Перейти до змісту

Порадьте хороший телефон


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

Saddy на відмінну від всіх чудово пояснює, хоча я давно до його поради зареєструвався і зайшов в плей маркет, а питаю я окрім плей маркета де ще скачувати, на плеймаркеті ліцінзійне?

Питання які проги у кого на андроїдах стоять хороші? для документів шо поставити порадите і так далі. А то одна критика .))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy на відмінну від всіх чудово пояснює, хоча я давно до його поради зареєструвався і зайшов в плей маркет, а питаю я окрім плей маркета де ще скачувати, на плеймаркеті ліцінзійне?

Питання які проги у кого на андроїдах стоять хороші? для документів шо поставити порадите і так далі. А то одна критика .))

Я б, на твоєму місці, скористувася гостинністю Saddy і в наочну (це буде найякісніше і швидше) побачив як влаштований Андроїд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то в Алло кажуть у нас ліцензійні)))

вони їх качають саме з Плеймаркету і ніде інше. Встановлюй програми з хорошим рейтингом та відгуками та позначкою "Лучший разработчик".

качай з 4пда та сам встановлюй *.арк файли.

Антивірус Др.Веб, для документів - QuickOffice

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антивірус доктор веб на плеймаркет є але не повний не всі ловить віруси, чи його хваттиь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки що покакав, як мені підтерти дупу? І який туалетний папір краще використовувати? Мені сказали, що тільки "Обухівський", бо від газети буде дупа бо-бо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...