Перейти до змісту

Увага! Приватбанк нагнув за "шури-мури" з мультивалютними операціями!Будьте уважні!


kolialutsk

Рекомендовані повідомлення

а чого ти не робиш на роботі де платять 800грн? Чого тобі прийшла геніальна ідея заробляти більше?

Ключове слово "заробляти". Так, я заробляю а не шукаю халяву, як більшість з тих, кого наказав банк за хітрожопість.

Яке своє? Як можна вертати заднім числом? І звідки там взявся сьоднішний курс?

Я продав машину, за 5тищ, через пів року ціни виросли і я собі подумав, подзвонив до покупця і сказав -Давай ще штуку, бо ти мене розвів і задешево купив! Це твоя логіка?

приклад ні разу не правильний і вище в темі це було роз’яснено. Користуючись послугами банку, ви по-замовчуванню приймаєте його умови. Якщо ви з ними не ознайомились і думаєте що там усьо па-панятіям – то ви дибіл і заслужили доскону платити банку борги (то я образно писав а не про тебе).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Якби Артьомка був мудріший, закрив би рахунок одразу після своїх афер, і поніс би торбу грошей в інший нає-банк, а так, найшовся правий болт на його хитру дупу, тому й істерить.

З.І. Я більш ніж впевнений, що пункт 1.1.2.1.11. умов і правил, він побачив вперше, як його вже прижали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди існує декілька груп людей: люди, які хочуть чогось добитись- шукають дадатковий підробіток, працюють на декількох роботах, займаються бізнесом (чи то обмін валют, чи продаж товарів, чи надання послуг) та інша група людей - заздрісники (сидять і ниють, що все погано, мало платять, все дорого коштує, та й загалом "жізнь г..но"), але коли в перших щось не вдається - в других покращеється настрій.

це напевно у вашому колі знайомих немає людей, які є високооплачуваними спеціалістами і не потребують додаткових заробітків та пошуків халяви. Звідси і такі обмежені думки.

якщо вже так хотілося кинути розумний висер в мою сторону – то пропоную знайти мій пост зі словами "все погано, мало платять, все дорого коштує, та й загалом "жізнь г..но"

ви ж не просто висрали того поста, ви ж думали і аналізували перед тим, правда ж ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди існує декілька груп людей: люди, які хочуть чогось добитись- шукають дадатковий підробіток, працюють на декількох роботах, займаються бізнесом (чи то обмін валют, чи продаж товарів, чи надання послуг) та інша група людей - заздрісники (сидять і ниють, що все погано, мало платять, все дорого коштує, та й загалом "жізнь г..но"), але коли в перших щось не вдається - в других покращеється настрій.

це напевно у вашому колі знайомих немає людей, які є високооплачуваними спеціалістами і не потребують додаткових заробітків та пошуків халяви. Звідси і такі обмежені думки.

якщо вже так хотілося кинути розумний висер в мою сторону – то пропоную знайти мій пост зі словами "все погано, мало платять, все дорого коштує, та й загалом "жізнь г..но"

ви ж не просто висрали того поста, ви ж думали і аналізували перед тим, правда ж ? :)

я цитати не ставив, що це адресовано саме вам - ви самі це собі прийняли.

До чого тут інші записи і цитати, якщо достатньо ставлення до топікстартера в темі.

Мати високооплачувану роботу і мати додатковий заробіток заборонено, не офіційно(Приклад дупутатів ВРУ)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай і наш кредит заблокують :0155:

Замітьте, що кредити то вони не хочуть на 5 грн переставити. А як заднім числом гроші здерти так запросто )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай і наш кредит заблокують :0155:

Замітьте, що кредити то вони не хочуть на 5 грн переставити. А як заднім числом гроші здерти так запросто )

а депозити доларові теж хай по курсу 5 грн віддадуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в кого депозитний рахунок лежить вже 10 років на однакових умовах ? І взагалі якщо ви дали їм долари то вони вам долари і повинні віддати а не гривні .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в кого депозитний рахунок лежить вже 10 років на однакових умовах ? І взагалі якщо ви дали їм долари то вони вам долари і повинні віддати а не гривні .

саме так

тому якщо взяли доларовий кредит – то в доларах і віддайте. Ну чи по актуальному курсу

Не розумію суті попередніх постів про кредит по 5 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай і наш кредит заблокують :0155:
Замітьте, що кредити то вони не хочуть на 5 грн переставити
І взагалі якщо ви дали їм взяли в них долари то Ви їм вони вам долари і повинні віддати а не гривні .

Логічно. Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок "як так от заднім числом і т.д."

справа в тому що користувались ви картками, а крім банківських є ще правила платіжних систем. а там перегляд усіляких спорів по списаним/виставленим до списання сліпам і по курсам і по подвійним-потрійним конвертаціям і по комісіям - до 180 днів "пльовоє дєло". хто в темі той підтвердить. не виправдовую Приват в таких діях, але разом з тим правові підстави це зробити думаю вони 10 разів перевірили і переконались що мали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все зводиться до того що держава(олігархи) нас весь час найобують .

ні, вони ставлять карусель, а кататися на ній чи ні – то ваш вибір

P.S.: олігархів зробив народ, який обрав ту ж погану владу. Немає на кого жалітися окрім як на себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не на 100% в темі, але якшо банк затупив, то клієнти не мають за це віддуватися власним баблом. Неодноразові випадки в банках, коли здачі (готівки) клієнту дали більше ніж треба. Вгадайте з чиєї кишені йде недостача по касі? Правильно - касира. Вона ж не буде дзвонити і казати: - Дядя, я вам ото 200 гривень лишніх дала, поверніть мені.

