Перейти до змісту

Відеонагляд на дорогах


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

я-то читал.

проезд на красный - нарушение "без вариантов"

не надо разгоняться перед светофором настолько, что затормозить не успеваешь

тем более светофор там не первый год висит.

Наверное ты не бывал в разных ситуациях сидя за рулем! И если я еду на красный значит я знаю что ни пешоходов ни других машин которым я б помешал нету. А такие люди которые ездят и не могут опреелится ехать толи не ехать, толи затормозить так чтоб аж резина горел, но главное стать, вот за таких обычно и бывают траблы на дорогах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

выезжать на перкресток, если не уверен в окончании маневра - нельзя...
для чого тоді в правилах є поняття "незакінченого маневру" і спеціально оговорено, що на червоне світло МОЖНА закінчувати маневр? :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потому что это уже не проезд на красный, а завершение маневра для предотвращения создания аварийной обстановки :(

только речь у нас шла не про завершение маневра, а про чистый разгон-проскок на красный

и это нарушение на 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому випадку не те що можна, а водій зобов'язаний поскоріше забратися з перехрестя щоб не створювати аваріну обстановку.

Також є варіант, коли на зелений в'їзджаєш на перехрестя, наприклад длі повороту наліво, зупиняєшся щоб пропустити зустрічні машини, і завершуєш вже маневр на червоне світло. Все в межах правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я представляю если б ктото на равностепенном перекрестке остановился посредине так как загорелся красный! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проезд на красный - нарушение "без вариантов"

Ты этим хочешь сказать если я поворачиваю к примеру около Пано(Европы, ЮМС, Юности) от базара на зеленый направо, , то сразу должен остановиться на красном светлофоре (уже тот что на Воли, где таксисты)и ждать когда загорится зеленый?

А ты если хочешь ездить по правилах так езди, а если нарушил вдруг где правило, остановись, вызви ментов и попроси пусть складут протокол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давити не треба. Просто варто почитати правила. Якщо в'їхав на перехрестя по зеленому сигналу, а на виїзді з перехрестя є ще одни світлофор, де в той час світить червоний - то є два варіанти:

1. Якщо немає стоп-лінії - проїздаєш не звертаючи уваги на сигнал другого світлофора.

2. Якщо стоп-лінія є - зупиняєшся перед цією лінією.

Пішоходів в будь-якому випадку слід пропустити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насколько я помню - светофор там не над переходом, возле "Юности", а со стороны площади и собора. поэтому какой на нем был цвет выезжающему с Парковой - фиолетово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так, але є ще одни світлофор. Той, що на лівій стороні ;-)

По-дурному зроблено перехрестя на Дубнівській. Якщо їхати в напрямку до Київського майдану, то по незнанню в темну пору можна попасти в нехорошу ситуацію. Кілька аварій вже там було :-(. З ходу не зразу розберешся на який світлофор дивитися. Біля заправки з ними трохи нахімічили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони, звичайно, дуже схожі - об'єктиви відеокамер і світлофорів. Гляньте, з чого починалася тема, і до чого дійшла дискусія. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...