Перейти до змісту

CASH FLOW у Луцьку


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

Знаю що на борді вже не один створював таку тему, але все ж таки і я створю =)

Моя колега проводить тренінг-гру "Бізнес Геній" іншими словами "Кеш флоу". Це така сама гра, тільки створена в Україні, запатентована і підлаштована більше до українського фінансового ринку. Тому вона для нас цікавіша і більш зрозуміла, ніж американський аналог.

Цю гру колега проводить вже 2 роки, тут є відео і фото з ігор (не усіх): https://vk.com/albums-72151424

Інфо для тих хто ще не знаю про цю гру:

"Все життя - гра. Тому що гра - найкращий спосіб навчання".

Представляємо вашій увазі гру-тренінг "CASH FLOW" - "Грошовий потік". Всі, хто грав в неї, свідчать, що навіть після однієї гри щось змінюється в сприйнятті світу. Поступово людина, практикуючий гру cashflow, починає впевнено користуватися фінансовою термінологією, розуміє закони ведення бізнесу.

Багато моментів гри вельми наближені до реальності, тут є і можливість взяти під відсотки банківський кредит, існує іпотека, є несподівані і непередбачені витрати.

Гра cashflow неймовірно популярна у всьому світі. Граючи в неї, звичайні люди осягають правила поводження з грошима, вчаться інвестуванню та грамотному примноженню капіталу.

Гра дає можливість придбати неоціненний досвід і пізнати себе!

І найголовніше, чому рекомендуємо грати у нас: Ми граємо в Cash Flow не тільки як гру, яка допомагає вдосконалювати фінансові навички, а й відстежуємо причинно-наслідкові зв'язки, завдяки яким вчимося керувати своїми думками!

Гра «Cash Flow» спрямована на розвиток наступних навичок:

- Презентації;

- Комунікації та ведення переговорів;

- Ситуаційного аналізу;

- Позитивного ставлення до різних подій;

- Застосування різних інструментів для формування пасивного доходу;

- Швидкість прийняття рішення і вміння вести розрахунки;

- Пошук необхідних ресурсів;

- Здатність працювати в стресових умовах;

- Робота в команді.

За 4 години гри гравці проходять шлях від найманого працівника з фіксованою заробітною платою у фінансово незалежну людину.

Створюю цю тему, так як знаю що знайдуться охочі, або ті хто давно думав спробувати себе у ній. Звичайно спорів не уникниту, "а навіщо воно треба" чи "нічого воно не допоможе, тільки гроші заробляєте" - у кожного своя думка і позиція, спорити немаю наміру.

Тренінг платний - 50 грн.

У цю неділю (11 січня) відбудеться гра, тому хто ще не знає, як провести цей день - приходьте) Кава, чай, печиво і гарний настрій - гарантовано.

post-16736-0-85780800-1420800324_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я правильно розумію заклик: прийти, пограти в Монополію (див. альбоми з фотами на вк), заплатити за це задоволення 50 грн і перетворитись у фінансово незалежну людину без 50 грн? LOL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це така сама гра, тільки створена в Україні, запатентована і підлаштована більше до українського фінансового ринку.

Пруф на патент буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в універі ми збираємось в гуртожитках і граємо в монополію чи в мафію з півасіком нахаляву. От це розвиток)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь мені здається, що основна мета цього ,,тренінгу,, не фінансово знезалежнити людину на 50 грн.

А втягнути її в піраміду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь мені здається, що основна мета цього ,,тренінгу,, не фінансово знезалежнити людину на 50 грн.

А втягнути її в піраміду.

100% ще й на офіційному рівні (така поважна вчить грати у гру за 50 грн) коли можна дійсно з друзями безкоштовно й набагато цікавішу,й розвиваючу гру пограти!!!

наприклад " 3-х літрова банка"

доречі всього-навсього " за дякую" навчу грати а не за 50грн)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь мені здається, що основна мета цього ,,тренінгу,, не фінансово знезалежнити людину на 50 грн.

А втягнути її в піраміду.

А шо вы хатели "Кава, чай, печиво і гарний настрій - гарантовано" Нахаляву???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь мені здається, що основна мета цього ,,тренінгу,, не фінансово знезалежнити людину на 50 грн.

А втягнути її в піраміду.

поясніть що ви маєте на увазі - піраміда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіна́нсова пірамі́да — це організація, членство в якій набувається за умови внесення певних платежів, внесків чи іншої оплати і дозволяє отримувати прибуток членам організації в залежності від кількості залучених ними учасників.

