Перейти до змісту

Порадьте хороший телефон


Рекомендовані повідомлення

ZTE V5 - знімає фото 13 Мп, відео в фулл HD 1920×1080 - 2500 грн.

щось краще щоб і камера хороша була і інші функціїї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

як вам

Мобильный телефон Samsung Galaxy A5 A500H/DS Black

Подробнее: http://rozetka.com.ua/samsung_galaxy_a5_ds_black/p2003492/comments/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помойму за 5000 любий буде знімати :) Звісно бренди краще - ті беруть технологіями і щедрістю оснастки, "китайщина" - мегапікселями, часто-густо інтерпольованими (в мене склалося враження, що навіть Lenovo інтерполює тікі в путь) Мені особисто подобається камера в SGS - знімає навіть вночі, відео, і пристойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скажу, що дехто другу половину на все життя стільки часу не вибирає, як ти телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДУМАЮ ТАКИЙ ВСЕ Ж ТАКИ БРАТИ

LG G3 S D724 ЩО СКАЖИТЕ ПАНОВЕ ПРО НЬОГО

Молодець! Бери! На кінець то, надіюся визначився! І нам тут гора з плечей впаде з твоїми мобілками...)))

Хай служить довго і не ламається!

Я скажу, що дехто другу половину на все життя стільки часу не вибирає, як ти телефон.

Випередив... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю топікстартеру нема куди спішити. Сім раз відмір, один відріж. Технології розвиваються, ціни падають. Я б брав беушний шостий айфон і не парився. Трохи почекати поки вийде сьомий і восьмий, ціна якраз вийде на заявлену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю топікстартеру нема куди спішити. Сім раз відмір, один відріж. Технології розвиваються, ціни падають. Я б брав беушний шостий айфон і не парився. Трохи почекати поки вийде сьомий і восьмий, ціна якраз вийде на заявлену.

Ромаха, друже, та скільки можна "відрізати"?))) 8 сторінок, типу -"хочу щось"))

починалось :

Починалось....

#1Порадьте хороший телефон. Щоб хороші фото робив та відео, хд качества. Можна на дві сімки.або на одну

на суму десь 4000грн dima125

=========================================================

#9 потрібен новий хороший телефон від 4000 грн dima125

==============================================================

#16 или вигодно планшет купить за 4000 грн с лучшими х-ками, dima125

=============================================================

Ну то що порадите до 5000грн с хорошою камерою для фото і відео.....

==================================================================

Таке враження, що ТС просто прикалується))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо він все-таки щось купить, то просто зобов'язаний всіх, хто тут відписався, запросити на обмивання телефону :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив в Львові HTC ONE DUAL :0120::_26: :_26:

Але треба тепер програми кажуть купити)))) Хто що скаже ? Де встановити ліцензійны програми для андроїд для телефона??7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але треба тепер програми кажуть купити)))) Хто що скаже ? Де встановити ліцензійны програми для андроїд для телефона??7

ти серйозно?

тоді тут

на телефоні знайди значок %D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BE%D0%BA-Play-%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82454.jpg

включи вай-фай або моб.інтернет, тицяй на кнопку, качай скільки пам'яті на телефоні вистачить.

для початку вистачить.

і не здумай башляти тим разваділам з Алло, Мобілочок і т.д., які пропонують "т.з. Пакети програм"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy дай Боже тобі здоровя, а то розводіли пропонують пакети програм , мол вірус попаде, кажуть антивірус встановити та програми для роботи з документами.

Чого вони таке кажуть шо в них ліцензійне, і якшо встановити не ліцензійне і шось трапиться гарантіїї не буде.

Я не бачу антивірусника там в плей маркет, а там в гугл маркет ліцензійне? Розкажи конкретніше будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але треба тепер програми кажуть купити)))) Хто що скаже ? Де встановити ліцензійны програми для андроїд для телефона??7

ти серйозно?

тоді тут

на телефоні знайди значок %D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BE%D0%BA-Play-%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82454.jpg

включи вай-фай або моб.інтернет, тицяй на кнопку, качай скільки пам'яті на телефоні вистачить.

для початку вистачить.

і не здумай башляти тим разваділам з Алло, Мобілочок і т.д., які пропонують "т.з. Пакети програм"

Ви б вже зразу сказали ТС, що для курестуванням Плей маркет, треба ак на gmail зареєструвати, з покроковою інстртрукцією як це зробити( ну так, на випадок, як що він захоче і про це спитати) :_04:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив в Львові HTC ONE DUAL :0120::_26: :_26:

Але треба тепер програми кажуть купити)))) Хто що скаже ? Де встановити ліцензійны програми для андроїд для телефона??7

Думаю нас використовують як замінник гугла.

http://lmgtfy.com/?q=%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D1%88%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D1%96+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8+%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%97%D0%B4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу антивірусника там в плей маркет, а там в гугл маркет ліцензійне? Розкажи конкретніше будь-ласка.

порадьте шо встановити для роботи з документами? який антивырус ы звыдки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вангую, ще 5-7 сторінок теми на кштал: аде, а шо, а як)) ТС, вас що, в гуглі забанили?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо до понеділка не розчехлишся, то у зручний для мене час в понеділок налаштую плей маркет, встановлю як так хочеш антивірус та офіс, навчу самого встановлювати інші програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось конкретно може сказати які програмі ліцензійні можна поставити для нормальної роботи:

де занйти антивірусник

прогнрами для роботи з документами які самі кращі для андроїд.

Порадьте , а то я все життя на сімбіан просидів))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку зареєструйся в gmail.com. потім зайди в цей аккаунт в плеймаркеті.

Профіт, тепер можеш встановлювати додатки на телефон.

далі, гугли: "Кращий антивірус для андроїд", "програма для офісу андроїд" і т.д. - будуть назви програм. Тоді шукай їх в плеймаркеті і встановлюй на пристрій, або шукай в інтернеті файл програми (програми для андроїд мають розширення *.арк), кидай їх на флеш-карту телефону та встановлюй.

багато корисного для свого девайсу і не тільки (інструкції, огляди, поради, та ін.) знайдеш на форумі

удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото чудний чоловік - десять сторінок " порадьте телефон ", а для чого бере сам не розуміє. Та купи нокія 1100 і буде тобі щастя !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і зробив, але хто який радить антивірус ставити і чи варто його ставити? на плей маркет це ліцензійні програми? а то в Алло кажуть у нас ліцензійні)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...