Перейти до змісту

Порадьте хороший телефон


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

Підтримую моторола це супер

motorola це....Lenovo!

те що леново викупила фірму нічого не значіть, дроід макс, і мото х 2 ген, це ще смартфони мотороли, і це дуже якісні смарти. Леново до них далеко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сучасному світі бренд вже не так багато значить.Дайте Нокії міліард і вона дозволить під своїм брендом випускати все що вам заманеться.

Тому треба дивитись на кожну конкретну модель .

І ще таке враження, ніби людина попросила вибрати навігатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки думаю самсунг с4 більше варіантів не знаю, всі хороші с розширенням і двума сімками коштують до 8 тисяч,,, потолок до 6000 грн можу

хочу щось з нтс, самсунг, лджи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки думаю самсунг с4 більше варіантів не знаю, всі хороші с розширенням і двума сімками коштують до 8 тисяч,,, потолок до 6000 грн можу

хочу щось з нтс, самсунг, лджи

а б/у не варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бу ні

я купив у нормальної людини однорічний HTC One M7 в ідеальному стані. Апаратом не нарадуюсь. Тільки таких варіантів нажаль не багато. Якщо 2 картки не критично, можна спробувати купити у США. Я дружині брав операторський Sprint.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може в Польщі дешевше купити HTC

1355,00 скыльки це гривень ??? або доларыв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може в Польщі дешевше купити HTC

можливо. Цін польських не досліджував. Як показала практика декількох десятків куплених на E-Bay телефонів, описи і фото реальних апаратів. Поки курс був адекватний, тільки там і купував. На борді є продавці телефонів з Європи. Поцікавтесь.

може в Польщі дешевше купити HTC

1355,00 скыльки це гривень ??? або доларыв?

знайдіть знайомих, які в Польщу катаються. Можна ще й такс-фрі повернути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це як у нас ПДВ, тільки його повертають у місці продажу за умови, що товар перетнув кордон країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да обмільчали люди, рік назад писали ,,планую полетіти в Єгипет,,

Ключове слово ,,планую,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да обмільчали люди, рік назад писали ,,планую полетіти в Єгипет,,

Ключове слово ,,планую,,

Да-а, "не до жиру, бить би живу" :(

Скільки новеньких айфонів вже продав в цьому році? Яка динаміка продаж в порівнянні з минулим ;) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айфони продаються стабільно влітку та перед НР.

А так все інше до 2, 3 тис. максимум.

Але це ніяк не заважає ,,планувати,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айфони продаються стабільно влітку та перед НР.

А так все інше до 2, 3 тис. максимум.

Але це ніяк не заважає ,,планувати,,

Ого, не думав, що все так погано. Так може якісь марктеингові акції проведи?

Наприклад, вивіси величезний банер перед гамазіном: "Продав "Лютех", пішов на фронт". Дивись і продажі почнуться, не встигатимеш айфони підвозити. І зможеш нарешті не тільки планувати, а й дозволити собі поїхати в Єгипет.

Жартую, да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эльдорадо магазин советует вот такие телефоны для выбора http://www.eldorado....-smartphon.html . Главное уловить суть. Разным людям может подойти один телефон, но не у каждого хватит денег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС треба планшет. за свої 4к він купить прикольну штуку http://hotline.ua/computer-planshety/ainol-numy-note-7/ Там і екран і озу і флешка і телефон. + тонкий + легкий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА треба щоб в телефоні була хороша камера шоф фото хороші робила та відео фул хд, да і решта х-ки щоб хороші були, що ж купити до 5000тис грн???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС треба планшет. за свої 4к він купить прикольну штуку http://hotline.ua/co...ol-numy-note-7/ Там і екран і озу і флешка і телефон. + тонкий + легкий

на 5 годин хватає батареи там то)))))) вот якби щось таке с відомих брендів за таку ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 5 годин хватає батареи там то))))))
То це як по Вашому мало чи багато? Як на мене то предостатньо. 5 годин підряд навряд чи хтось буде кіно дивитись. Якщо помірно використовувати - 2 дні. Треба погуглити, то багато що знайдете.
вот якби щось таке с відомих брендів за таку ціну
Велком ту 2012. Такого вже не буде. Якщо таке з брендів то треба Ваш бюджет Х2, як писали вище.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ходити з телефоном користуватись як телефон то скыльки батарею тримаэ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...