Характеризуються такі організації ієрархічністю, яка полягає в тому, що члени організації входять в певні групи, якими керують керівники, що отримують прибутки від членів своєї групи. Найвищий керівник отримує прибутки від внесків всіх учасників.

Як правило,організатори фінансової піраміди обіцяють високі прибутки, які неможливо підтримувати тривалий час, а погашення зобов'язань піраміди перед усіма учасниками є практично неможливим. Якщо реальна прибутковість проекту виявляється нижчою від обіцяних інвесторам прибутків або взагалі відсутня, то частина коштів нових інвесторів спрямовується на сплату прибутку. Закономірним наслідком цього є банкрутство проекту і збитки останніх інвесторів. Практика показує, що після краху піраміди вдається повернути близько 10 — 15 % від зібраної на той момент суми. Адже зібрані кошти не спрямовуються на купівлю ліквідних активів, а відразу використовуються для виплат попереднім учасникам, реклами і доходу організаторів. Що довше функціонує піраміда, то менший відсоток можливого повернення при її ліквідації.

Принциповою відмінністю фінансової піраміди від реального бізнесу-проекту є джерело виплати прибутку. Якщо сума виплат прибутку стабільно перевищує розмір доданої вартості, яку забезпечує даний бізнес, то даний проект є пірамідою.

Фінансові піраміди нелегальні і прямо заборонені у багатьох країнах: Австралія, Австрія, Албанія, Бразилія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Данія, Домініканська Республіка, Іран, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Колумбія, Малайзія, Мексика, Непал, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, США, Таїланд, Тайвань, Туреччина, Філіппіни, Франція, Швейцарія, Швеція, Шрі-Ланка, Естонія, Південна Африка, Японія.

Походу в нас і в Росії піраміди не заборонені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіна́нсова пірамі́да — це організація, членство в якій набувається за умови внесення певних платежів, внесків чи іншої оплати і дозволяє отримувати прибуток членам організації в залежності від кількості залучених ними учасників.

Характеризуються такі організації ієрархічністю, яка полягає в тому, що члени організації входять в певні групи, якими керують керівники, що отримують прибутки від членів своєї групи. Найвищий керівник отримує прибутки від внесків всіх учасників.

Як правило,організатори фінансової піраміди обіцяють високі прибутки, які неможливо підтримувати тривалий час, а погашення зобов'язань піраміди перед усіма учасниками є практично неможливим. Якщо реальна прибутковість проекту виявляється нижчою від обіцяних інвесторам прибутків або взагалі відсутня, то частина коштів нових інвесторів спрямовується на сплату прибутку. Закономірним наслідком цього є банкрутство проекту і збитки останніх інвесторів. Практика показує, що після краху піраміди вдається повернути близько 10 — 15 % від зібраної на той момент суми. Адже зібрані кошти не спрямовуються на купівлю ліквідних активів, а відразу використовуються для виплат попереднім учасникам, реклами і доходу організаторів. Що довше функціонує піраміда, то менший відсоток можливого повернення при її ліквідації.

Принциповою відмінністю фінансової піраміди від реального бізнесу-проекту є джерело виплати прибутку. Якщо сума виплат прибутку стабільно перевищує розмір доданої вартості, яку забезпечує даний бізнес, то даний проект є пірамідою.

Фінансові піраміди нелегальні і прямо заборонені у багатьох країнах: Австралія, Австрія, Албанія, Бразилія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Данія, Домініканська Республіка, Іран, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Колумбія, Малайзія, Мексика, Непал, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, США, Таїланд, Тайвань, Туреччина, Філіппіни, Франція, Швейцарія, Швеція, Шрі-Ланка, Естонія, Південна Африка, Японія.

Походу в нас і в Росії піраміди не заборонені.

Ну то я Вас дуже засмучу, якщо скажу що держава наша то теж піраміда. І кожен день значить Ви попадаєте в неї.

Трохи не правильно Ви розумієте поняття тренінгу, піраміди там ніякої немає, ніхто не примишує туди ходити кожні вихідні і викидати гроші.

Тим більше, якщо Ви самі все вмієте і знаєте - воно Вам і не треба - вірно?)

А хтось може не знає що таке дохід, розхід і резерв - де ці люди можуть навчитись? У людей які навколо них теж цього не знають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось може не знає що таке дохід, розхід і резерв - де ці люди можуть навчитись? У людей які навколо них теж цього не знають?

