Перейти до змісту

Павло НЛО

Рекомендовані повідомлення

Я в принципе и ожидал что аргументировать свое заявление о псевдонаучности статьи Вы не сможете никак. Ну а как или не как это Ваше личное мнение на которое Вы имеете право и мы с ним уже ознакомились. Спасибо за внимание.

Скажіть ви реально гоните чи це все серйозно говорите?

Бо якшо серйозно то це трошкі лякає)))

Ну от припустимо в мене є теорія:

"Рептилоїди це були колись звичайні люди які наїлись ГМО сої з геном ящериць, які зробили для них вчені жидомасони, по приказу путіна. Відбулися неочікувані мутації, і рептилоїди отримали 666-спіральну днк, а по венах в них тік тестостерон. Вони отримали надзвичайну силу і полетіли на плантету Наїбіру яка знаходиться в іншому вимірі реальності. Там рептилоїди ввійшли в половий контакт з чебурашками і з'явився верховний правитель землі - Чебуратор!"

Докажіть що моя теорія не вірна.

Я написав такій же брєд як і ви, якій неможливо доказати чи спростувати науковим методом, для любої нормальної людина це брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, шановний ТС, вже більш ніж достатньо аргументував свою позицію до написаної Вами дурні.. І вбитий на уважне читання усієї цієї нісенітниці час аж ніяк і ніхто мені в моєму житті не компенсує.

Тепер по факту. Антинаукова вона вже тому, що заперечує елементарні фізичні процеси. Візьміть ще раз підручник фізики, і почитайте. Не вважаю за потрібне детально зупинятись на Ваших "досліджень" Всесвіту.. Наведені вище рептилоїди і то мають більше право на життя, ніж уся Ваша псевдотеорія, яка тримається суто на факті.. Як там.. Цитата: "Научность данной статьи заключается в том что она является

теорией, основанной на данных , полученных эмпирическим путем

и подтверждающихся практически и логически."

Ви щось там кажете про логіку? Можна поцікавитись - вона у Вас хоч в одному з тверджень (крім виписок фіз.законів) присутня? Можна приклад Вашої логіки в студію?

Прошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть ви реально гоните чи це все серйозно говорите? Бо якшо серйозно то це трошкі лякає)))

Скажем так - я серьезно гоню )))

"Рептилоїди це були колись звичайні люди які наїлись ГМО сої з геном ящериць, які зробили для них вчені жидомасони, по приказу путіна. Відбулися неочікувані мутації, і рептилоїди отримали 666-спіральну днк, а по венах в них тік тестостерон. Вони отримали надзвичайну силу і полетіли на плантету Наїбіру яка знаходиться в іншому вимірі реальності. Там рептилоїди ввійшли в половий контакт з чебурашками і з'явився верховний правитель землі - Чебуратор!" Докажіть що моя теорія не вірна. Я написав такій же брєд як і ви, якій неможливо доказати чи спростувати науковим методом, для любої нормальної людина це брєд.

Не совсем. Естественно, я никак не могу опровергнуть это но и подтверждений этому практически нет кроме того что многие люди в последнее время ведут себя неадекватно и вполне возможно они действительно чего то наелись. Но тем не менее на основе имеющихся данных это маловероятно .

Моя теория тоже не доказывает что все ей описанное абсолютный факт но тем не менее имеет немного больше очевидных подтверждений.

Антинаукова вона вже тому, що заперечує елементарні фізичні процеси.

Какие? Хоть один пример. Вы опять говорите что дурня но не аргументировали конкретно ничего

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви купуєте те, що курите?

тут

Ну і плющить від нього декого. Від дикого я так розумію лише хі-хі ха-ха. Від сортового вже нібіруанський апокаліпсис починається в матриці. Цікаво який сорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і плющить від нього декого. Від дикого я так розумію лише хі-хі ха-ха. Від сортового вже нібіруанський апокаліпсис починається в матриці. Цікаво який сорт?

Вам такое курить нельзя - Вы не готовы морально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І орально.

Ой-ой, який в нас ТС виявився стійкий до агресивного бордівського середовища ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитав до кінця........ Ні, я такі полюбляю всілякі "незвичайності", але це вже занадто)))))

Де ви купуєте те, що курите?

тут

Ні, Женя, це не Canabis, це щось "жорсткіше))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня вопрос к формумчанам. Стоит ли считать людей которые верят в подобное умственно отсталыми? Или это расстройство психики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня вопрос к формумчанам. Стоит ли считать людей которые верят в подобное умственно отсталыми? Или это расстройство психики?

Это классический побег от реальности. Просто проходим мимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня вопрос к формумчанам. Стоит ли считать людей которые верят в подобное умственно отсталыми? Или это расстройство психики?

Это классический побег от реальности.

Я б добавив ".. в іншу реальність".

Он інфузорії-туфельки живуть собі, й уявляти не уявляють, що крім одноклітинних є багатоклітинні. Та їм, по суті справи, начхати на все це. Розмножуються собі і край.

Ось такі паралелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня вопрос к формумчанам. Стоит ли считать людей которые верят в подобное умственно отсталыми? Или это расстройство психики?

Возможно Вас это удивит, но люди , верящие в подобное, сами считают тех кто не верит умственно отсталыми. О растройствах психики даже не стоит говорить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это классический побег от реальности

Побег от реальности это нежелание воспринимать окружающую действительность , осознавать ее в полной мере, знать о ней больше и подмена нежелаемых фактов на вымышленные . Обыкновенное для Вас восприятие реальности, ограниченное в рамках общепринятых норм на самом деле и есть классический побег от реальности. То есть шизофрения в норме, общепринятой для среднестатистического человека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...