Банк не має права списувати гроші з клієнта без його згоди. Інакше нафіга такі банки? Чим він відрізняється від вуличних бариг? Захотів - списав, незахотів - не списав.

UPD. Нафіга тоді всі ті пін-коди і системи криптографічного захисту, коли банку може "пальнути" шось в голову і він забере гроші. З менеджерів і касирів ви їх 100% не візьмете, адже вони такі ж роботяги як і ви і мають....таку ж дульку по грошам як і ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все зводиться до того що держава(олігархи) нас весь час найобують .

ні, вони ставлять карусель, а кататися на ній чи ні – то ваш вибір

ще потрібен великий банер з текстом "катання на каруселі небезпечне для вашого здоров'я" - і тобі буде все чесно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все зводиться до того що держава(олігархи) нас весь час найобують .

ні, вони ставлять карусель, а кататися на ній чи ні – то ваш вибір

ще потрібен великий банер з текстом "катання на каруселі небезпечне для вашого здоров'я" - і тобі буде все чесно

так і є. на анкеті на відкриття карти "своїм підписом ви погоджуєтесь з внутрішніми правилами банку з правил розрахунків, законами України в площині монетарно-регуляторної політики та правилами міжнародних платіжних систем" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось з відписувачів хоча б розуміє в чому проблема? Питання не в обналі, оплаті по курсу пейпел чи амазон. Переказ з картки приватбанку на карту будь якого банку світу !!! Тобто я 4 місяці тому переводжу знайомому в Німеччину гроші на картку. Приват сьогодні вирішує, що чотири місяці тому він забагато перевів мому знайомому і дознімає суму з мене. Питання якого фіга? Я переводив 10 000 грн. Заплатив за переказ 110 грн. Мені байдуже скільки отримає знайомий. Мені треба було перевести 10 000 грн. Якщо банк на його думку забагато перерахував - ну так хай дзвонить до мого знайомого і просить повернути. Я то тут при чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось з відписувачів хоча б розуміє в чому проблема? Питання не в обналі, оплаті по курсу пейпел чи амазон. Переказ з картки приватбанку на карту будь якого банку світу !!! Тобто я 4 місяці тому переводжу знайомому в Німеччину гроші на картку. Приват сьогодні вирішує, що чотири місяці тому він забагато перевів мому знайомому і дознімає суму з мене. Питання якого фіга? Я переводив 10 000 грн. Заплатив за переказ 110 грн. Мені байдуже скільки отримає знайомий. Мені треба було перевести 10 000 грн. Якщо банк на його думку забагато перерахував - ну так хай дзвонить до мого знайомого і просить повернути. Я то тут при чому?

ти цілий рік нічого не переводив чи переводив по 100 грн а в короткий період курсової нестабільності перевів 10 000 однією сумою?

kiselyov-2014_66401280_orig_.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось з відписувачів хоча б розуміє в чому проблема? Питання не в обналі, оплаті по курсу пейпел чи амазон. Переказ з картки приватбанку на карту будь якого банку світу !!! Тобто я 4 місяці тому переводжу знайомому в Німеччину гроші на картку. Приват сьогодні вирішує, що чотири місяці тому він забагато перевів мому знайомому і дознімає суму з мене. Питання якого фіга? Я переводив 10 000 грн. Заплатив за переказ 110 грн. Мені байдуже скільки отримає знайомий. Мені треба було перевести 10 000 грн. Якщо банк на його думку забагато перерахував - ну так хай дзвонить до мого знайомого і просить повернути. Я то тут при чому?

твоя картка - твої кошти.

якби він тобі пересилав кошти, а не ти йому, ти б казав навпаки, погодься?) *Мені тре було 10к, я їх отримав, а далі розбирайтесь як хочте* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, від цього він не стає зловмисником. Заборони переказів не було. З нього нічого не потрібно вираховувати, тим паче заднім числом. Повторюся - протупив банк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен тут себе вважає правим тому що сидять всі на своїх колокольнях. Але подумайте головою логічно як може бути списання будь чого і будь де заднім числом, такого нема ніде в світі лише в нашій країні при таких кіровніках. От завтра курс зміниться на 45 і банк ще раз захоче щоб всі доплатили? От як ви думаєте хочаб десь у цивілізованому світі може таке трапитись з банками??? і уявіть що б сталось з таким банком якби він таке зробив? - правильно сів би власник далеко і на довго. Отже висновок що такі чудеса можуть відбуватись лише в нас тому що чим гірше тим більше заробляють олігархи і плювали вони на все.

Думаю що це так просто не минеться, можуть і в один прекрасний момент попалити до біса всі відділення таких банків, і навіть Порох не прикриє бо можливо уже буде в бігах під ростовом, ой небезпечна то гра і догратись влада може до такого що мало не здасться нікому.

П.С мінусів на карті не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани! Кожен хто купляв касах Приватбанку 200 баксів по курсу 13,01грн/бакс, прохання з'явитись в найближче відділення Приватбанку. За вами должок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а генєально вумний

А чому ж тут радіти? Вас оминуло - і раді? От вся натура українця...:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В подібних випадках тим хто попав на великі мінуса варто було б своє майно переписати на близьких, влаштуватись на роботу з офіційною мінімалкою і сцикати по рішенню суду щомісяця по 30 відсотків на віддачу боргу.

В мене далека родичка досі віддає доларовий кредит по рішенню суду таким чином, при чому коли позичала (вірніше коли було рішення суду) $ був по 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а генєально вумний

А чому ж тут радіти? Вас оминуло - і раді? От вся натура українця... :(

я радий що, в котре, не повівся на акцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...