Перейти до змісту

Ну що, мене призивають


Месник

Рекомендовані повідомлення

от так!!! вже в військоматі сказали - готуйся!!! тільки чому я туди маю йти???? я на майдані за зміни не стояв!!!!! от тут є багато тих хто там був, хто їх підтримував, хто й зараз допомагає - ви туди і йдіть!!! мені там нічого робити!!!!!!! боронити вас? за що? от тепер нехай активісти йдуть!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

я не піду!! я буду ухилятись!!!!! всі хто тут за зміни ідіть тепер!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нік то який класний...

Та не кажи Оксана))) Але тут маленька поправочка - я мСЦЮ і мСЦЯ моя страшна)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і бублік може йти воювати а то тільки смердить тут своїми дописами!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине місце де зараз треба активно воювати - це ВР, так, боронити Україну від ворога треба, але коли уряд та депутати нічого не роблять - то толку від того стоять наші кіборги там чи не стоять - мало.

Вже давно можна було визнати АТО військовими діями РФ проти України - благо хватає доказів. Де позови у міжнародні суди? де заборони державним банкам РФ проводити валютні операції? де обмеження на обслуговування держрструктур України у банках міжнародного походження?

чому не знята недоторканість з депутатів?

все просто - хлопці гинуть, а депутатики граються у бізнес ігри.

не розумію, чому накинулись на хлопця - це його право. він чесно сказав - не стояв на майдані і не хочу. має на це право, і має свої причини, а втіхаря його мінусувати і пробувати чмирити - це не солідно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не піду!! я буду ухилятись!!

А то нічого, що це твій конституційний ОБОВ'ЯЗОК !? НЄ. Законів не знаємо. Не знання законів не звільняє від відповідальності.

За ухиляння - тюрма!

Окрім того, тебе зеленого без примітивної учєбки на бойові дії ніхто не пошле. Знову ж таки вчи матчастину !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не піду!! я буду ухилятись!!!!! всі хто тут за зміни ідіть тепер!!!!

не треба там такі як ти, щоб диз паливо на самогон міняли і при першій можливості гадили тихенько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я скажу тобі, чого на нього накинулися: на тлі стількох смертей наших хлопців, на тлі титанічної праці волонтерів (ті самі Ді, Андрій Охримович та ін.) - його топік має скотське смислове навантаження (якщо воно там взагалі є). Не хочеш - не транди, за язик його ніхто не тягнув. А то якось не по людськи виходить.

Ну і сам закид: "я ж не стояв на Майдані, то і нехай йдуть ті, хто там був", свідчить про кашу в голові з ознаками "хатазкрайства" та "ватнізму".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раджу не кормити троля. це просто вброс

Добре було б вичислити троля в реалі і завезти з ментами у воєнкомат. І там натякнути, що він за сепаратистів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре було б вичислити троля в реалі і...

... і тоді він просто не пройде медкомісію за об'єктивними причинами. ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію, чому накинулись на хлопця - це його право. він чесно сказав - не стояв на майдані і не хочу. має на це право, і має свої причини, а втіхаря його мінусувати і пробувати чмирити - це не солідно

Накинулись тогошо це тупий вброс, і він сам на писав, шо ше не призивають а лише військомат сказав шо готуйся.

А якщо виходити з позиції "на майдані не стояв" так можна і сказати що податки платити не буду і комунальні теж платити не буду і так багато шо можна сказати.

Є закон, того чого одні його мають виконувати а інші ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тлі стількох смертей наших хлопців, на тлі титанічної праці волонтерів (ті самі Ді, Андрій Охримович та ін.) - його топік має скотське смислове навантаження

Знаєш, з однієї сторони, якби це не був тролль смердючий, я б зрозцмів. чесно. Молодий - все життя попереду і БАЦ - на смерть посилають.

Але це просто голімий вброс.

він просто не пройде медкомісію за об'єктивними причинами. ))))

Зате скільки виплеску емоцій отримають лікарі і санітари :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раджу не кормити троля. це просто вброс

Добре було б вичислити троля в реалі і завезти з ментами у воєнкомат. І там натякнути, що він за сепаратистів.

А потім до травматолога, але у Рівне (там є один самий "справжній").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре було б вичислити троля в реалі і...

... і тоді він просто не пройде медкомісію за об'єктивними причинами. ))))

кажуть якщо гівно не чіпати то воно не смердить ... я ж писав не корміть троля. просто ігнорим і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я скажу тобі, чого на нього накинулися: на тлі стількох смертей наших хлопців, на тлі титанічної праці волонтерів (ті самі Ді, Андрій Охримович та ін.) - його топік має скотське смислове навантаження (якщо воно там взагалі є). Не хочеш - не транди, за язик його ніхто не тягнув. А то якось не по людськи виходить.

Ну і сам закид: "я ж не стояв на Майдані, то і нехай йдуть ті, хто там був", свідчить про кашу в голові з ознаками "хатазкрайства" та "ватнізму".

так, на жаль смертей багато, робота волонтерів - це окремий подвиг народу.

кожен з нас живе вже більше року в напруженні вже більше року і судорожного читає ранкові новини (принаймі у мене так)

але давайте будемо більш стриманішими в оцінках і у відношенні до тих, хто не поділяє думки більшості.

закон є, але, на жаль у країні в період економічної, соціальної і політичної кризи - політики дозволяють обходити і обгажувати закони більш нагліше і з більшими перевагами для себе.

я не знаю ТС, не знаю його мотиви при створенні цієї теми, але тема не проста. кожен має право на свої страхи та незадоволення.

тому прошу всіх - будьмо терпеливі і білльш толерантніші, а свій гнів та злість будемо направляти на хороші, добрі діла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. я ж писав не корміть троля. просто ігнорим і все.

він свої 2 пости вже використав. На сьогодні. Хіба нового клона зарегає.

А народу попитридіти.... ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не йти, то це мона зрозуміти! А так висловлюватись як ( месник ) висловлюється це хамство, був один??? хам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час зимово-весняної мобілізації 40 % плану по області візьмуть по Луцьку...

В першу чергу тих хто має військові спеціальності, а також тих хто офіційно не працевлаштований...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію, чому накинулись на хлопця - це його право. він чесно сказав - не стояв на майдані і не хочу. має на це право, і має свої причини, а втіхаря його мінусувати і пробувати чмирити - це не солідно

Накинулись тогошо це тупий вброс, і він сам на писав, шо ше не призивають а лише військомат сказав шо готуйся.

А якщо виходити з позиції "на майдані не стояв" так можна і сказати що податки платити не буду і комунальні теж платити не буду і так багато шо можна сказати.

Є закон, того чого одні його мають виконувати а інші ні?

багато хто на майдані не стояв - і що - вони якісь інші? "неправильні" - це що за поділ на тих хто стояв чи не стояв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...