Перейти до змісту

Порадьте хороший телефон


Рекомендовані повідомлення

який краще взяти Samsung Galaxy S4 I9500 чи

Мобильный телефон HTC One Dual SIM Gracier White UACRF

Хороше і те,і те. ХТЦ все таки має металевий корпус.Він то теж дряпається, але на Самсунгу облізлий ободок ну дуже дешевить зовнійшній вигляд.Треба носити акуратно. Самсунг на одну сімку,ХТЦ на дві.Але на нього дуже важко знайти чохли.Саме на 802.

У всьому іншому просто який дизайн більше подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

а можна конкретніше що мається на увазі під поняттям китаєць, а що таке брендовий телефон?

Китаєць це - Gsmart, Prestigio і т. д. Про різні Zopo і інші но-нейми ми не згадуємо.

Брендовий телефон - це samsung, htc, apple, lg.

В якості матеріалів, якості деталей (дисплей, камера, динаміки) і т. д. дуже відчутна різниця при експлуатації. Не думаю, що це упереджена думка, бо користувався багатьма телефонами різної цінової категорії.

Не завжди варто вестися на віртуальних папуг в антуту.

По темі, екран 1920х1080 і 4к то трошки різні полюси. З таким бюджетом я б взяв би - LG G3s.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна конкретніше що мається на увазі під поняттям китаєць, а що таке брендовий телефон?

Китаєць це - Gsmart, Prestigio і т. д. Про різні Zopo і інші но-нейми ми не згадуємо.

Брендовий телефон - це samsung, htc, apple, lg.

звідки такий поділ?

а взагалі китаєць це - Джекі Чан наприклад :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запутався шо ж купити))) самсунг с4 немаэ фм радио)))

Тут'вибір стоїть тільки за тобою, це 2 флагмана 2013 року наприклад мені після Htc one самсунга навіть в рукі брати нехочеться, стиль, якість зборкі на висоті, про люфти можна забутись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як Вам ?? о цей більш думаю кращий

Мобильный телефон LG G3 Stylus D690 Dual White

Подробнее: http://rozetka.com.ua/lg_g3_stylus_dual_white/p1558347/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як Вам ?? о цей більш думаю кращий

Мобильный телефон LG G3 Stylus D690 Dual White

Подробнее: http://rozetka.com.u...white/p1558347/

дуже мале розширення(960х540) для такої діагоналі 5.5", на 4.3-4.7" ще б пішло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden якось по дитячому так вліпити мінус і не відповісти на питинння

чесно? мінус то не мій. я взагалі мінуси рідко ставлю.

звідки такий поділ?

Є різна made in china. Тому що є різні заводи з різним обладнанням, а головне різні компоненти з яких складають телефони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різна made in china. Тому що є різні заводи з різним обладнанням, а головне різні компоненти з яких складають телефони.

:0143:

нічого не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чим і зайняті маркетологи всіх виробників-втокмачуванням у голову юзерів принципу ,,Більше-значить краще,,

Попутно підсвідомо закладається , що і заплатити теж треба більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да думав LG Але мале розширення(960х540) , то що порадите а то вже незнаю????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, a Xiaomi, Huawei, Zte, Lenovo - це бренди чи китайці по твоїй класифікації?

Дивлячись які саме.

Клацав Huawei P6 та Lenovo Vibe Z досить прикольні апарати. А от з дешевших моделей... я б взяв щось з іменитого. Xiaomi та ZTE не клацав.

Є один приклад, людина десь пів року користувалася Lenovo S660 в дуже активному режимі (2-3 години розмов, інтернет та GPS навігатор) телефон був практично завжди на зарядці. То під кінець експлуатації телефон почав глючити сенсор, почав погано тримати мережу ну і швидкість роботи впала так суттєво. Відкат до заводського давав результат на пару днів.

Взяли беушний HTC One і все супер вже десь 6-7 місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі а як цей апарат

Мобильный телефон LG G3

Мобильный телефон LG G2 32GB White

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, a Xiaomi, Huawei, Zte, Lenovo - це бренди чи китайці по твоїй класифікації?

Lenovo S660 в дуже активному режимі (2-3 години розмов, інтернет та GPS навігатор) телефон був практично завжди на зарядці. То під кінець експлуатації телефон почав глючити сенсор, почав погано тримати мережу ну і швидкість роботи впала так суттєво. Відкат до заводського давав результат на пару днів.

Там батарея 3000, не може він навіть при такому режимі навантаження постійно бути на зарядці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там батарея 3000, не може він навіть при такому режимі навантаження постійно бути на зарядці

Підтримую, знаю декількох людей в кого 660, то батарея тримає 2 дні впевнено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У lenovo s660 батарея на 3000 - щоб він був на зарядці постійно треба щоб відео крутилось по пару годин, а при тих умовах, що ти описав жити він мав два дні точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, не спригуй з теми - це бренди чи китайці?

кітайці це ноунейми, бредни це старі започатковані фірми, нокіа самсунт, хтс, соні,моторола.

Леново рахую кітайцьом саме через те що використовують дешемі проци мкт, в який 4 ядра по1.2ггц але толку з них 0.

А всякі хаомі, зтє і так далі це китай , тільки чистий,бюджетний бред з непоганою якістю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, не спригуй з теми - це бренди чи китайці?

да я і не спригую :)

просто марка то одна, але топові моделі і не топові кардинально різні.

Huawei і Lenovo це бренди.

Але давайте не будемо влаштовувати холі вар, ок?)

Там батарея 3000, не може він навіть при такому режимі навантаження постійно бути на зарядці

До слів ми давайте чіплятися не будемо. Телефон заряджався практично кожну ніч + інколи вдень. Якщо я свій зараз заряджаю раз в 4-5 днів, то для мене це практично завжди :)

upd: HTC так само на зарядці живе, але суть питання була не в цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, не спригуй з теми - це бренди чи китайці?

кітайці це ноунейми, бредни це старі започатковані фірми, нокіа самсунт, хтс, соні,моторола.

Леново рахую кітайцьом саме через те що використовують дешемі проци мкт, в який 4 ядра по1.2ггц але толку з них 0.

А всякі хаомі, зтє і так далі це китай , тільки чистий,бюджетний бред з непоганою якістю

Xiaomi це Китай, але це брендовий Китай. Ще скажи, що meizu погана марка теефонів :D Леново дуже серйозно вийшли на ринок, і не тілбки мобільних телефонів. З їхнього асортименту можна радити багато хороших і якісних моделей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі а як цей апарат

Мобильный телефон LG G3

Мобильный телефон LG G2 32GB White

якщо не лякає б/у, як варіант Motorola Droid Ultra XT1080 MAXX

по характеристикам, дизайну :_25:

якість звязку Motorola на висоті ,

а я пока зачекаю Jiayu S3 :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xiaomi - бренд котрий бореться за третє місце по продажу телефонів, і виготовляється на заводі, нв якому виготовляють айфони, компоненти найвищої якості - такщо Arden - ти не у темі, а класифікація твоя безпідставна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, мінус не від мене.

класифікація моя базується лише на особистих враженнях від користування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...