Перейти до змісту

сірі мИшки vs "свої в доску"


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Zheny@ +1!

як мені до душі те що ти сказав!

ДЯКУЮ!!!

А "сірі мишки" з часом перетворюються на Королеву.

І в додаток маленька притча-подобається просто і ніби в тему.

О самой красивой женщине

Однажды два моряка отправились в странствие по свету, чтобы найти свою судьбу. Приплыли они на остров, где у вождя одного из племён было две дочери. Старшая — красавица, а младшая — не очень.

Один из моряков сказал своему другу:

— Всё, я нашёл своё счастье, остаюсь здесь и женюсь на дочери вождя.

— Да, ты прав, старшая дочь вождя красавица, умница. Ты сделал правильный выбор — женись.

— Ты меня не понял, друг! Я женюсь на младшей дочери вождя.

— Ты что с ума сошёл? Она же такая… не очень.

— Это моё решение, и я это сделаю.

Друг поплыл дальше в поисках своего счастья, а жених пошёл свататься. Надо сказать, что в племени было принято давать за невесту выкуп коровами. Хорошая невеста стоила десять коров.

Пригнал он десять коров и подошёл к вождю.

— Вождь, я хочу взять замуж твою дочь и даю за неё десять коров!

— Это хороший выбор. Моя старшая дочь красавица, умница, и она стоит десяти коров. Я согласен.

— Нет, вождь, ты не понял. Я хочу жениться на твоей младшей дочери.

— Ты что, шутишь? Не видишь, она же такая… не очень.

— Я хочу жениться именно на ней.

— Хорошо, но как честный человек я не могу взять десять коров, она того не стоит. Я возьму за неё три коровы, не больше.

— Нет, я хочу заплатить именно десять коров.

Они поженились.

Прошло несколько лет, и странствующий друг, уже на своём корабле, решил навестить оставшегося товарища и узнать, как у него жизнь. Приплыл, идёт по берегу, а навстречу женщина неземной красоты. Он её спросил, как найти его друга. Она показала. Приходит и видит: сидит его друг, вокруг детишки бегают.

— Как живёшь?

— Я счастлив.

Тут входит та самая красивая женщина.

— Вот, познакомься. Это моя жена.

— Как? Ты что женился ещё раз?

— Нет, это всё та же женщина.

— Но как это произошло, что она так изменилась?

— А ты спроси у неё сам.

Подошёл друг к женщине и спрашивает:

— Извини за бестактность, но я помню, какая ты была… не очень. Что произошло, что ты стала такой прекрасной?

— Просто, однажды я поняла, что стою десяти коров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

класифікація чоловіків по природі своїй інша, ніж класифікація жінок...

ну, женщины - по размеру груди, а мужчины по чем? :(

по розміру носа :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посидів, почитав, чомусь згадалася фраза з фільму "Гарячие головы" - там один персонаж після того як від нього пішла вже не памятаю імя персонажа - Ромала?, каже таку фразу - пока у меня есть я, я не пропаду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіра мишка - це свого роду синонім Сірого кардинала.. (надіюся всі знають, хто ні то - тут доступно все розказано)..

Зазвичай чомусь так і виходить..

Свої в доску - можна ще класифікувати, як друг, товариш порадник.. і т.д... хоча теж не завжди і не факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Свої в доску" - цікаве формулювання. Чомусь зразу приходить на ум асоціація "Маша: в доску ваша". В такому випадку я - за "мишей" :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Як роблять із сірої мишки попелюшку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осень, я думаю ты многим нравишся, просто может быть у них не хватает духу эм... сделать шаг в твою сторону.

Вот так я думаю.

та срать я хатєл.

я про загальне :)

А отака от бравада, це свого роду захисна реакція на ситуацію, що склалась

Тіпа "не беруть замуж - ну й хай усі знають, що мені воно н*х.. треба, і вообще, мені і одній зашибісь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне вот подумалось, а может проблема в другом:

мужчине классно "потусить" со "своей в доску", но семью с ней заводить не хочет. "ведь она может и другим такой быть, своей в доску, а мне нужна моя и только моя". вот и женятся на "мышках".

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне вот подумалось, а может проблема в другом:

мужчине классно "потусить" со "своей в доску", но семью с ней заводить не хочет. "ведь она может и другим такой быть, своей в доску, а мне нужна моя и только моя". вот и женятся на "мышках".

ИМХО

Друзей не имеют с друзьями дружат

Уе не только твое ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура, це майже той випадок. Просто Осінь повинна збагнути, що чоловік (нормальний чоловік) шукає ЖІНКУ. А жінка в розумінні "дружина" - це цілий комплекс різних складових, окрім наявності жіночого статевого органу та цицьок: це жіночність, здатність бути в сім'ї, бажання стати матір'ю, підтримка чоловіка там, де він інколи безпорадний (погодувати, попрасувати). Я ж роблю висновок, що Осінь до певної міри преться від своєї нів'їбєнності, як "лічнасці" - широкий кругозір, інтереси, коло спілкування, свій власний світ... це добре. Вона недурна дівчина. Наведені нею ознаки "нів'їбєнності" є свідченням її формування, як особистості в житті буденному. Але не мають ніякої цінності в житті сімейному, оскільки в сімейному житті дуже важливим є не те, в кого які інтереси, хто яку музику слухає, хто що курить чи де тусується. В сім'ї треба бути сім'єю. І вміти обходити конфлікти стороною. А треба визнати, що Осінь цього не вміє робити, а є досить емоційною особистістю. Поматюкатися, пообливатися пивом можна на тусовці. Але не в сім'ї. Конфліктна дівчина після одруження перетворюється в сварливу жінку.