що таке *дохід* - знають (чи догадуются) більшість, а от чим дохід від прибутку відрізняєтся, то вже інша справа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось може не знає що таке дохід, розхід і резерв - де ці люди можуть навчитись? У людей які навколо них теж цього не знають?

А ще в нас дуже багато людей не знають ,,де 40й квартал,,
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось може не знає що таке дохід, розхід і резерв - де ці люди можуть навчитись? У людей які навколо них теж цього не знають?

що таке *дохід* - знають (чи догадуются) більшість, а от чим дохід від прибутку відрізняєтся, то вже інша справа :)

Коли розповідаю людям про бюджет - стикаюся з тим що вони думають що все у них під контролем - поки не почнуть його вести, в письмовій формі. Інколи у людей бувають прозріння, і приємно коли вони ще дякують) Тому насправді мало хто це знає, але навчитись завжди можна. В бізнес геній є один з таких моментів, і в грі його добре відчувається, особливо коли переносиш на своє життя. Я не одноразово у нього грала, зараз маю результат і дійсно завдяки тренінгу, тому що він спонукнув мене діяти. Бажання у мене було, не було сміливості і навиків вести самій бізнес. На грі знайшла свого теперішнього компаньона по бізнесу.

Але знову ж таки, це все для тих хто ХОЧЕ, ніхто силою не тяне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролятіна сплошна. Люди, чи Ви такі супер розумні, чи навдивовижу ДУРНІ, щоб отаке писати????!!!! Якщо Ви готові проводити навчальні курси на рівні спеціалістів-економістів, при чому ЗА БЕЗКОШТОВНО, будь ласка, займайтесь таким. Фінансова грамотність - це Вам не хухри-мухри. Якщо тема не цікава, чи Ви взагалі далекі від того всього, то навіщо "воду каламутити"???? Я от, до прикладу, займаюсь навчанням людей. Я ціную свій час та потрачені зусилля. За БЕЗКОШТОВНО не працюю. Робіть висновки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, я розумію, у чому проблема. ТС з самого початку невірно розставила наголос. Якби було написано "навчу" - не було б питань. Але було чітко сказано про гру, з внесенням грошових коштів. Ще й провокуюча назва "Грошовий потік". Все,цього виявилось достатньо!

Всі добре пам'ятають МММ. Так що, ТС, перед тим, як писати, добре думайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, я розумію, у чому проблема. ТС з самого початку невірно розставила наголос. Якби було написано "навчу" - не було б питань. Але було чітко сказано про гру, з внесенням грошових коштів. Ще й провокуюча назва "Грошовий потік". Все,цього виявилось достатньо!

Всі добре пам'ятають МММ. Так що, ТС, перед тим, як писати, добре думайте.

Просто не я навчу, тому так і не писала. Написала що колега, але тепер зрозуміла помилку, якщо це дійсно міняє всю суть, то перепрошую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цю суботу наша команда проведе безоплатний семінар на тему: "Діти і гроші".

На семінарі будуть підняті питання як виховати успішну і фінансово грамотну дитину, а саме:

- Як пояснити дитині, що таке гроші?

- Що впливає на те чи виросте ваша дитина Багатою?

- Чи варто давати дитині кишенькові гроші в школу?

- Як пояснити дитині, що немає грошей?

- Чи варто заохочувати або карати грошима дитини?

- Як зробити так щоб дитина хотіла сама проявляти ініціативу у фінансових питаннях?

- Скільки грошей давати дитині і з якого віку?

- Чи варто платити дитині за гарні оцінки?

- Як Ваше дитинство досі впливає на моделі поведінки Ваших Дітей?

- Чи потрібно щоб діти знали, скільки грошей заробляють батьки?

- Як НЕ розтоптати в Дитині паростки ініціативності та підприємливості?

- Як "домовитися" з дитиною в магазині?

- Як навчити дитину накопичувати і зберігати гроші?

- Хто повинен платити за дитячі забаганки і розваги?

Ніхто не буде претендувати на право виховання Вашої дитини, ми просто хочемо поділитися успішними порадами, які вже випробували на практиці. Рішення сприводу виховання завжди залишається за Вами ;)

Кількість місць обмежена, тому просимо повідомляти свою присутність за вказаним телефоном.

post-16736-0-72536200-1421149254_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...