавшись з ліжка попер до кімнати батька з величезним переляком, ще мить і ми вже були надворі з ліхтарем, батько спочатку подумав що це злодії, вибігли на вулицю, оббігли все кругом і нічого абсолютно, найближчий сусід з лівої сторони живе за 150м, з правої за 100м будинки і весь цей простір і навіть далі проглядався чудово бо була хоч і хмарна ніч але лежав сніг і все було чітко видно дуже далеко, за пів години повлягались спати. На ранок ще раз детально все оглянули, батько все ж грішив на злодіїв, але жодного сліду сторонніх так і не знайшли ніде в радіусі аж до найближчих сусідів. Що то я бачив до цих пір зрозуміти не можу, хоча пам'ятаю ніби це було вчора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадри як на мене - вражаючі!

В топік - бачив над Луцьком, неодоразово, навіть разом з одним шанованим форумчанином (якщо він захоче - то підтвердить)

Відео смислу робити не було (темінь, і відеокамера треба, справжня), але магнітометр в смартфоні тоді "танцював" як положено (уфологи вкурсі чому ;)) "Туристи" імхо це... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, над усіма великими містами.

Ще на одне відео натрапив, з Росії:

з Норвегії (близько)

Різниця в датах публікації - ледь більше місяця.

Ще з Рашки:

Щось подібне in New Mexico

http://www.youtube.com/watch?v=0iUg_7Gk9EY

Всьо, фатить істерії на сьогодні напевне, вечір на носі :)

Тай ютюб просто набитий таким...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гадаю це відео всі бачили, а от пояснень досі нема

А давайте не будем копіювати ссилок з ютуба і не будем відходити далеко від теми. А то на ютубі і так подивитись можна, кому буде цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давно бачив одне. Та і вважаю, що вважати себе єдиними та неповторними нерозумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо серйозно про це говорити, то як явище НЛО існує. Тобто ви не можете ідентифікувати, чи це літак, метеозонд, літаючий ліхтарик, шарова блискавка або квадрокоптер. Більшість відео на ютубі, які викладалися в цій темі це фейки і прості атмосферні явища, або ж зразки робіт в Adobe After Effects.

Чи існують позаземні цивілізації та життя поза межею нашої планети - дуже ймовірно. Чи відвідували вони колись нашу планету і чи контактували з людьми - це вже питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два рази бачив щось таке, що не пояснити. 1 - в далекій молодості, було років 11-13, помню тільки гралися в дворі і на небі ввечері не сильно летіла якась фігня не то трикутної не то камневидної форми, то ми на неї витріщили очі, і потім просто зникла. 2 раз десь років 5 назад сижу дивлюсь телЄк весною, десь було за північ, в квартирі світло стало, думаю встану гляну шо за дятел фрами світить, а на небі шар пливе і світится, і шо стрьомно не надто далеко від труби котельні яка біля будинку.... шо то було хз, але те що це не звичні обєкти впевнений на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно хотiв запитати.

Якщо НЛО - це iнопланетнi кораблi, то навiщо їм так свiтитись? Такi в них технологiї, чи просто показують себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно хотiв запитати.

Якщо НЛО - це iнопланетнi кораблi, то навiщо їм так свiтитись? Такi в них технологiї, чи просто показують себе?

Ну если б не хотели, не светились бы. Кто их знает, может готовят нас так, мол привыкайте, скоро мы к вам с официальным визитом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою скромну думку, світяться вони через особливий спосіб пересування, типу магнітних хвиль, або через тертя матеріалу з яких зроблений їх корпус об нашу атмосферу. Щодо світіння типу, мигання, прожекторів, тут складніше, можливо це спеціально аби їх помітили, може готується контакт. Але це все гіпотези)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Нещодавно на Світязі. На інших фото з інтервалом в декілька секунд такої "плями" не має. Завтра скину оригінал у вищому розширенні (Viber пожав).

post-10440-0-15945200-1439932806_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно на Світязі. На інших фото з інтервалом в декілька секунд такої "плями" не має. Завтра скину оригінал у вищому розширенні (Viber пожав).

НУЖНО БОЛЬШЕ ЗУМА. Нет ну реально-в век высокочетких фотографий и зума хоть поврехность луны разглядывай, делать фотки без него как то грешновато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...