Перейти до змісту

сірі мИшки vs "свої в доску"


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Ласка, прочитай спочатку його відповідь на питання.

Да. тут в мене пунктик.

але заносить мене завжди. не тільки тут :lol:)

зрештою, не подобається - тебе ніхто не заставляє відписуватись. але, певно, тебе це теж чіпає, раз реагуєш все-таки :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Чому відразу не подобається? Тема цікава, правда мислиш однобоко.

Не ображайся, впізнаю себе. Правда в тобі говорить молодість і гординя.

Та якщо у створеній тобою темі ти хочеш спілкуватись тільки з чоловіками, то будь-ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому відразу не подобається? Тема цікава, правда мислиш однобоко.

Не ображайся, впізнаю себе. Правда в тобі говорить молодість і гординя.

Та якщо у створеній тобою темі ти хочеш спілкуватись тільки з чоловіками, то будь-ласка...

ок.

давай тоді прочитаємо відповідь Скорпіо. і подумаєм, що він мав на увазі :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить не для всіх чоловіків важливий той перелік: "ти читаєш, чимось цікавим займаєшся, маєш якесь там хоббі, якусь там фі - чи фЕ -гуру, маєш 3-4 освіти, степінь кандидата наук, подорожуєш, граєш на гітарі, співаєш (і купу інших прєлєстєй)"...от і все. А у відповідь йому ти, чомусь береш крайнощі. Виходить для тебе твій перелік найголовніше, чим повинна володіти жінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Часто наодинці неосвічені і нецікаві виявляються розумними і неординарними.

2.А ти справді зміни компанію. Заможні чоловіки не обирають мишок. :)

3.Народиш дитину - світогляд зміниться і "туснячити" не захочеться. :lol:

4.Тут купа неодружених хлопців. Так що.... :D

Удачі, Осінь! Правильного і вдалого вибору!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить не для всіх чоловіків важливий той перелік: "ти читаєш, чимось цікавим займаєшся, маєш якесь там хоббі, якусь там фі - чи фЕ -гуру, маєш 3-4 освіти, степінь кандидата наук, подорожуєш, граєш на гітарі, співаєш (і купу інших прєлєстєй)"...от і все. А у відповідь йому ти, чомусь береш крайнощі. Виходить для тебе твій перелік найголовніше, чим повинна володіти жінка.

це на мою думку найголовніші складові її власного внутрішнього світу. який у неї не повинен відбирати чоловік. а він відбирає.

1.Часто наодинці неосвічені і нецікаві виявляються розумними і неординарними.

2.А ти справді зміни компанію. Заможні чоловіки не обирають мишок. :)

3.Народиш дитину - світогляд зміниться і "туснячити" не захочеться. :lol:

4.Тут купа неодружених хлопців. Так що.... :)

Удачі, Осінь! Правильного і вдалого вибору!!!! :)

2. Не збираюсь міняти цікавих людей на пуза з ерогенною зоною "гаманець" :D

3. в мене повинен змінтися світогляд ДЛЯ ТОГО, щоб я народила дитину :)

4. ееееее...

дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить не для всіх чоловіків важливий той перелік: "ти читаєш, чимось цікавим займаєшся, маєш якесь там хоббі, якусь там фі - чи фЕ -гуру, маєш 3-4 освіти, степінь кандидата наук, подорожуєш, граєш на гітарі, співаєш (і купу інших прєлєстєй)"...от і все. А у відповідь йому ти, чомусь береш крайнощі. Виходить для тебе твій перелік найголовніше, чим повинна володіти жінка.

це на мою думку найголовніші складові її власного внутрішнього світу. який у неї не повинен відбирати чоловік. а він відбирає.

Нічого чоловік у тебе не відбирає. просто зі сміною статусу трошки міняються цілі. Ми не зраджуємо своїм мріям і уподобанням, просто їх змінюємо. Часом деякі жінки самі відмовляються від своїх захоплень, а винними в тому роблять чоловіків.

І коли є кохання, то заради нього кожен має чимось поступатись. (тобі ж подобається, коли коханий приносить каву зранку в ліжко? то чи важко зробити і для нього щось приємне?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наявність 3-4 освіт, це ще не свідчення розуму, а вміння грати на гітарі це не признак привабливості для потенційних кавалерів.

Повторюсь, що на кожен товар - свій покупець. І тут немає ніяких закономірностей.

Для когось вона миша, а для іншого всесвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наявність 3-4 освіт, це ще не свідчення розуму, а вміння грати на гітарі це не признак привабливості для потенційних кавалерів.

Повторюсь, що на кожен товар - свій покупець. І тут немає ніяких закономірностей.

Для когось вона миша, а для іншого всесвіт.

блін.

та це є загальний, а не конкретно наведений приклад.

А от щодо товару, то 100% :blink:

Тільки от за принципом "в яскравій обгортці протухла цукерка" і вибирають напевно

Нічого чоловік у тебе не відбирає. просто зі сміною статусу трошки міняються цілі. Ми не зраджуємо своїм мріям і уподобанням, просто їх змінюємо. Часом деякі жінки самі відмовляються від своїх захоплень, а винними в тому роблять чоловіків.

І коли є кохання, то заради нього кожен має чимось поступатись. (тобі ж подобається, коли коханий приносить каву зранку в ліжко? то чи важко зробити і для нього щось приємне?)

В мене особисто і не відбере. Але відбирає в багатьох.

І не говоріть, що це не так. Сама знаю, що таке рожеві окуляри та засліпленість закоханістю.