Тому, доцю, перш, ніж стати комусь дружиною - треба стати жінкою в розумінні сьогоднішніх стереотипів. А так ти в компанії чоловіків - "нормальний пацан". Можеш на мене образитися, плюнути мені в пиво, але я тобі зла не бажаю. Хоча ти все одно хрен змінишся :)

Може, мій особистий "сімейний" досвід і не дає мені підстав робити висновки (хоча швидше - навпаки) - тому я прошу вважати все вищенаведене ІМХОм. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча ти все одно хрен змінишся :)

думаю, жизнь всех меняет.

и с возрастом большинство "своих" перегорят и станут домашними мышками.

главное - чтоб это сильно поздно не случилось, ибо локти грызть - занятие нунах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А отака от бравада, це свого роду захисна реакція на ситуацію, що склалась

Тіпа "не беруть замуж - ну й хай усі знають, що мені воно н*х.. треба, і вообще, мені і одній зашибісь"

ииить! ніпраавільний атвєт!

поправку на вєтєр нуно :)

мені воно треба.

але не знаю з ким :)

а ті, хто хоче - обмежують

от і хочіцца і коліцца :)

З.І. не знаєш - менше тєкста тоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тату, я в курсі

але ж якщо готуватися там стати комусь жінкою (ггггГГГГГггггГГГ), то це не означає, що ВЖЕ потрібно проводити репетиції, стоячи біля плити чи вправляючись у швидкості і якості прасування сорочок чи латання шкарпеток. Жити треба, а не думати, якою я буду дружиною, паніма? А то так все життя і пройде мимо. А в ньому потрібно спроубвати все можливе (в розумних рамках звичайно).

До речі, щодо особистості (інтересів, нів*їбенності і т.п.), то це огого як важливо в сімейному житті.

Тобі ж нецікаво буде жити в одній хаті з жінкою-занудою, Яка крім кухні і серіалів не зможе ні про що говорити.

в кожного повинен бути свій маленький цікавий внутрішній світ. Тоді буде спілкування.

а це є основне.

і не шуми мені тут

:P

З.І. з цієї бравади ясно одне - мені твоєю жінкою не стати :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. з цієї бравади ясно одне - мені твоєю жінкою не стати :):):)

Авжеж. Бо, доцю, по-перше, це інцест.

По-друге, ти галичанка :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, у тебя искаженно-идеализированный взгляд на женщину. Женщина-мать, женщина- хранительница очага... Та ну! Не все, и далеко не все такие есть и такими должны быть. Есть пицот тыщ примеров обратных твоим идеалам, я бы даже сказал что современная женщина скорее в джипе, нежели за плитой :)

А для многих - семейный очаг вообще парадокс, выходящий за рамки: и че все так эту семью хотят??

ЗЫ у мужиков - та же картина, кстати. я вот - балбес и раздолбай, которому пофиг все правила поведения и ниче, живу и не жалуюсь, даже наоборот :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, тобі зараз напишуть, що це все є реакція відторгнення дійсності, захисна реакція ..шо там ще.. :):lol::lol:

астарожна! на бордє псіхоЛОХі

а вопсчім +100 ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді 100% інцест, тут велика інтернет сім'я під назвою "Борда" :) (от тільки збирається вона до купи не часто, а якщо й збирається то не вся.. ) - але це лірика.

Тваринні інстинкти дадуть про себе знати, рано чи пізно (маю на увазі материнство, продовження роду...)

У Осені - це час теж настане, вона так би мовити, "перебіситься", настане відтік сечі із області головного мозку, та гормони теж прийдуть до тями.. буде менше пива, менше тусні і.т.д Захочеться спокою, сірості.. буденності..

Сім'я - це не тільки прасування сорочок, та штопання шкарпеток (їх уже ніхто не штопає - купуються нові :lol: ), готування від рання до смеркання, та витирання соплів дітям, що повисли на шиї.. :lol: В сім'ї можна також - відриватися.. але вже бажано разом із своє половинкою..

Я особисто із дружиною ходжу і в театри і на дискотеки , на концерти.. нормально, п'ємо пифФКО чи конінку..

тому після "осімейнення" - життя починає бурлити трошки в іншому руслі та середовищі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг... нееее :lol:

пива выпить вместе - эт можна, но не более!

Підтвердження страхів, Осені.

Пропоную назвати тему : Полюби меня такой, какая я есть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, ти крут! :lol:

...настане відтік сечі із області головного мозку, та гормони теж прийдуть до тями..

там не моча, прастітє, а космас :lol::

Ласка, твоя реакція складає таке враження, що це я тебе особисто сірою мишкою обізвала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постоянно один и тот же сценарий.

- мне плохо

- о, тебе плохо, давай мы тебе поможем

- идите на йух. мне помощь не нужна.

- мне плохо

- ...

после 3 раза уже утомляет.

Как бы такой образованной, с широким кругозором и так далее и тому подобное полезно

было бы разнообразить стандартные шаблоны своего поведения.

а то - см. выделенное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг

тема називається мишки проти своїх

а не "як Осені погано, о поможіть їй, аааа!"

прошу мати на увазі

і висловлюватись більш загально й не зводити до особистостей :)

приклади з життя на один і на другий варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, ти крут! :lol:
...настане відтік сечі із області головного мозку, та гормони теж прийдуть до тями..

там не моча, прастітє, а космас :) :

Дякую! :lol:

насправді, я не тільки тебе мав на увазі, тобто, це стосується не тільки тебе.. це стосується всіх "своїх в дошку" та "мишок", мишки теж стають попелюшками, та "своїми" і стервами і будь-ким ..

Вважаю що якби поставили експеримент на кшталт "Як швидко "мишки" перетворяться на "своїх", а "свої" на "мишок", у відповідних умовах" то, вважаю, що переможиці не було б.. час був би однаковим.. приблизно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...