Перейти до змісту

Відеонагляд на дорогах


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

во всех супермаркетах.

процесс фиксации изображения матрицей с зарядовой связью с преобразованием в последовательность электромагнитных импульсов.

в атмосфере Земли при дневном освещении до 1000 метров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Аверсу показували:

- навпроти 5-ої школи

- в центрі (перехрестя біля ЦУМу).

В камер є можливість фіксувати номера машин, які спостерігаються та обличчя людей. Тобто, в базу даних вводиться номер машини правопорушника, і якщо вона появиться в зоні спостереження відеокамери то про це буде повідомлено в відповідні органи. Так само і про людей. Хоч я не впевнений, що ці прибамбасіки ефективно працюють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Технологія розпізнавання обличчя дорога і по своїй суті унікальна. Наврядчи в Луцьку встановлено щось подібне. Думаю, камери встановлені для можливості перегляду постфактум здійсненого злочину чи ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розпізнавання номеру автомобіля це більш ніж реально.

Була документалка про угони автомобілів і там показували ДПС з таким обладанням.

Розпізнає 95% номерів. При чому навіть в автомобілів що рухаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Технология распознавания лиц установлена по крайней мере в каждой второй современной фотомыльнице от 150 у.е.

а номера авто - так про такую фичу даже Баш писал уже :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, я маю на увазі розпізнавання обличчя з подальшою ідентифікацією, а не просто виділити в загальній картині обличчя людини. Подібні технології з'являються час від часу, але повної досконалості ще не було досягнуто, але результати в цьому напрямі вражають. Минулого року читав інформацію про те, що в аеропортах США подібні камери повинні були встановити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось така інформація проскакувала на ЗІКу:

5 грудня 2007 р.

На вулицях Луцька встановлять камери зовнішнього спостереження

Незважаючи на незадовільну роботу ДАІ у Луцьку, міська влада йтиме назустріч правоохоронцям. Цього року до Дня міліції вона передасть оперативній групі автомобіль для швидких виїздів на об’єкти, який придбано за кошти спонсорів. Про це заявив Луцький міський голова Богдан Шиба, – повідомив 5 грудня власкор ЗІКу.

Крім того, із залучених додаткових коштів влада профінансує встановлення на найбільш критичних ділянках міста камер зовнішнього спостереження. На такі цілі планується витратити більше 150 тисяч гривень. Із них 100 тисяч гривень – на відеокамери, решта – на обладнання транспортного засобу для оперативної групи.

Зі слів Богдана Шиби, він уже дав вказівки провести розрахунки, скільки таких відеокамер потрібно, або перекрити «больові точки» міста. Монтаж камер триватиме декілька місяців. «Тому що необхідно вирішити питання облаштування відповідного центрального пункту, а також врегулювати питання, як на підставі цих спостережень притягувати винних до відповідальності», – зауважив міський голова.

Гадаю, за такі мізерні кошти буде встановлено не надто дороге обладнання. Крім того, зверніть увагу, що на початку грудня ще не було достеменно відомо, яким чином використовувати ці записи для притягнення винних до відповідальності. Тому що якість запису навряд чи дозволить зі 100% точністю стверджувати перебування котроїсь особи на місці злочину в час його здійснення.

Тоді як з номерами автомобілів справа складатиметься легше. Головне, щоб номер попав в об'єктив. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна не має бази облич усіх громадян))

Розпізнавання повинно проводитись по деяким незмінним рисам обличчя.

Або вираховувати співвідношення відстаней від певних ділянок обличчя.

Одним словом маразм і у нас його не буде ще довго!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 грудня 2007 р.

На вулицях Луцька встановлять камери зовнішнього спостереження

На скільки мені відомо це тільки проект, який одна луцька філія української фірми запропонувала міській владі. Цей проект базується на основі одно міста в Росії де вже таке реалізовано, я навіть частково відеоролік бачив того про те місто.