Але давайте подивимось як циніки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, может тут и срабатывает психология "она слишком хороша для меня..." "она и на гитаре играет, и 4 образования, и душа компании - что ей я", "да какая она классная - у нее наверное куча кавалеров..." и т. п. А любви и ласки хочется всем, без исключения, мужчинам. По-этому вместо того чтоб добиваться тех, кто действительно им нравится, они выбирают вариант который "стопудоф прокатит"... такую вот мышку.

Мы всегда чуть боимся проявлять прямо свои чувства. И чем эм... класней девушка, тем страшнее нам их проявить.

Осень, я думаю ты многим нравишся, просто может быть у них не хватает духу эм... сделать шаг в твою сторону.

Вот так я думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осень, я думаю ты многим нравишся, просто может быть у них не хватает духу эм... сделать шаг в твою сторону.

Вот так я думаю.

та срать я хатєл.

я про загальне :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що ти дивишся на людей крізь якісь власні стереотипи. Немає сірих мишок і своїх в доску, є тільки твоє ставлення до цих людей.

Постав себе на їх місце, спробуй зрозуміти їх вчинки та їх мотиви. І тоді тобі відкриються нові рисис в людях. А дивитися зі своєї башні на них і чекати поки хтось підніметься - це не вихід! Спробуй ти когось зрозуміти, а не вимагати щоб тебе зрозуміли.

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

осень: а почему ты решила, что ты не серая мышка ?

почему ты решила что ты трезво смотришь на мир ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

осень: а почему ты решила, что ты не серая мышка ?

почему ты решила что ты трезво смотришь на мир ?

патамуша патаму. аск Гугл

я? на вихідних тверезо не дивилась - точно :blink:

Експєрт - а шо ж ми так собі рішили ?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кто такой «свой парень»?

«Свой парень» — это настоящий мужчина, крепкий и волевой, который может и коня на скаку осадить, и на коллег прикрикнуть. Только кто-то на этого мужчину по ошибке надел юбку и туфли на каблуках. Впрочем, женщины такого типа часто не носят юбок, предпочитая мужскую одежду. А вот просить о помощи «свой парень» не умеет.

В коллективе такая женщина попытается стать для всех мужчин понимающим коллегой, старшим братом и боевой подругой. И если это женщина талантливая и умная, мужчины действительно будут её уважать, но как «своего парня». И только искушенный мужской взгляд сможет отыскать в этом «своем парне» женщину, но вряд ли это будет её коллега. Соблазнить же нужного мужчину в своем коллективе будет очень непросто. Посмотрите хотя бы «Служебный роман».

"

http://www.proznakomstva.ru/printsessa.html

http://www.schokolad.ru/arhiv/styl7.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вас, блін, і понесло.

"сіра мишка" - ІМХО, це дівчина, що боїться себе виразити.. хоча насправді є вольовою та цілеспрямованою.

а от "своя в доску" - знову ж ІМХО, це така собі "стерва", яка вважає, що на ній зійшовся світ клином.. така собі "центровая".. хоча якщо копнути глибше, то в душі вона немічна та беззахисна..

Чоловіки відчувають в першу чергу те, що робиться в душі.. а ці маски із пантами чи сірими шкірками - невідь для кого..

власне, і серед чоловіків, такі ж стереотипи зустрічаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вас, блін, і понесло.

"сіра мишка" - ІМХО, це дівчина, що боїться себе виразити.. хоча насправді є вольовою та цілеспрямованою.

а от "своя в доску" - знову ж ІМХО, це така собі "стерва", яка вважає, що на ній зійшовся світ клином.. така собі "центровая".. хоча якщо копнути глибше, то в душі вона немічна та беззахисна..

Чоловіки відчувають в першу чергу те, що робиться в душі.. а ці маски із пантами чи сірими шкірками - невідь для кого..

власне, і серед чоловіків, такі ж стереотипи зустрічаються...

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вас, блін, і понесло.

"сіра мишка" - ІМХО, це дівчина, що боїться себе виразити.. хоча насправді є вольовою та цілеспрямованою.

а от "своя в доску" - знову ж ІМХО, це така собі "стерва", яка вважає, що на ній зійшовся світ клином.. така собі "центровая".. хоча якщо копнути глибше, то в душі вона немічна та беззахисна..

Чоловіки відчувають в першу чергу те, що робиться в душі.. а ці маски із пантами чи сірими шкірками - невідь для кого..

власне, і серед чоловіків, такі ж стереотипи зустрічаються...

відкривай тему!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя,

класифікація чоловіків по природі своїй інша, ніж класифікація жінок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Сіра мишка" чи "своя в доску" умовний поділ , тому що інколи і " сіра мишка " може перестати бути сірою , збунтується і проявить своє "я" , яке так довго ховала. Інша справа чи зможуть чоловіки роздивитися яка та сіра мишка зсередини . А вибирають по-моєму і тих і інших , це вже як кого засліпить :( . Сіру мишку вибирають, певно, за її вірність, тому що знають , що вона нікуди не дінеться, здебільшого це "домосєдки" , яких не цікавлять нічні клуби, розваги і т.д. , і тому зменшується ризик її втратити. Але знову ж таки як завоювати , так і втаратити її теж легко .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж не відомо хто з них мудріший. Одні беруть норовом, протистоянням, а мишкі тихенько тягнуть за свої ниточки і непомітно керують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класифікація чоловіків по природі своїй інша, ніж класифікація жінок...

ну, женщины - по размеру груди, а мужчины по чем? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...