А нарахунок цих камер що стоять, наприклад, біля 5ї школи, скільки раз на жовте та червоне в останню мить проїжав, ніколи повістки про штраф не було :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба не за камери думати (всіх не випасуть),а за ментів на нових білих ланосах,яких в снігу не видно.Можуть підкрастись тихенько і наказати :(

Юра Луценко їх зараз добре надрюкав! Біля Тама постійно когось доганяють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз біля 5-ї школи,там де сама висока аврійність,камер нема.Поставили їх на наступному перехресті біля ментури.Маразм 100%.Як завжди реалізація далека від задумки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз біля 5-ї школи,там де сама висока аврійність
А нарахунок цих камер що стоять, наприклад, біля 5ї школи, скільки раз на жовте та червоне в останню мить проїжав, ніколи повістки про штраф не було :nun:

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n вірно підмітив. І якого це дива висока аварійність біля школи №5? Ну, їздять там на червоне світло, то й що. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n вірно підмітив. І якого це дива висока аварійність біля школи №5? Ну, їздять там на червоне світло, то й що. ;)

Ну це ти їм скажи "то й що" ... якраз на Львівський на перехресті біля Сафрону на це й надіяться )) Одного разу довелось підприсати акт про порушення, що поїхав на Червоне (Жовте насправді) , але не хотілось спорити, але позавчора їхав і зновуж там мене в такій ситуаціїб зупинили. Я просто вийшов з машини з незадоволеною пикою і сказав що буду писати скаргу. Після перегляду моїх документів мене відпустили і тільки сказали щоб був обережніщий з цим світлофором :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best

вообще я ездяю с с пакетом краски в руке, так что берегись....

как помечу -мало не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с 10-го января (вроде) за проезд на красный, пересечение двойной сплошной и вроде как за алкоголь - права будут изымать на месте. для этого экипаж ГАИ будет доукомплектован сотрудником минюста. так сказать "выездной суд". так что думайте при проезде на "мигающий желтый" :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best

Порушуючи правила дорожнього руху ти перевіряєш роботу патрульних?

Геніально! :huh::sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best

Порушуючи правила дорожнього руху ти перевіряєш роботу патрульних?

Геніально! :huh::sm110:

А хто сказав що я нарушив правила?!! В мене було 2 варіанта, або екстренно тормозити (всерівно б не зупинився перед світлофором) або нормально проїхати як і зробив нікому не заважаючи і не роблячи якоїсь безглуздої аварійної ситуації )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було 2 варіанта, або екстренно тормозити (всерівно б не зупинився перед світлофором)

значит превышение.

маневр надо быть готовым сделать любой. будь-то остановка на перекрестке, будь-что другое

а если бы на светофоре кто-то переходил? то тоже без вариантов сносить пешехода? потому как все равно не успел бы остановиться?

нда...

ты на маршрутке не ездил водителем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було 2 варіанта, або екстренно тормозити (всерівно б не зупинився перед світлофором)

значит превышение.

маневр надо быть готовым сделать любой. будь-то остановка на перекрестке, будь-что другое

а если бы на светофоре кто-то переходил? то тоже без вариантов сносить пешехода? потому как все равно не успел бы остановиться?

нда...

ты на маршрутке не ездил водителем?

Ти правила почитай, а потім нападай на людину. Там є така графа, в точності непам"ятаю, але звучить приблизно так: щоб не приміняти екстренного гальмування при включеному жовтому світлі, потрібно чим швидше покинути перехрестя, для того щоб не створювати аварійну ситуацію.

Так що він аж ніяк не порушив ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я-то читал.

проезд на красный - нарушение "без вариантов"

не надо разгоняться перед светофором настолько, что затормозить не успеваешь

тем более светофор там не первый год висит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В житі усяке буває... В мене не один раз було таке що проїжав на жовтий і не розганявся перед світлофором... Не кажи авось, поки не перепригнеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потом рассказываете, что маршрутчики - великое зло на дорогах? не смешите. в жизни всякое бывает, но ПДР жизненные ситуации расценивает только было/не было нарушения. двузначности и неопределенности там нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я-то читал.

проезд на красный - нарушение "без вариантов"

не надо разгоняться перед светофором настолько, что затормозить не успеваешь

тем более светофор там не первый год висит.

проїзд на жовте або червоне дозволяється, якщо те жовте або червоне тебе застало вже на перехресті (наприклад хтось став перед тобою і ти не міг проїхати далі), а в'їхав ти туди ще на (мигаюче) зелене. Це називається завершення маневру. В інших випадках -- заборонено.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...